İlk gun ki gibi kafa yapmıyor

Vybz Kartel

Müptezel
Kanka kafa yapiyor ama boyle ucuran cinsten olmuyom hergun iciyorum ful yesil koyuyordum 2 ci gun bugun agzima surmedim 7 gun daha icmicem bakalim nasıl olcak muhtemelen kafası articak kanka bide elimde tek genetik vsr şöyle olsa indica ve sativa ayrı olsa 2 gun arayla sativa indica takilirdim kafa tassak olurdu

Aynı genetiği tüketmek daha mantıklı, vücudun tamamen genetiğe adapte oluyor, ama dozaja dikkat etmelisin. İlk günler tatmin olmayabilirsin ama 1 haftaya sigara kafana girecek ve vazgeçilmez olacak. 20 yıllık içici olarak söylüyorum. Sadece standart miktarda ve aynı saatlerde, tercihen günde 1 sigara, olmadı akşama yakın bir sigara, gece 1 sigara şeklinde tüketmelisin.

Şahsen eskiden her türlü içiyordum, son 3 yıldır sigara kalitesi ne olursa olsun çarşaf içiyorum, elden abi :)
Knka white widow kafasi nasil orjinal genetik seni bayadir takip ediyorum ilk basta ki growun kafa yapmamisti bankayi degistin duzelmisti

İlk grow sponsor tohumlarından yaptım. LSD auto güzel bir sigaraydı, bubble gum ise çöpe gitti.

İkinci growda farklı bankadan WW aldım, harika bir sigara oldu. Son 15 yılda içtiğim en iyi sigara. Şöyle diyeyim, 57 g. sigara 100 gün falan gitti, günde iki sigara içmeme ve bazen arkadaşlara ikram etmeme rağmen :)

Üçüncü growda ise aynı WW tohumları daha zayıf oldu. Sponsordan ektiğim hindu kush vasat bir sigara oldu. Gömdüm bir kenara :)

Sonuç olarak sadece tohum bankası etken değil kanka. İnan ki kurutmada yapılan bir yanlış bile etkisinden %20 kaybetmene neden olabilir.

asukacs

Üye
En son growumda 55 g harika bir WW vardı.

Gündüz akşam üstü 0,20 koyuyordum, geceleri de 1 sigara , ona da 0,30 koyuyordum..

Günde 2 sigarayı asla geçmedim ve nizami şekilde takıldım. İnan ki en son sigara en güzel ve en çok etki eden sigaraydı :)

Tecrübelerime dayanarak, miktar ve zamanlarını ayarlarsan, 1 yıl da aynı sigarayı içsen, kafan değişmez.

Ama her gün aynı miktarda koymalısın kanka. Ve akşam üstüne kadar içmemeli, vücudun her gün artıkları atmasına izin vermelisin.
Tek bitkiden mi 55 kuru

Vybz Kartel

Müptezel
Tek bitkiden mi 55 kuru
Tek bitki evet.

Tohumları aldığım bankanın özellikleri böyle maalesef. Çok hızlı büyüme, kaliteli ama az verim...

Sonraki growda 4 adet yaptım. yine 50 şer gram verdi. Günlüklerim vardı ama sildim kanka maalesef.

Sponsordan aldığım tohumlarla, ilk growda tek bitkiden 90-100 gram almıştım mesela..

Nemesis4

Kıdemli Üye
Knkam hangi bankadan aldın valla white widow düşünüyorum bende knka ilk tohum sponsordan aldim knka genetik bludrem tek bitki ektim ilk growumdu hatta butun tohumları atmistim patlamiyor diye hepsi patladı ama bir tane tohum nasil desem diger tohumlardan acayipp cok hızlı kok saldi birgunde toprakdan bas vermisti digerlerine ayni bardağa ektim oylesine amacim tek bitkiydi ama o hizli olan tohum acayip derece hizli buyuyordu genetik farklıydı kesinlikle ona devam ettim diğerlerinide söktüm knk alandan dolayi

Nemesis4

Kıdemli Üye
Aynı genetiği tüketmek daha mantıklı, vücudun tamamen genetiğe adapte oluyor, ama dozaja dikkat etmelisin. İlk günler tatmin olmayabilirsin ama 1 haftaya sigara kafana girecek ve vazgeçilmez olacak. 20 yıllık içici olarak söylüyorum. Sadece standart miktarda ve aynı saatlerde, tercihen günde 1 sigara, olmadı akşama yakın bir sigara, gece 1 sigara şeklinde tüketmelisin.

Şahsen eskiden her türlü içiyordum, son 3 yıldır sigara kalitesi ne olursa olsun çarşaf içiyorum, elden abi :)

İlk grow sponsor tohumlarından yaptım. LSD auto güzel bir sigaraydı, bubble gum ise çöpe gitti.

İkinci growda farklı bankadan WW aldım, harika bir sigara oldu. Son 15 yılda içtiğim en iyi sigara. Şöyle diyeyim, 57 g. sigara 100 gün falan gitti, günde iki sigara içmeme ve bazen arkadaşlara ikram etmeme rağmen :)

Üçüncü growda ise aynı WW tohumları daha zayıf oldu. Sponsordan ektiğim hindu kush vasat bir sigara oldu. Gömdüm bir kenara :)

Sonuç olarak sadece tohum bankası etken değil kanka. İnan ki kurutmada yapılan bir yanlış bile etkisinden %20 kaybetmene neden olabilir.
Oyle bi anlatinki knka canım cekti dayanamicam galiba :D

Nemesis4

Kıdemli Üye
Knka harbiden 3 tık yukseletti beni **** 3 cu günde :D bide curingin faydasi cokk knka yaa cok etki ediyor valla

asukacs

Üye
Tek bitki evet.

Tohumları aldığım bankanın özellikleri böyle maalesef. Çok hızlı büyüme, kaliteli ama az verim...

Sonraki growda 4 adet yaptım. yine 50 şer gram verdi. Günlüklerim vardı ama sildim kanka maalesef.

Sponsordan aldığım tohumlarla, ilk growda tek bitkiden 90-100 gram almıştım mesela..
Kaç gunde buyuduler ki

Grow Muhabbetleri
Help Users
    çaylakyetiştirici çaylakyetiştirici: ***** *** ******* ****