18 gunluk bitki gelisim yvas yandi

Bitkilerin cicege girmeye hazirlaniyor, fazla sürmez girerler cicege. Iyi yapmissin yarasa gübresini. Balik ve muz kabugu gübreleride su anda bitkine gerekli elementleri verecek. Istesen biraz takviye yapabilirsin. Youtube de var nasil yabildiginin videolari.
Ustam bitki çiçekte zaten toz yarasa gubresi verdim şu verdikçe emiyormu

Bitkilerin cicege girmeye hazirlaniyor, fazla sürmez girerler cicege. Iyi yapmissin yarasa gübresini. Balik ve muz kabugu gübreleride su anda bitkine gerekli elementleri verecek. Istesen biraz takviye yapabilirsin. Youtube de var nasil yabildiginin videolari.
Usta bugün bu bitkiye şu verecem 4gundur gunes yiyor

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Tabiki aliyor her su verdiginde, bitkinde hic gübre yanigi yok o büyük bitlilerde istersen dedigim gübrelerden takviye yapabilirsin. Kücük bitkin ölmemis biraz darbe yemis ama kurtulur.

Tabiki aliyor her su verdiginde, bitkinde hic gübre yanigi yok o büyük bitlilerde istersen dedigim gübrelerden takviye yapabilirsin. Kücük bitkin ölmemis biraz darbe yemis ama kurtulur.
Ustam bugün büyük bitkilere ph ayarlı şu vercem sence iyimi ve üstüne ve altına az daha yarasa gubresi katcam birde şu ile yaptığımdan vercem daha ondan sonra şu veririm ph ayarlı ben baktım toz yarasa gubresi 9hhaftada topraktan ariniyormus

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Tamam aynen o sekilde devam et, bir sikinti görürsen fotolu yeni konu ac.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Ilk baslarda verdigin gübre. yetisme dönemi gübresi, yarasa gübresi cicekler icin gerekli ama yetistirme gübresine de devam etmen lazim

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum Ph ayarlamazsan köklerin üzerinde biriken tuz verdigin besinlerin bitki tarafindan alinmasini engeller, bitkin saglikli büyümez.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum yarasa gübresi fosfor ve potsyum agirlikli bitkinin cicek döneminde verilen bir gübredir, senin bitkin bana azot verin diyor.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K Kafirimam:
  • K Kafirimam:
  • K Kafirimam:
    ** dready
  • T tahu12:
    ***** ****** ****** **** ****** ********** ********** *** *** **** ******* ***** *** dready ******** ******** ********* ******** *** **** ***** **** ** ****** ***** ****** *** **** ***** ********* ********* ******* dready **** *** **** **** ****** *****
  • T tahu12:
    *********** **** *** ******* * ******* ********** ***** ******** ********** ******** ******* ******* ******** **** ********* ********** ******
    T tahu12: *********** **** *** ******* * ******* ********** ***** ******** ********** ******** *******...