120 TL YE KENDİ YAPTIĞIM 4 ADET AYRI FANDAN OLUŞAN SÜPER SESSİZ KABİN İÇİ VANTİLATÖR SİSTEMİ

Woppy

Ordinaryüs
Kanka foto atarmısın adaptör ve pin bağlantıların şimdi yazıyprmu + - bi cok reng var o soketlerde knkm bilmediği7 için soruyorum k bakma

Carlos1

Üye
Kanka foto atarmısın adaptör ve pin bağlantıların şimdi yazıyprmu + - bi cok reng var o soketlerde knkm bilmediği7 için soruyorum k bakma
Kankam öncelikle sistemi almış olduğunu umut ediyorum çünkü fanları eline almadan yazdıklarımı anlaman zor olabilir.. bir de sana göstermek için sistemi komple söktüm kabinden ama burdaki her kardeşim için değer :) öğrendiğim herşeui bu foruma borçluyum.. konumuza gelelim EF98ABDE-0212-4EC5-AEA6-E4AEDE32FAEE.jpeg
Burda tek fanı adaptöre nasıl bağladığımı çektim.. tek başka bir adaptöre bağlama sebebim kabin içinde rahat hareket ettirebilmek için di

F7C7C5B4-0F04-4990-BE6E-4E3A8FFF9C37.jpeg
Burda ise komple sistemi çektim… fanların birbirine geçmeli 2 tane soketi var.. bu soketler sayesinde fanları birbirne bağlıyoruz.. kalın yeşil çemberde boşta kalan bu soketi görüyorsun. Fan sayısını çoğaltmak istersen aldığın fanın karşılık gelen ucunu o sokete takacaksın böyle böyle sayıyı çoğaltırsın.. yapman gereken ekstra tek şey kablolar kısa geldiğinden dolayı benimde yaptığım gibi ek kablo çekmek… ilk fotoğrafta gösterdiğim tek adaptöre takılı olan fanın kabloları kırmızı okla işaret ettiğim ince yeşil çember içinde olan boş uçlara bağlıydı ama bahsettiğim sebepten dolayı çıkardım … o uçlardan biri + diğeri - oluyor… umarım yardımcı olabilmişimdir kankam..kafam güzel çizimlerde çok güzel olmadı kusuruma bakma :) bu kadar toparlayabildim @Woppy

Son düzenleme:

Woppy

Ordinaryüs
Eyw knkm cok teşekkür ederim bende almadım arastıryorum sürekli ufak vantilatörmü alsam yoksa 4 tane bunlardan o kafamda deli sorular bunlar hertürlü karlı tabiki ama vantilatör kadar etkili ve verimli olurmu ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** hahahaha ** hahahaha ***** *** ******** **** *** * **** ****** **** **** * **** *********
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    ***** **** ******* hahahaha** ******* ****** hahahaha**
    hahahaha *** ******* ********* ********** ***** ***** *****
  • kkush kkush:
    **** **** ****** ****** **
    ****** hahahaha** *** ****** **** ***** ********** ******* **** **********
  • kkush kkush:
    ****** hahahaha* ****** **
  • kkush kkush:
    ***** ***** *** ******** ********* hahahaha hahahaha hahahaha* ***** **********
    ******* **** **** hahahaha* hahahaha* ** ******** ** ** *****
  • kkush kkush:
    * ********* ******** ***** **
  • kkush kkush:
    *** ***** ****** ******* **
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    +1