2. GROW 3 GENETİK. Hadi bakalım hayırlısı :)

Cannabise gönül veren tüm abi ve kardeşlerime selamlar hayırlı akşamlar.

2. grow heyecanı ile sizlerle birlikteyim.

Genetiklerimi sponsordan tedarik ettim yoldalar,bugün yarın gelirler.

Bugün çadırı diktim arkadaşlar )) resmini paylaşıyorum alta.
A820CDEC-910E-48C9-9126-0B6F20FF7D67.jpeg

Daha sistematik bir şekilde ufak ufak kuruluyorum. Genetikler gelene kadar her şey A’dan Z’ye tas tamam olur diye Ümit ediyorum.
4 kök ekeceğim hepsi de farklı genetik. 2 indica 2 sativa. Gerisi şimdilik süpriz bakalım
Herkese tekrardan hayırlı akşamlar.
Hasatınız kaliteli dumanınız bol olsun..

cannabis16

Ordinaryüs
kardeşim ,sen işin mantığını daha ilk growda kavradığını göstermiştin.. daha daha büyük budları alacağına eminim,..şöyle bi 3-4 olsun grow ayın,daha da sistemi iyileştirirsin..zira işi teorisine uygun yapma eğilimin çok güzel..

dumanın bol olsun

Cannabise gönül veren tüm abi ve kardeşlerime selamlar hayırlı geceler.

Genetiklerim geldi çok şükür. Sponsora hızından dolayı teşekkür ederim. Umarım siparişlerimi karıştırmadan göndermişlerdir diye Ümit ediyorum.
D28EE97B-7BFA-4E7B-A287-E10E9FBE70D6.jpeg
başlık 4 genetik fakat tedarik konusunda biraz sıkıntı olduğu İçin 3e düşürdüm. 2 sativa 1 indica. İkisi de auto. Photo ekmeyi çok isterdim fakat acayip harmanım bildiğiniz gibi değil :)

Tohumları suya attım 12 saat sonra dibe düştüler. Yaklaşık 40 saattir de nemli peçete içindeler. Karanlık yeterler. Nemi arttırabilmek için peçeteyi buzdolabı poşeti içine aldım. Nefes alması İçin hava açtım. Ayrıca Oda nemi şu an %55 ben onu 80lere çekmek istiyorum. Bunun için nem makinelerini çalıştırdım.

EE439EA4-6B55-4B0B-8982-1C6845624455.jpeg

Deli gibi tohumların filizlenmesini bekliyorum. Daha toprağım bile hazır değil ama onu da en kısa zaman da halledeceğim. Bende durumlar bu şekilde. Hasatınız kaliteli dumanınız bol olsun Allah’a emanetsiniz.

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 26274

Guest

Genetiklerim geldi çok şükür. Sponsora hızından dolayı teşekkür ederim. Umarım siparişlerimi karıştırmadan göndermişlerdir diye Ümit ediyorum.
Ekli dosyayı görüntüle 9752
başlık 4 genetik fakat tedarik konusunda biraz sıkıntı olduğu İçin 3e düşürdüm. 2 sativa 1 indica. İkisi de auto. Photo ekmeyi çok isterdim fakat acayip harmanım bildiğiniz gibi değil :)

Tohumları suya attım 12 saat sonra dibe düştüler. Yaklaşık 40 saattir de nemli peçete içindeler. Karanlık yeterler. Nemi arttırabilmek için peçeteyi buzdolabı poşeti içine aldım. Nefes alması İçin hava açtım. Ayrıca Oda nemi şu an %55 ben onu 80lere çekmek istiyorum. Bunun için nem makinelerini çalıştırdım.

Ekli dosyayı görüntüle 9753

Deli gibi tohumların filizlenmesini bekliyorum. Daha toprağım bile hazır değil ama onu da en kısa zaman da halledeceğim. Bende durumlar bu şekilde. Hasatınız kaliteli dumanınız bol olsun Allah’a emanetsiniz.
hayırlı uğurlu olsun. hastalık bela uzak olsun. hasadın bol olsun. takipteyiz...

Cannabise gönül veren tüm abi ve kardeşlerime selamlar hayırlı akşamlar.

03 kasım çarşamba bugünden itibaren sayıyorum.

1.gün tohumlarım patladı ama bende toprak yok :) yarın akşama hazır edeceğim inşallah.

alta foto bırakıyorum.86DC1CC8-F15D-499C-A4B4-10590B600686.jpeg

Elimden geldiği kadar bu günlüğü detaylı tutmaya çalışacağım ki belki benden sonraki birine bir faydası dokunur. Genetikler şimdilik süpriz ilerleyen zamanlar da yazacağım :) haydi bismillah diyelim o zaman. Herkese tekrardan hayırlı akşamlar. Hasatınız kaliteli dumanınız bol olsun.

05 Kasım Cuma
saat 02:17

A0EF9422-62B3-44E6-9B96-713A9AC21015.jpeg
Genetiklerim patladı fakat ben toprak ile buluşturmakta geç kaldığım İçin uzadılar biraz ve ilk çıkan yaprakları geçen growdaki gibi sarardı ama sorun yok. Düzelecek diye Ümit ediyorum.

0D5C74DE-87DF-45CC-9BC2-A4AFEDF5E12B.jpeg
Kökler çok uzadığı İçin ilk 1-2-3 gün duruma göre viyol ile canlandırmayı sonradan toprağa almayı düşünüyorum.

0C885B17-798A-48B4-A01F-1CD07877C837.jpeg

Havalandırma ve fanları çalıştırmaya gerek duymadım en azından şimdilik. İşlerim biraz yoğun. Bakalım bu yoğun tempoda nasıl çadıra yetişebilbileceğim hiç bilmiyorum. Bu sefer de kusursuz bir iş çıkmazsa çok uyuz olurum kendime :) bende durumlar bu şekilde eee siz de ne var ne yok?

Herkese tekrardan hayırlı geceler.
Hasatanız kaliteli dumanınız bol olsun.

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 27349

Guest

Ekli dosyayı görüntüle 9752

Ekli dosyayı görüntüle 9753

Benim tohumlar beyaz seninkiler siyah gelmiş knk bende kushsedd den aldim umarim benimkiler dandik deyildir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ****** hahahaha **** **** *******
  • Bomberx Bomberx:
    hahahaha* ********** ******** ********* ******** ******* ******* ** ******** ***** ******* ******* ******* hahahaha** hahahaha hahahaha ******** hahahaha***** hahahaha******** ***** ******* **** hahahaha********* ********
    +2
    **** ******** ********* *** hahahaha*** ********* ******** ******* *** **** hahahaha*** hahahaha ***** ****** ******* ****** ********
  • A ax-b:
    ** ******* *** ***** * hahahaha hahahaha** ** ********** ********* **********
  • A ax-b:
    ****** hahahaha** hahahaha
  • Night owl Night owl:
  • Bomberx Bomberx:
    ***** **** ***** ***** ******* ****** hahahaha
    ***** ******** hahahaha*** hahahaha** hahahaha
  • Bomberx Bomberx:
  • Night owl Night owl:
    ****** ** *** * *** ******** * *** * *** ** *** * *** ******* ********* **** **** *** hahahaha*** ********
  • A ax-b:
    **** ***** **** ******** *** **** **** hahahaha****
    +1
  • Night owl Night owl:
  • A ax-b:
  • Night owl Night owl:
    hahahaha* ****** ****** ****** ********
  • Bomberx Bomberx:
    ****** hahahaha **** *****
  • A ax-b:
    ***** *** hahahaha** ***** *** ******** hahahaha** hahahaha ** *** * *** ******** * *** * *** ** *** * *** ******* ********* **** **** *** hahahaha*** ********
  • A ax-b:
  • Night owl Night owl:
    ** ** * ** * * ******* ******** ***** ******* ****** ** *** ** *** ******** ******* hahahaha* **** ****** ** **** **** **** *** ********* *** ******* ********* **** ****** ***
    **** ****** ******* ******** **** hahahaha********
  • Night owl Night owl:
  • Bomberx Bomberx:
  • Night owl Night owl:
    ******** ****** ******* ******** hahahaha **** ***** ********* ******* ****** **** hahahaha** ***** hahahaha ******* ***** hahahaha***** ****** ***** ********* ** ******* ******** ******
    VisneliKadayif VisneliKadayif: ******** ****** ******* ******** hahahaha **** ***** ********* ******* ****** ****...