1 ml vape pen den kaç çekim çıkar?

Dolar$

Kıdemli Üye
gennelikle 400 ile 600 arası oluyor pumuğun kalitesine dayalı vs gibi etmenler önemli tabii

arutha32

Yeni üye
benim bildiğim satıcı var ama ben de fiyat öğrenmek istiyorum, 2.000 TL den aldım, çok fazla kazık mı yedim acaba
bu arada 800 çekim ney la, o kadar çıkmaz

benim bildiğim satıcı var ama ben de fiyat öğrenmek istiyorum, 2.000 TL den aldım, çok fazla kazık mı yedim acaba
bu arada 800 çekim ney la, o kadar çıkmaz
Kaç dumanlık? Uyguna almışsın bence. Benim buradakiler 500 çekimliği 150 euroya satıyor.Uk de falan 15-20 Euro .Bukadar kar marjı fazla.

skapix

Yeni üye
Kaç dumanlık? Uyguna almışsın bence. Benim buradakiler 500 çekimliği 150 euroya satıyor.Uk de falan 15-20 Euro .Bukadar kar marjı fazla.
değiştirilebilir podlu kalem nargile tarzlı rahat 1000 duman aldığım %96thc li makineyi tr den 180 euro ya bulmuştum aldıktan 2 gün sonra da direk elime geldi + olarak md li pod felanda satıyordu pod 150euro

acemiceday

Müptezel
değiştirilebilir podlu kalem nargile tarzlı rahat 1000 duman aldığım %96thc li makineyi tr den 180 euro ya bulmuştum aldıktan 2 gün sonra da direk elime geldi + olarak md li pod felanda satıyordu pod 150euro
Bilmiyorum sanırım eski kafalılardanim bu konudada. Teknoloji arttıkça aslında içim kalitesi ve keyfide etkileniyor sanırım.
Ben ilk defa gördüm bu tür ürünü ve duydum :)
Kendi el yapımı pratik içmek için cam cubugum var. Parkta vs. Heryerde ufacık sigarayı çıkarıp koyup içiyorum. Sonra uzanıp yada oturup kitap okuyorum takıyorum kulaklığı mis mis mis :)
Kimse kitap okuyan kulaklikla müzik dinleyen birisine gelip biese sormaz :)
Cam bong dahil herşeyi kendim yapıyorum ve üstelik her parçası kolaylıkla temizlenebilen kullanışlı şekilde. Aslında bence bu tür şeyler çok daha zevkli bana göre.
Ama kimseyi eleştiremem ki, zevkler renkler farklıdır denir ve çok doğrudur.
Ben tütün kullanmiyorum arada sırada içki içerim. Ama sigara ile Jaigermaister içkisini tavsiye ederim. İnsanı iptal eden bir ikili :)

Avare

Doktor
Bilmiyorum sanırım eski kafalılardanim bu konudada. Teknoloji arttıkça aslında içim kalitesi ve keyfide etkileniyor sanırım.
Ben ilk defa gördüm bu tür ürünü ve duydum :)
Kendi el yapımı pratik içmek için cam cubugum var. Parkta vs. Heryerde ufacık sigarayı çıkarıp koyup içiyorum. Sonra uzanıp yada oturup kitap okuyorum takıyorum kulaklığı mis mis mis :)
Kimse kitap okuyan kulaklikla müzik dinleyen birisine gelip biese sormaz :)
Cam bong dahil herşeyi kendim yapıyorum ve üstelik her parçası kolaylıkla temizlenebilen kullanışlı şekilde. Aslında bence bu tür şeyler çok daha zevkli bana göre.
Ama kimseyi eleştiremem ki, zevkler renkler farklıdır denir ve çok doğrudur.
Ben tütün kullanmiyorum arada sırada içki içerim. Ama sigara ile Jaigermaister içkisini tavsiye ederim. İnsanı iptal eden bir ikili :)
Kanka cam çubuk,ve el yapımı cam bonglar konusunda nasıl yapılır tarzı konular açarsan müteşekkir oluruz.

acemiceday

Müptezel
Kanka cam çubuk,ve el yapımı cam bonglar konusunda nasıl yapılır tarzı konular açarsan müteşekkir oluruz.
Evet konusunu açıp anlatsan bizde faydalaniriz
Açarım konusunu kişisel işlerim var bitsin. Ben satış yapmak istiyorum kankalar. Bunu düşünüyorum. Neden piyasanın çok altında satış yapılmasın değil mi ? Cam bong satılıyor ama fonksiyonel değil ve temizlik yapılması bakımı çok zor. Şöyle çok kolay pırıl pırıl temizlenebilen ve kullanışlı basit ucuz bir alet daha iyidir.
Kafasına uyan yatan satın alır belki :) Satışı nasıl yapabilirim onu dusunuyorum sadece.

