İlk Growum 6 Photo 3 Genetik...

Yesil888

Ordinaryüs
Üstadım dün sulamıştım hatırlarsan bugun kurumuştu gene gübreli sulama yaptım
Yarın bu ürünle flush atıcam

Flush tan sonra ışık altında mı kalacak karanlıkta mı
Birde tek flush yeter li mi
@Yesil888
@pineapple express
Kanka maddi durumun iyi ama gereksiz para harciyorsun. Ben PH ayarli su ile atiyorum flush, eger medyayi bir daha kullancaksam, yoksa dusun altinda yikiyorum saksiyi. Alttan cikan suyun rengi iyice acilana kadar bas üstten suyu. Ister karanlikta kurut ister isikta, .Kes bitkiyi ters as kurusun. Toprak kurumadan kesme. Bitki cok nemli kalir, kuruken küflenme tehlikesi.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Avare Avare:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha******* ********
  • E eagle54:
    ****** ********** *** ********** ***** hahahaha* **** ******** ** ****** *****
  • Avare Avare:
    ** ****** ***** ****** **** *** ****** **** hahahaha*
  • E eagle54:
    ******** ********* ******** ******** hahahaha*
  • E eagle54:
    ******* hahahaha*** hahahaha* **** *** ****** **** hahahaha* * **** ******* ***
  • Avare Avare:
  • E eagle54:
  • Avare Avare:
    ***** ******** hahahaha*** *******
  • E eagle54:
    ********** **** ********** ********** ***** *** **** **** ****** ****** ****
  • E eagle54:
    ********* *** ** ********* * **** **** ***** ******** *** ****** ******** *** **** hahahaha *** ******** **** **** ********
  • kateneinn kateneinn:
    ********** ********** ***** *** ****** **** ****** **
  • E eagle54:
    ******** ***** ****** ****** ******** *** ****** *** **** *** **** hahahaha* **** ***** hahahaha******
  • Avare Avare:
    ***** * **** **** hahahaha* *** ***** *** ******* ********* ***** ******* ********* ****** ******* ******** ******** hahahaha** * ***** ********** ***
  • E eagle54:
    **** *** **** ********* **** ******** ** **** ***** ***** hahahaha ********* ***** ***** ********* ****** ********** ********** ***** *** ****** **** ****** **
  • kateneinn kateneinn:
  • kateneinn kateneinn:
  • kateneinn kateneinn:
  • E eagle54:
    ****** ******** **** *** **** **** ***** ********** ***** ***** ********* *********
  • kateneinn kateneinn:
    ******* **** *** hahahaha*
  • Avare Avare:
    *** ********* ** ***** ******* ******** ****** ********* ******** ******* ******* **** ********* *** hahahaha*
  • Avare Avare:
    ***** ********* ******** hahahaha** **** *** hahahaha*
  • E eagle54:
    ****** * **** hahahaha** ***** ******** **** ********** ***** ***** ********** *** ***** **** **** ****** ** ***** ******* ******** ******* hahahaha*** ****** * ****** ******** * ****** **********
  • kateneinn kateneinn:
    kateneinn kateneinn: ********* ********* ******** ******