18 gunluk bitki gelisim yvas yandi

Arkadaş lar bitkim 18 günlük yandı fazla gübreden bende flusladim şuan durum bu elimde soluncan gübresi var küçük 0.5lik su şişesine 5tatli kasigi katip gnuesin onunde 2gun bekletip suyunu vercem 1litre suya kac.ml.katmalymhttps://ibb.co/Cm58RKZ

Ü

Üye silindi 26240

Guest
Kendim yapcam kim versin kardeşim böle düşündük iyimi kötümü bilmem 5 tatlı kaşığı toz gubre 0.5suya katip güneşte 2gun bekletip suyunu suzcem ama 1litre suya ksc ml vermeliym bilmiyorum
kanka el kadar kızı rahat biraksana oynaşma boşver elinde solucan varsa toprak ustunden verebilirsin

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Gönderdigim linkte 50 litreye 1 lt diyor, ben öyle hesap ettim 1 litre icin gerekli miktari

Gönderdigim linkte 50 litreye 1 lt diyor, ben öyle hesap ettim 1 litre icin gerekli miktari
En altta diyor 1litreye 10 ml keşke toz alım-satım ustam peki 3tane normal tohumdan ağacım var 5gun önce toprağın altına toz yarasa gubresi koyup verdim bugünde katcam sulami karistip veriyim yoksa topraklami karistitayim en etkilisi nasıl olur

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka yarasa gübresine bitkinin cicek döneminde ihtiyaci var, Birak yarasa gübresi altta kalsin. Dostum foto yükle bakayim, görmeden yorum saglikli olmaz

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum bir gördügüm resim var birde sen agaclar büyük diyorsun. Kafam karisti. Su isi bir toparlasana. Gübreden yanan bitkilerinin fotosunu yükle. O yukarda gördügüm kücük bitkin de azot eksikligi var.

Dostum bir gördügüm resim var birde sen agaclar büyük diyorsun. Kafam karisti. Su isi bir toparlasana. Gübreden yanan bitkilerinin fotosunu yükle. O yukarda gördügüm kücük bitkin de azot eksikligi var.
Ustam yukarda gördüğün bitki genetik auto ona ne yapablrm dedigim diğer ağaçlara toz yarasa gubresi verdim bu seferde diyorum sula seyreltip vereyim

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum verecegin miktar hakkinda bilgim yok, ama foto görsem sana ne yapacagini yazabilirim

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Bitkilerin cicege girmeye hazirlaniyor, fazla sürmez girerler cicege. Iyi yapmissin yarasa gübresini. Balik ve muz kabugu gübreleride su anda bitkine gerekli elementleri verecek. Istesen biraz takviye yapabilirsin. Youtube de var nasil yabildiginin videolari.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
O ufak bitkini gördüm, onun dipine biraz kahve telvesi koy,

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • bandaleros bandaleros:
    ** ********* hahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha**** *** *********
  • İstanbul İstanbul:
    hahahahahahahaha
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    hahahaha** *** **
  • Didrug Didrug:
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
  • İstanbul İstanbul:
    hahahahahahahaha
  • VendettaX VendettaX:
    ******* ** *** ****** ********** hahahahahahahaha
  • TabldotLife TabldotLife:
    hahahahahahahaha ***** hahahaha** ****** ** ******
    ********* ****** ********** ***** ******** **
    ***** ********* **
    ********* **** **** *** ****** ******** **** ******* ********* **** ******* ****** ******** **
    ***** ***** ******* ******* **
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha ********** ***** *** ******* ** *******
  • VendettaX VendettaX:
    **** hahahaha ******** ********* ****** ******* **** *** *** ******** ********** **** ***** ******** **** ***** ******* ******* ********
  • VendettaX VendettaX:
    ****** ***** ***** *** hahahahahahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha ********** ***** *** ******* ** *******
    ***** ******* ******** **** hahahaha ******** ********* ****** ******* **** *** *** ******** ********** **** ***** *****
    *** ***** ********** **** ******** ******* ****** **** ****** **** ********* *****

****** ***** ***** *** hahahaha
  • NewGardener NewGardener:
    ****** ****** ****** **** *
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    kawinnnz kawinnnz: hahahahahahahaha hahahahahahahaha