İlk gun ki gibi kafa yapmıyor

Nemesis4

Kıdemli Üye
Knkalar selam 1 aydır netdeyse hergün içiyorum ama ilk kafalara ulaşamıyorum aynı otu benden baska icen bayılıyor bende artık eskisi gibi kafa yapmıyor kankalar neden olur

4 gündür içmiyodum normalde bende hergün çoğu aktivitemi yaparken içiyorum bugün bir koydum 4 gün aradan sonra üfff. Yani arada durakla kanka

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Kafan alışmış ya ara ver yada bi kaç zaman başka sigara iç

Beethoveen

Yeni üye
Vucut thc alışıyor ıçtıkce kafa yapmaz neden thc birike birike vucut zehirlenir atamaz sürekli içersen ha içersin ama daha yuksek kafalı otlardan benim önerim spor yapman ve 5 gün dinlenmen..

Vybz Kartel

Müptezel
Dayanamıyorum kankaaa
En son growumda 55 g harika bir WW vardı.

Gündüz akşam üstü 0,20 koyuyordum, geceleri de 1 sigara , ona da 0,30 koyuyordum..

Günde 2 sigarayı asla geçmedim ve nizami şekilde takıldım. İnan ki en son sigara en güzel ve en çok etki eden sigaraydı :)

Tecrübelerime dayanarak, miktar ve zamanlarını ayarlarsan, 1 yıl da aynı sigarayı içsen, kafan değişmez.

Ama her gün aynı miktarda koymalısın kanka. Ve akşam üstüne kadar içmemeli, vücudun her gün artıkları atmasına izin vermelisin.

Nemesis4

Kıdemli Üye

Gündüz akşam üstü 0,20 koyuyordum, geceleri de 1 sigara , ona da 0,30 koyuyordum..

Günde 2 sigarayı asla geçmedim ve nizami şekilde takıldım. İnan ki en son sigara en güzel ve en çok etki eden sigaraydı :)

Tecrübelerime dayanarak, miktar ve zamanlarını ayarlarsan, 1 yıl da aynı sigarayı içsen, kafan değişmez.

Ama her gün aynı miktarda koymalısın kanka. Ve akşam üstüne kadar içmemeli, vücudun her gün artıkları atmasına izin vermelisin.
Kanka kafa yapiyor ama boyle ucuran cinsten olmuyom hergun iciyorum ful yesil koyuyordum 2 ci gun bugun agzima surmedim 7 gun daha icmicem bakalim nasıl olcak muhtemelen kafası articak kanka bide elimde tek genetik vsr şöyle olsa indica ve sativa ayrı olsa 2 gun arayla sativa indica takilirdim kafa tassak olurdu

Nemesis4

Kıdemli Üye

Knka white widow kafasi nasil orjinal genetik seni bayadir takip ediyorum ilk basta ki growun kafa yapmamisti bankayi degistin duzelmisti

Helopapa

Üye
Yaklaşık 1 buçuk yıldır hergün 1.5 2 Gr kadar içiyorum yinede kafam oluyor ben biraz fazla abarttım ama dozu düşüremiyorum yani ister istemez bu kadar tüketim oluyo benimde en azından 1 ay ara vermem lazım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
    Mordecai Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********