Avare

Doktor
Kankam kolay gelsin şimdiden.
Etys üzerinden yurt içi yurt dışı her türlü satabilirsin.

istr

Ordinaryüs
kanka pipe arıyosan var satan tr de
https://www.camsanat.com.tr
Her camcı satıyor neredeyse, bong konusunda kendin camı eğip bükemiyosan plastikten yapmanı tavsiye etmem, meyveden falan da güzel oluyo da o da 1 gün sonra kullanılmaz hale geliyo, istanbulda isen kadiköy taksim beşiktaştaki her tütüncüde hemen hemen bong bulursun.

ek: linkini attığım camcı da bong satıyomuş ben pipe almıştım 3 günde gelmişti

acemiceday

Müptezel
Her camcı satıyor neredeyse, bong konusunda kendin camı eğip bükemiyosan plastikten yapmanı tavsiye etmem, meyveden falan da güzel oluyo da o da 1 gün sonra kullanılmaz hale geliyo, istanbulda isen kadiköy taksim beşiktaştaki her tütüncüde hemen hemen bong bulursun.

Kanka ben buradan ürün aldım. bonglarda cam ici temizlik çok zor zahmetli ve camlari narin.
Cam i rahatça temizlemedikten sonra ve rahatça sigarayı yerlstiremedikten sonra fayda olmaz :) birde içerken çoğu bongta sigarayı yakarken insam kaşıni da yakabiliyor ;) fiyatları zaten cooook uçuk astronomik hakikatten.
Ben yukarıda örnek verirken bu siteyi de baz almıştım hakikatten :) çok sağolasın en azından iyi bir örnek oldu :)
Ben kendim sigara yetiştiren ve içen kankanizim :) zaten en iyi belkide temel gereksinimleri bilen bir insanım.
Karar tabiki insanların olur dostum. Adamlar cam boruyu bile piyasanin çok üzerinde satıyorlar :) hammadde olara kullanilacak cam borular sarı sitelerde ve online mağazalarda 4 katı ucuza nerdeyse sen düşün :)
Ben arkadaşa yapmıştım bong hediye 4 sene önce ve halen kullanıyor. İstediği gibi temizler. Bir parcasi kırılsa onarmasi hiç zor değil :)

acemiceday

Müptezel
Kankam kolay gelsin şimdiden.
Etys üzerinden yurt içi yurt dışı her türlü satabilirsin.
Tamam kanka. Teşekkür ederim. Şimdi grow ile bitkilerle uğraşıyorum. Birde yeni bir kabin kurma projesi ile uğraşıyorum. Hasat almada kendime yapacağım birtane ve gösteririm:) aslında yapımi zor değil. Ama bu tip sitelerden kalkıp bong için üstelik kullanması temizlemesi zahmetli ve içerken ergonomik olmayışı sebebi ile kaşını bile yakmasina sebeb olan binlerce lira lik urunler bence akıl mantık kârı değil dostum:) plastik olmaz mesela doğru insanı hasta eder ve keyif vermez tat açısından ( erir zamanla yahu ) :)
Ben hazır şişelerden bile harika ( özel ölçü kavanoz, kaliteli camdan içki şişeleri ve ozel ebatta ki cam şişelerden yapıyorum ) bonglar yaptım :) benim için önemli olan kullanımi temizlemesi kolay basit ve kırılırsa bir parçası bulması çok kolay ve en önemlisi çok ucuz olmasını tercih ederim :)
Bong suz olmuyor hakikatten veya harika bir cam pipo:) bu sitedeki cam pipolardan içmek çin işkencesi inan :)

Avare

Doktor

Kanka ben dremell ile rakı şişesine yahut farklı bir şişeye deliği açıp kaseyi conta ile yerleştirmeyi düşünüyorum açıkçası. Olmadı bi tane rezistans borusu alıcaz elektrikçiden pet sişeyi delerek devam edicez

Avare

Doktor
Tamam kanka. Teşekkür ederim. Şimdi grow ile bitkilerle uğraşıyorum. Birde yeni bir kabin kurma projesi ile uğraşıyorum. Hasat almada kendime yapacağım birtane ve gösteririm:) aslında yapımi zor değil. Ama bu tip sitelerden kalkıp bong için üstelik kullanması temizlemesi zahmetli ve içerken ergonomik olmayışı sebebi ile kaşını bile yakmasina sebeb olan binlerce lira lik urunler bence akıl mantık kârı değil dostum:) plastik olmaz mesela doğru insanı hasta eder ve keyif vermez tat açısından ( erir zamanla yahu ) :)
Ben hazır şişelerden bile harika ( özel ölçü kavanoz, kaliteli camdan içki şişeleri ve ozel ebatta ki cam şişelerden yapıyorum ) bonglar yaptım :) benim için önemli olan kullanımi temizlemesi kolay basit ve kırılırsa bir parçası bulması çok kolay ve en önemlisi çok ucuz olmasını tercih ederim :)
Bong suz olmuyor hakikatten veya harika bir cam pipo:) bu sitedeki cam pipolardan içmek çin işkencesi inan :)
Kanka sitedeki pipolara baktım da bildiğin payp bunlar meth için bize gelmez.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
    ****** *** ******* **** ** * hahahahahahahaha** **** *** hahahaha** ******* *** ***** ******
  • kkush kkush:
    ****** ******** **** hahahaha** hahahaha *******
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
    hahahaha *** ******* *** hahahaha
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • kkush kkush: