İlk olucak yardım edermisiniz

Öncelikle merhabalar forumda yeniyim terim bilgim yok o yüzden kusura bakmayın şimdilik içiciyim fiyat evet tuzlu ama hallediyorum bir şekilde asıl değişik insanlarla muhattap olmak istemiyorum neyse aklıma koydum kendime kadar yetiştirmek istiyorum mekanı belirledim kendimi güvenceye aldım kontrol edebileceğim bir dış mekan (içe alamam) nerden nasıl başlamalıyım 1- neler lazım 2- gerekenleri temin ettikten sonrasında beni nasıl bir yol bekliyo neler yapmam gerek şu an aklımdakiler bunlar kaba tabirle mala anlatır gibi anlatırsanız sevinirim teşekkürler

Kanka adım attın devamı mutlaka gelir. Dışarısı için mevsimi beklemelisin dron veya oto kapanları iyi gözlemle
Mekan tamam gidiş yollarım falan tamam tip biraz eşgal ama sıkıntı olmaz senaryomda hazır onlarda sıkıntı yok ben yetiştrmede emin olamadım hem para hemde emek boşa gitmesin yani detaylı bişey bakalım daha araştırıcam

OttoMan347

√SEFİR√
İyice araştır kanka tohumu Nisan ortasında patlatmış olman gerekiyor. Arastirdiginda takildigin yerleri adım atmadan önce sorarsın her türlü yapılır

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • B bongalov:
    +1
  • R RainGrow:
    ****** ****** ** ** *** hahahaha* ********* ******* ** ** ********* ** **** **** ** ****** ****** ***** ******** *** ********** ******* **** ** ** hahahaha* ********** ****** hahahaha* ********** ** ****** hahahaha* hahahaha ******* ******** ********** *** ****** ***** ******* ***** ******* ******** ********* ** ********* ****** ** ****** ***** *** ******* ******* ****** ***** ******* ** *** ******** ********* hahahaha ** ** ** ******* ****** **** hahahaha ****** hahahaha ******* *** **** ** ****** **** ** ****** ** **** ********** **** hahahaha ** ******* ********** ****** **** ***** *** ********* hahahaha**** hahahaha* ********** ***** ****** ******** ***** ******* ** ***** ********** **** ******* ** ***** ***** ********* *******
  • B bongalov:
    ***** ********* **** ** ***** ******* ******* ***** **** **
  • B bongalov:
    *** *** hahahaha* *******
  • R RainGrow:
    ****** ***** ** ** ** ********* *** ***** *** *** *** **** **** ******* hahahahahahahaha**** ***** *** *** ***** ***** *******
  • R RainGrow:
    ****** ** ****** ****** ****** hahahaha hahahaha** ** hahahaha** **** ***** **** ***** ********* **** ** ***** ******* ******* ***** **** **
  • BABASULTAN07 Chat bot:
    hahahaha* *** **** *** *****
  • BABASULTAN07 Chat bot:
    hahahaha* *** ****** *** *****
  • lavrens lavrens:
    ***** ** hahahaha*** hahahaha ********** ******** ****** ****** **
  • B bongalov:
    ******* ******* ***** ******* *** **** ***** **** hahahaha *******
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • lavrens lavrens:
  • R RainGrow:
    ***** ****** ****** ** ** ******* ** ****** ***** ********* *** ********* ********* ****** ******* ******* ***** ******* *** **** ***** **** hahahaha *******
  • B bongalov:
  • lavrens lavrens:
    ***** *** ******* ********** ****** ********* ***** ****** ****** ******** *********
    +1
  • B bongalov:
    * ***** ******* ****** ***** **** *** ********* ******** ********** ** ********* ****** ****** ******** *****
    +1
  • R RainGrow:
    **** hahahaha*** ******** ** ******* hahahaha*
    +1
  • Ş ŞekerBank:
    hahahahahahahaha ******** ** ********* *****
  • Ş ŞekerBank:
  • B bongalov:
  • B bongalov:
    * ****** ******* ***** **** ******** *** hahahaha
  • B bongalov:
  • Ş ŞekerBank:
    ** ****** ******* ***** ****** ******** *** ***** **** hahahaha hahahaha * ***** ****** *** **********
    Ş ŞekerBank: **