120 TL YE KENDİ YAPTIĞIM 4 ADET AYRI FANDAN OLUŞAN SÜPER SESSİZ KABİN İÇİ VANTİLATÖR SİSTEMİ

Carlos1

Üye
Dostlar merhaba ,kendi kabinimde kullandığım hem ekonomik hemde çok iyi performans veren vantilatör sistemimi sizinle de paylaşmak istedim. Nerdeyse tek bir vantilatör parasına mal ettiğim sistemde 4 adet 12v 4pin CPU fanını birbirine bağlayarak ve herbirini tablet telefon vs. İçin üretilmiş spiral gövdeli akrobat tutucuyla kabin demirlerine bağlayıp herhangi bir 12v 2a adaptörle prize takarak ultra sessiz ve çok verimli bir vantilatör sistemi kurdum.. ayrıca tesadüf eseri bulduğum yine çok ekonomik toprağın ph değerini, Su ihtiyacını ve ışık şiddetini ölçen bi aletin de linklerini faydalanmak isteyen dostlar için aşağıya bırakıyorum .
Kabinimdeki vantilatör sistemi: https://imgyukle.com/f/2021/10/13/kVvKSH.jpg
Ürün linkleri:

Ekli dosyalar

• 8B66F1F1-6DE3-41A4-B596-A5A170BCC6E2.jpeg
    8B66F1F1-6DE3-41A4-B596-A5A170BCC6E2.jpeg
    135.7 KB · Görüntüleme: 149

soldier

Yeni üye
Dostum bu fan olayını bende küçük dolabım icine yapacağım sipariş verdim urunler geldi ama bu telefon tutucu başlığı küçük fan buyuk geliyor nasıl sabitledin japonla felan mi sabitledin

Carlos1

Üye
Kankam tutucu başlığının arkasındaki gergi yayını çıkar sonra ağzı açık vaziyette bantla sabitle sonra fanı japonla yapıştır :)

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Gayet başarılı kankacım teşekkürler. Ölçerden aldınmı denedinmi
Edit: denemişsin kanka toprakta duruyor şimdi gördüm. Çiçeklerinde sağlıklı görünüyor lakin bir kaç parça yara gördüm yapraklarda ne olduğunu biliyormusun?

Carlos1

Üye
Rica ederim kankam… yaralar için evet bikaç yaprakta leke ve yaralar vardı ama başka yapraklara sıçrayıp ilerlemediği için üstünde durmadım.. ölçer için ise; muhakkak edin kankam ben çok faydasını görüyorum

Ü

Üye silindi 27374

Guest
Yüksek saatlik kullanımda ömrü ne kadar olur acaba merak ettim. Güzel görünüyor ama sistem

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Kanka bu fanlara kolay kolay bişey olmuyor 12v adaptör tak kullan. Bilgisayar fanının bozulduğunu görmedim ben

Kanka fanları birbirine ve adaptore nasıl bağladın. Bu arada gördüğüm en faydalı konulardan biri, vantilatör fiyatları ucmusken

SuperKafa

Kıdemli Üye
Kabin resmi açılmıyor hata veriyor kankam tekrar bi paylaşım yaparsan aevinirim nasıl yaptığını görmek istiyorum

Woppy

Ordinaryüs
Brom o kadar biliyorum da bunlar PC fanı ya hani bir com rengte kablo var hangisi + hangisi nötr basın ilexegim ondan nası bagşamalıyız dedim

Carlos1

Üye
Brom o kadar biliyorum da bunlar PC fanı ya hani bir com rengte kablo var hangisi + hangisi nötr basın ilexegim ondan nası bagşamalıyız dedim
Çok basit brom, fanlar pinleriyle beraber geliyor karşılıklı aynı renk kablolar karşılıklı olacak şekilde pinleri birbirine bağlıyorsun ç. En sona kalan + ve eksiyi de adaptöre

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    *** ******** ** ** **** ********* ********* hahahaha* ******* **** ********** *** ********* ******** ** ****** *** **** ******** ** ***** hahahaha**** ****** *****
  • Night owl Night owl:
    **** *** ******** ** ***** ******** ****** hahahaha*** *** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    ***** ******** ***** ***** hahahaha**** ****
  • İstanbul İstanbul:
    ***** * ****** hahahaha* ********* ********* ********* ********* *** **** ** ***
  • Night owl Night owl:
  • muadip muadip:
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** ***** ******* ****** hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ******* **** ****** **** ****** * **** ***** ******** **** ******** **** **
  • muadip muadip:
    *** ***** ***** ***** *
  • muadip muadip:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** ********* ******* ** hahahaha *** ***** *** ***** *****
    * ** ** hahahaha* ** *******
  • Night owl Night owl:
    ****** ** ** ***** *** ***** *** **** ******* ** **** ******* hahahaha* **** **** ********* ******* ** hahahaha *** ***** *** ***** *****
    ***** ** ** ****** ******** * ** ********* ** ***** * * * ** ******** **** hahahaha ****** ****** ** ** ***** *** ***** *** **** ******* ** **** ******* hahahaha* ****
  • İstanbul İstanbul:
    ****** ****** **** ** hahahaha****** ********* ******* ** hahahaha *** ***** *** ***** *****
    İstanbul İstanbul: ****** ****** **** ** hahahaha****** ********* ******* ** hahahaha *** ***** *** ***** *****