1x Hulkberry cocopeat.

Night owl

Doktor
Selam herkese
90x90
13 litre bez saksı
300 watt Led
Canna Coco serisi..
Topping fimming lst hst file eğitimleri verildi.
Vegde toplamda 80 85 gün geçirdik.

19 mayıs 12 - 12 alındı.

15 mayıs

23 mayıs

28 mayıs bloomun 8'uncu günü
https://ibb.co/ynJYNtX

2 haziran bloomun 13 günü

7 haziran bloomun 18 günü

13 haziran bloom 24

Son düzenleme:

muşul

Kıdemli Üye
Selam herkese
90x90
250m3 fan
Tsw2000 300 watt Led
Canna Coco serisi..

Vegde toplamda 80 85 gün geçirdik.

19 mayıs 12 - 12

15 mayıs

23 mayıs
https://ibb.co/PZW tJhr

28 mayıs bloomun 10 uncu günü
https://ibb.co/ynJYNtX
Maşallah kanka heryer somek olacak inşallah, çok güzel gelişmiş ler

cannabis16

Ordinaryüs
maşallah ..ellerine sağlık...

şimdi artık bloom yada growla bloom karışık,her ne şekilde bi ana gübre kullanıyorsan onu azaltıyorsun ve PK 13/14 tarzıyla eksilen Fosfor-Potasyumu ayriyetten artırmaya gidiyorsun..zira bitki dozaşım sınırında,bloom ve grow gübrelerinde herşeyden var,her element var...bu sefer Fosfor-Potasyum-Magnezyum haricindekiler bitkiye fazlalık geliyor...böyle kopkoyu yeşile o yüzden geliyor...ana gübreyi yarıya düşür direk,epsom tuzu ve PK yükleme gübresiyle de Potasyum-Fosfor ve Magnezyumun çiçeklenmedeki bolca ihtiyaç açığını kapa...bence en mantıklı gidişat bu evrelerde bu...ben bu growda sana bu dediğimi yapmadım mesela..ana bloom gübresini artırarak ayriyetten PK gübresi ve epsomu da artırarak gidince haliyle olmadı,yandı bitkiler...ana bloom gübresini yarıya düşürseydim böyle bi sorun olmayacaktı..bir de melası bolca dökünce hepten çarşı pazar karıştı,flushtan sonra çok bekletmedim kestim gitti..yenisindeyiz şimdi...

işin rat gitsin...

muşul

Kıdemli Üye

şimdi artık bloom yada growla bloom karışık,her ne şekilde bi ana gübre kullanıyorsan onu azaltıyorsun ve PK 13/14 tarzıyla eksilen Fosfor-Potasyumu ayriyetten artırmaya gidiyorsun..zira bitki dozaşım sınırında,bloom ve grow gübrelerinde herşeyden var,her element var...bu sefer Fosfor-Potasyum-Magnezyum haricindekiler bitkiye fazlalık geliyor...böyle kopkoyu yeşile o yüzden geliyor...ana gübreyi yarıya düşür direk,epsom tuzu ve PK yükleme gübresiyle de Potasyum-Fosfor ve Magnezyumun çiçeklenmedeki bolca ihtiyaç açığını kapa...bence en mantıklı gidişat bu evrelerde bu...ben bu growda sana bu dediğimi yapmadım mesela..ana bloom gübresini artırarak ayriyetten PK gübresi ve epsomu da artırarak gidince haliyle olmadı,yandı bitkiler...ana bloom gübresini yarıya düşürseydim böyle bi sorun olmayacaktı..bir de melası bolca dökünce hepten çarşı pazar karıştı,flushtan sonra çok bekletmedim kestim gitti..yenisindeyiz şimdi...

işin rat gitsin...
Üstadım nerelerdesin, iyimisin hoşmusun

Night owl

Doktor

işin rat gitsin...
Saol usta teşekkür ederim 3 haftaya giriyorum pk talimatına sadık kalmıyorum o zaman sadece 4ncü haftada kullan yazıyor ben şimdiden başlayıp 5 hafta gidi azaltarak dediğin gibi epsom ve pk yüklemesi yaparak geçirmeyi düşünüyorum teşekkür ederim tamamdr usta canna Coco kullanıyorum ab bunların eşit oranlı giriyor ama azot olanı azaltıp B olanı yükseltirim sabit 3 ml veriyordum 1.5 4 ml şeklinde yapayım

muşul

Kıdemli Üye
sağolasın can... senenin ilk mahsülünün varlığıyla neşeli günler geçiriyorum şükür..biraz kendi kabımdayım,mutluyum ama teşekkür ederim sorduğun içinm...sen nasılsın can ??
Aman üstadım biz kendi kendimize mutluyuz hep Allah bozmasın. Daim olsun inşallah. Bende iyiyim sağolasın, bizde ilk heyecan var çok keyifli. Bide birseyler çıkarsa ortaya daha ne olsun :) çok şükür. Üstad havalar güzelleşti sizin oradan bizim buraya hep bir akın var hafta sonları, sende daralirsan bir niyetine gir deniz havası iyi gelir.Gd Hadrianus

