İlk gurow ilk hasat somekler dalları taşımıyor. Hasati yaptım Gr yazdım

Emel

Üye
tirikom.jpgtirikom 3.jpgIMG-20220817-WA0017.jpgcicek.jpgçiçek 1.jpgçiçek 3.jpgçiçek 4.jpg

Mikroskopu sabitlemyiyorum sabitlesem de anlamıyorum tirikomlar olmusmu hasat nezaman olur somekler dallar somekleri taşımıyor ama Altan baktım zaman zayıf gibi gözüküyor Gr vermicek gibi sizce durum nasıl

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Tricom okuyamıyorum ama daha var sanki @higthead üstad yardımcı olurmusun. Eline sağlık bu arada maşallah güzel sigara yetiştirnişsin. Sömekleri yukarıdan bi ip yardımı ile bağlayabilirsin istersen.

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
dallara file çek sömekleri taşısın daha şeffaf gibi geldi bana beyaz pistillerin yüzde sekseni kızardığında al karanlığa hasad için

Rastaa!

Üye
alt yaprakları bile yemyeşil keyfine dokunma 15 20 gün daha gider overdrive felan gübreyi fazla ver bi ince

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Hay maşallah çok güzel bir bitki. Keyifli yükselişler diliyorum.

Emel

Üye
Teşekkür ederim yorum yapan herkese sizce kaç Gr alırım birde büyük yaprakları kuruttum sardım 3 saat ağır kafa yaşattı kendiside bogle olmaz degilmi

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Teşekkür ederim yorum yapan herkese sizce kaç Gr alırım birde büyük yaprakları kuruttum sardım 3 saat ağır kafa yaşattı kendiside bogle olmaz degilmi
Harmanlık zor :) sende bendensin anlaşılan. Çok yaprak içme. Vucut tolore ediyor. Ayrıca ileri seviye amfizeme sebeb olabiliyor uzun dönemde. Sömek ile yaprak kafası farklı. Sömek ilk başlarda daha ağır ve yoğun kafası. En azından bende böyle oluyor. AK48 için söyledim (Predominantly Indica)

Emel

Üye
İlk kez denedim acaba nasıl oluyor die meraktan bende bu tohumu ak 48 die siponsor dan aldım benim istediğim kafa ağır değil enerji dolu olsun

Ü

Üye silindi 24060

Guest
İlk kez denedim acaba nasıl oluyor die meraktan bende bu tohumu ak 48 die siponsor dan aldım benim istediğim kafa ağır değil enerji dolu olsun
Ak48 yarı indica yarı sativa dır. Medical bir bitki. Paranoya yapmaz güzeldir. Ne çok hareketli ne çok boğucudur. 3 günde bir içmeye çalış. Güzelde hasat bırakır. Acele etme hasat için. Güzel hasatlar. Bol dumanlar senin olsun.

hassatan ne kadar aldimi tabiki paylaşırım güzel yorumları biz için teşekkürler
Kanks günaydın. İyi forumlar. Ben de şuan ilk kez yapıyorum 1 hafta falan kaldı bitmesine. Ama seninkilerin yanında benimkiler gerçekten çok kötü... Sanırsam en büyük fark ışık olabilir, kullandığın ışığın ve saksının kaç l olduğunun bilgisini verebilir misin sorun olmazsa. İyi dumanlar.

Emel

Üye
Kanks günaydın. İyi forumlar. Ben de şuan ilk kez yapıyorum 1 hafta falan kaldı bitmesine. Ama seninkilerin yanında benimkiler gerçekten çok kötü... Sanırsam en büyük fark ışık olabilir, kullandığın ışığın ve saksının kaç l olduğunun bilgisini verebilir misin sorun olmazsa. İyi dumanlar.
Daha güzelleri ni yetistirmen dileyle kanka Özel ful spectrum cop LED yaptırdım 600 w hps es deger arkadaşıma parçalarını yurtdışı dan getitirdim ilaçlar ve toprak markası biobizz kulaniyom tek çiçek 80x80180 çadırda 50 lt saksıda yetiştirdim

Birde merak ettim benim de hasata sanırsam bir hafta daha var eyer sorun olmazsa senin çiçeğin fotoğraf atabilirmisin

Grow Muhabbetleri
Help Users
    SariTursu SariTursu: hahahaha hahahaha*