10x AUTOFLOWER İlk Grow Genel Görüş ve Yorum

KushuKalkmaz

Kıdemli Üye
Öncelikle Herkese merhaba hasatınız bol olsun .
ilk growum oluyor , biraz hızlı bi başlangıç yaptım galiba görüşlerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum .

*120x240 kabin
*X2 Citizen CİTİ12 3500k 320w cobled full sp.
*10x 20Lt biobizz allmix toprak ( farkında olarak başladım allmixe )
*Biobizz gübre (root J. , bio bloom , top max , bio grow) ayrıca azos-mykos wp uygulandı.
*Lst yapıldı

17.09.2022
27. Günleri

https://ibb.co/kMtm1RL

18.09.2022
28. günleri
2-3 tanesi biraz erken davrandı çiçeğe girdiler. 2-3 gün oluyor gireli.

19.09.2022
29.günleri

2lt Gübreli Sulama yapıldı , az şekilde yaprak temizliği yapıldı.

Gübre oranları
Bio grow lt/2 ml
Bio bloom lt/1ml
Top max lt/1 ml

Son düzenleme:

KushuKalkmaz

Kıdemli Üye
Öncelikle Herkese merhaba hasatınız bol olsun .
ilk growum oluyor , biraz hızlı bi başlangıç yaptım galiba görüşlerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum .

*120x240 kabin
*X2 Citizen CİTİ12 3500k 320w cobled full sp.
*10x 20Lt biobizz allmix toprak ( farkında olarak başladım allmixe )
*Biobizz gübre (root J. , bio bloom , top max , bio grow) ayrıca azos-mykos wp uygulandı.
*Lst yapıldı

17.09.2022
27. Günleri
https://ibb.co/kMtm1RL
@higthead @Xcd
Üstadlar bakıp genel görüşlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim .

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Çeşme suyunu dinlendir kanka. Prof yapacaksan adwa 12 ph metre al. Biobiz ph up ph down al birer tane 250şer ml. Kesin bunları al. Çeşme suyunu 1-2 dinlendirip harika su olur

KushuKalkmaz

Kıdemli Üye
Çeşme suyunu dinlendir kanka. Prof yapacaksan adwa 12 ph metre al. Biobiz ph up ph down al birer tane 250şer ml. Kesin bunları al. Çeşme suyunu 1-2 dinlendirip harika su olur
Biobizz up ve down var zaten üstadım çeşme suyunu dinlendirip kullanıyorum 2 tane ph metrem bitane de ph kitim var ama gene de bi endişeleniyorum . Teşekkür ederim tavsiyelerin için

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Kanka onuda bantlıyorlar siyah bant ile bizim gibi ruh hastaları. Bu arada tarihine şimdi baktım ortalama 30 günde girmişler kanka bankanın söylediği gibi yani sorun yok herşey yolunda. 40-45 arası max yapanlar var oda extrem bi durum kısmet olur inşallah. Gayet güzel gr alacaksın saksı başı

KushuKalkmaz

Kıdemli Üye
Kanka onuda bantlıyorlar siyah bant ile bizim gibi ruh hastaları. Bu arada tarihine şimdi baktım ortalama 30 günde girmişler kanka bankanın söylediği gibi yani sorun yok herşey yolunda. 40-45 arası max yapanlar var oda extrem bi durum kısmet olur inşallah. Gayet güzel gr alacaksın saksı başı
Eyvallah üstadım çok sağol senin tavsiyelerini her zaman görmek isterim. Yarın sulama günü gübreleri girip yaprakları temizleyeceğim , önerin tavsiyen var mıdır nelere dikkat etmeliyim ?

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Kanka yaprak temizlemek için bence erken. Çiçeğe girsin birkaç gün müsade et kanka herşeyi herkesi dinleme az sabır et 3 gün erken 3 gün geç sorun olmaz. Sıkıntılı bi durum olursa acil bas toprağa 6-7 litre phlı suyu bekle. Estagfrullah tecrübelerimi anlatırım. Yaptığım yanlışları doğruları paylaşırım bizede biri öğretti sende birine öğreteceksin

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Kanka budama zamanı çiçeğe girdikten sonraki ilk hafta başlar 3 hafta devam eder kitaba göre konuşuyorum. son güne kadar yavaş yavaş alanda var. Mantık şu kanka gün aşırı hergün değil 3-5 yaprak çiçeğe incitmeden gereksiz gördüklerini aşağıdan yukarı temizleyerek geleceksin. 3-5 derken elinde alışmaya başlıyor. Bitkin çok olduğundan tecrübende artacak Allah yardımcın olsun 3-4 bitki bile yorar adamı :D acele etme yaprak almakta ufak ufak ilerlersin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********