1 ml vape pen den kaç çekim çıkar?

acemiceday

Müptezel
Kanka ben dremell ile rakı şişesine yahut farklı bir şişeye deliği açıp kaseyi conta ile yerleştirmeyi düşünüyorum açıkçası. Olmadı bi tane rezistans borusu alıcaz elektrikçiden pet sişeyi delerek devam edicez
Kanka bak kavanozla da oluyor harika. Ve viski rakı şişesinden de harika oluyor :) plastik contalar satılıyor harika. Ayrıca bong kafaları özel üretim olanlar ihtiyacın olan ölçülerde aliexpress gibi sitelerde de tek tek satılıyor ve sipariş etmesi basit :) çünkü sadece sigarayı koyduğun kafa yahu :)
Ben bitireyim gösteririm konu acarim burada? Zaten görünce kabiliyetli kankalar kendileri yaparlar ki. İstemeyen de verir üç beş çorba parası emek için alır uğraşmaz bukadar basit :)

Avare

Doktor
Kanka bak kavanozla da oluyor harika. Ve viski rakı şişesinden de harika oluyor :) plastik contalar satılıyor harika. Ayrıca bong kafaları özel üretim olanlar ihtiyacın olan ölçülerde aliexpress gibi sitelerde de tek tek satılıyor ve sipariş etmesi basit :) çünkü sadece sigarayı koyduğun kafa yahu :)
Ben bitireyim gösteririm konu acarim burada? Zaten görünce kabiliyetli kankalar kendileri yaparlar ki. İstemeyen de verir üç beş çorba parası emek için alır uğraşmaz bukadar basit :)
Kavanozu merak ettim açıkçası sonuçta ağzı bayaa bi geniş.
Ara parçaları varsa alide sipariş geçeriz. Dediğim gibi evde Rakı,Şarap, Tekila ve Jagger şişesi var delip contlamak kalıyor sadece olmadı senden de alırız bea

acemiceday

Müptezel
Bu pipoların da ot için olanları var çorba kaşığı gibi haznesi var. Onlar daha bi hoş
Kanka sen basit bir gaz tüplü o şiddetli alev üfleyen kamp mangal çakmağı ile ısıtarak ağzını genişletebilirsin bu çok basittir. Cam çok kolay şekil alır ve alışırsın. Pipo ağzını genişletmen şekle sokmak basittir.
Kavanozu merak ettim açıkçası sonuçta ağzı bayaa bi geniş.
Ara parçaları varsa alide sipariş geçeriz. Dediğim gibi evde Rakı,Şarap, Tekila ve Jagger şişesi var delip contlamak kalıyor sadece olmadı senden de alırız bea
Jaigermaister ve sigara vazgeçilmezim benim direk uçuş modu :)
Amaç bu tip insanlara artık kullanışsız ürünlere binlerce lira kaptırmamak. Ben arkadaşa yapmıştım soğuk buzlu karpuz suyu koyarak şişeye içiyorduk:) harika karpuz veya meyve aramolari ile :) şimdi hasat bekliyorum harmanım üzerime gelmeyin :) :)
Kavanozda basit görürsün kanka

Avare

Doktor
Kanka sen basit bir gaz tüplü o şiddetli alev üfleyen kamp mangal çakmağı ile ısıtarak ağzını genişletebilirsin bu çok basittir. Cam çok kolay şekil alır ve alışırsın. Pipo ağzını genişletmen şekle sokmak basittir.

Jaigermaister ve sigara vazgeçilmezim benim direk uçuş modu :)
Amaç bu tip insanlara artık kullanışsız ürünlere binlerce lira kaptırmamak. Ben arkadaşa yapmıştım soğuk buzlu karpuz suyu koyarak şişeye içiyorduk:) harika karpuz veya meyve aramolari ile :) şimdi hasat bekliyorum harmanım üzerime gelmeyin :) :)
Kavanozda basit görürsün kanka
Isınan camı eğip bükme malzemem yok kanka
Bekliyoruz bakalım konularını heyecanla

acemiceday

Müptezel
Isınan camı eğip bükme malzemem yok kanka
Bekliyoruz bakalım konularını heyecanla
Kanka karga burun işini görür inan:) birde gravür hobi makinesi ve cam delici uçları özellikle olması işini inanılmaz kolaylastirir :) bu merak konusu, merak ilgi sahibi olunca insan herşeyi yapıyor inan. Ben et kalınlığı fazla olan tek ağzı açık bir ucu kapalı cam boruyu ısıtıp üfleyerek inan altını balon yapmıştım :)
Kanka sana birşey sorucam grow kentten ışık kabin gübre harici ürün siparişi vermek güvenli mi ?

Avare

Doktor
Kanka karga burun işini görür inan:) birde gravür hobi makinesi ve cam delici uçları özellikle olması işini inanılmaz kolaylastirir :) bu merak konusu, merak ilgi sahibi olunca insan herşeyi yapıyor inan. Ben et kalınlığı fazla olan tek ağzı açık bir ucu kapalı cam boruyu ısıtıp üfleyerek inan altını balon yapmıştım :)
Kanka sana birşey sorucam grow kentten ışık kabin gübre harici ürün siparişi vermek güvenli mi ?
Kanka bi araştırayım o zaman. Elim bu tip işlere yatkın hobi olarak bıçak ve tesbih yapıyorum öyle kendi halimde buna da bulaşalım ne olcak ki :D

Kankam ben grow shoplardan gidip elden nakit almayı bile sağlıklı bulmuyorum belkide aşırı pimpiriyim. Komple seti sarı siteden buldum sonra gidip elden alışveriş yaptım :D

acemiceday

Müptezel
Kanka bi araştırayım o zaman. Elim bu tip işlere yatkın hobi olarak bıçak ve tesbih yapıyorum öyle kendi halimde buna da bulaşalım ne olcak ki :D

Kankam ben grow shoplardan gidip elden nakit almayı bile sağlıklı bulmuyorum belkide aşırı pimpiriyim. Komple seti sarı siteden buldum sonra gidip elden alışveriş yaptım :D
Aynı benim gibisin.
Tedbir güvenlik güzeldir.
Kendine normal yollu orta kalite iyi fiyat gravür makinesi ve cam delici şekillendirici uçlari olan edinmende fayda var. İstediğin gibi deler ve traslarsin delecegin yeri. Bant ve bir kontrol kalemi ile darbeler vurarak delik açmak bile mümkün:) çok zorda kalmistim bu yöntemi öğrenmiştim.Cam borular labaratuar malzemeler satan dükkanlarda çeşitli ölçülerde bulunuyor görür dokunur alırsın :)

Avare

Doktor
Aynı benim gibisin.
Tedbir güvenlik güzeldir.
Kendine normal yollu orta kalite iyi fiyat gravür makinesi ve cam delici şekillendirici uçlari olan edinmende fayda var. İstediğin gibi deler ve traslarsin delecegin yeri. Bant ve bir kontrol kalemi ile darbeler vurarak delik açmak bile mümkün:) çok zorda kalmistim bu yöntemi öğrenmiştim.Cam borular labaratuar malzemeler satan dükkanlarda çeşitli ölçülerde bulunuyor görür dokunur alırsın :)
Kankam dremell 3000 var elimde cam için kullanılanlara bakayım olması lazımdı sanki yoksada temin ederim. Cam boru ve malzemeyi koyacağımız kaseyi ayarladık mı tamamdır. Kova kova kova yeter da artık

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • H Heisenberg01:
    ********** ******* ***** hahahaha********* ******** hahahaha* ******** ******** ** ******** ******** hahahaha* ********* hahahaha**
  • H Heisenberg01:
    *** *** ******* ****** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* ***** hahahaha*
  • Bomberx Bomberx:
  • NewGardener NewGardener:
    ******* ** ***** **
  • Bomberx Bomberx:
    ****** *
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ****** hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ******* **
  • Bomberx Bomberx:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bomberx Bomberx:
    hahahaha ***** ********** ***** hahahaha ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ** ** ** *** *** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ******** ******* ******* **** ** ****** ******* *** ******* hahahaha**
    +1
    **** hahahaha **** hahahaha
    +1
    hahahahahahahaha ***** ***** ******* ** ** *** ** ** hahahaha** **** hahahaha *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** hahahaha*** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* *** ********* hahahaha*** ****** ********
    +1
  • A Asidty:
    ********** ********** **
  • Bomberx Bomberx:
    **** ***** *** ***** ***** *** hahahaha***
  • TabldotLife TabldotLife: