ışık önerisi

Ü

Üye silindi 899

Guest
Kardeşim 4 bitki yetiştirmen için senin alanın buna müsait mi kaldı ki o ışık 4 tane bitkiye yetmez bir bitki için 60 santimetre kareye 60 santimetre kare lazım o ışık elindeki mevcut ışık 4 bitkiye kesinlikle yetmez olur mu olur ama %50 %40 verim alırsın %30 verim alırsın belki de büyür sana bir şeyler verir ama layıkıyla yapman için önce alanını iyi belirlemen lazım bitkileri iyi yerleştirmen lazım yani bitkinin her yerinin ışık görmesi lazım

kanka 4 bitkiyi çokta cılız yapmaz, ha 10 numara eğitim vericem bitkiyi açtıkça açıcam derse yetmez ama standart bir şekilde büyürse 550w 70x20cm ışık boyutu, çok üzmez dostumuzu...

kanka 4 bitkiyi çokta cılız yapmaz, ha 10 numara eğitim vericem bitkiyi açtıkça açıcam derse yetmez ama standart bir şekilde büyürse 550w 70x20cm ışık boyutu, çok üzmez dostumuzu...
Tek bitki için bu ürün yeterlimidir acaba

Ü

Üye silindi 899

Guest
Tek bitki için bu ürün yeterlimidir acaba

o 50w dostum yetersiz bir ışık hemde haddinden katkat pahalı, aşağıdaki ışığı alabilirsen yeterli olur tek bitkine

İş görür verim alirsin
Selamün aleyküm Başkan beyaz LED’leri kaldırdım yaklaşık 12/12 ye çiçeğe geçireli 17 gün oldu bir tane 150 wat sarı ışık bir tanede 100 watlık mor ışık aldım LED yani bitki yetiştirmek için satılan LED’ler bu şekilde ikisini de sabitledim acaba yanlış yaptığım birşey varmı bilmiyorum sence ışık yeterlimi tek bitki içinIMG_0385.jpg

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ******* * ***** ********** *** **
  • Mordecai Mordecai:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ****** ******** *** ** * ****** ********** **** **
    *** ********** ****** ******* * **** ******** ***** ******* **
    * ****** **
    ********* ********** ***** *** hahahaha* hahahaha* *** ********* *** hahahaha*
    * ****** ***** hahahaha* *** * ** **** ***** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
    ***** ******** ********** ****** *** ***** hahahaha ***** hahahaha*** ******** ********* ********** ***** *** hahahaha* hahahaha* *** ********* *** hahahaha*
    ********* **** ******* *** ******* hahahaha* ********* ***** ****** ****** ***** ******** ******** ***** ******** ********** ****** *** ***** hahahaha ***** hahahaha*** ********
    ***** ******* **** hahahaha ********** ***** ****** ****** *** ** **** ********* hahahaha*** ******* ******** **
    hahahaha* ******** hahahaha ** *** **
    TabldotLife TabldotLife: **** *** ***