Night owl

Doktor

Selamlar bilenler bilir önceki growda sıkıntı yaşamıştım bakın ikiside aynı gün çiçeğe girmişti aynı günde ve iki farklı görüntü üstte ki autoların olduğu fotoğraf çiçeğe girdikten 16 günde aşağıda ki 16 günde bariz fark belli oluyor @cannabis16
@cannabis16 çıkış fanı kabinden dışarı verdiğim yerden banttan vs komple kopmuştu fotosentez yapamadı haliyle böyle bir şeyle karşılaştık umarım şimdi daha iyi olur usta alttaki ile üstte aynı gündeler normalde autolar alttaki görüntüye bundan anca 15 gün sonra aldılar o hacmi

cannabis16

Ordinaryüs
gayet güzel gidiyor ellerine sağlık..

karbondioksit azdı şuydu buyduyu bırak,o kadar zamanda o kadar çiçeğe dönme olur,bu normal bi seyir...sadece diyeceğim artık Azot yükü fazla geliyor...grow yada bloom ana gübreni kıs ve PK yükleme gübresini ekle...artık çiçekteler,tam dönüş..yani sadece bloom gübresiyle ana gübre olarak gidileceği günlerdeler...

ben bitkilerde güçsüzlük veya gübreden mahvolmuşluk falan görmüyorum...sana kötü gelen şey herneyse onu görmüyorum ben...bendeki toplam bakışın özetini geçiyorum...sana tuhaf gelen ne ise söylersen bir de o yönden özel bakarız , olur biter..

Night owl

Doktor
gayet güzel gidiyor ellerine sağlık..

karbondioksit azdı şuydu buyduyu bırak,o kadar zamanda o kadar çiçeğe dönme olur,bu normal bi seyir...sadece diyeceğim artık Azot yükü fazla geliyor...grow yada bloom ana gübreni kıs ve PK yükleme gübresini ekle...artık çiçekteler,tam dönüş..yani sadece bloom gübresiyle ana gübre olarak gidileceği günlerdeler...

ben bitkilerde güçsüzlük veya gübreden mahvolmuşluk falan görmüyorum...sana kötü gelen şey herneyse onu görmüyorum ben...bendeki toplam bakışın özetini geçiyorum...sana tuhaf gelen ne ise söylersen bir de o yönden özel bakarız , olur biter..
Benim bitkileri hatırlıyorsun auto olanları şimdi bu fotoda iki farklı bitki var birisi önceki auto altta ki feminised kabinde ki iki fotoda çiçekte lş aynı günlerinden çekilme onu söylüyorum

cannabis16

Ordinaryüs
gayet güzeller..ellerine sağlık..ne eksiği var nede fazlası,yapraklar tam kararında yeşil..

buraya kadar sen getirdin ,buradan sonrası artık havalandırma-ışık ikilisinin ellerinden öper... PK gübresini dayıyacaksın ve ne kadar bud yapabiliyorsun o sistemle ,onu göreceksin.. ışığın ve CO2yi sunma hızın neye yetiyorsA o olacak sonuç..budların ufak kaldıysa sıkıntıyı kendinde veya başka bi gübre eksiğinde falan arama...gün geçtikçe bitki Fosfor ve Potasyumdan başka bişeyi aramaz olcak zaten,kökten beslenmeyi azaltacak,..öyle öyle kendini günden güne yiyip tüketip buda ve pistile verecek...
hasadın bol olsun can

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ** *** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* ********* ********** **** ******** ********* hahahaha* ********* *** **** **** ********* ****
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ********** *** ** *** ***** ****** *** hahahaha* **** ***** ****** ** ***** ***** ********** ******* *******
    *** ****** ****** * * **** **** hahahaha*
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ********* **** ******* ***** ********* *** ****** ****** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** *** ***** **** ****** hahahaha *********
    +1
    ********** *** ***** ****** **** ***** ***** ******* ******* ********* ***** ****** ***** **********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** **** **** ***** ** ****** ** ****** ******** hahahaha ********* ********** **** ******** ********* hahahaha* ********* *** **** **** ********* ****
    ****** ***** ***** ******** ***** ****** hahahaha ****** ****** ********* ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** **** ***** *** ***** **** ****** hahahaha*** ******** ***** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
    +1
    ******* ***** **** * ** hahahaha *** ******* ******** ******** ****
    +1
    ***** **** ** *** ******* ******** hahahaha**** * hahahaha **** ********** *** ****** ***** *** ****** ******* ******* hahahaha *********
    +1
    ***** ********* **** ** *** *** ******* * **** ********** ***** ****** *** **** ******* *** ** ******* ********** hahahahahahahahahahahaha******* **** ** *** ******* ******** hahahaha**** * hahahaha **** ********** *** ****** ***** *** ****** ******* ******* hahahaha hahahaha******
    TroubleStyla TroubleStyla: ***** ********* **** ** *** *** ******* * **** ********** ***** ****** *** **** ******* *** **...