İlk Growum 6 Photo 3 Genetik...

Bandaleros

Doktor

ustad son durumum bu
detay verecek olursam

27 nısan ilk ufak saksıya tohumu koyusum
19 mayıs ılk çiçeklenmeler

çiçekte 41. gün şuanda resimlerden anladıgım kadarıyla
emerald hernest gubre setı part2 diye geçer linkini koyuyorum linkte içeriğinde neler var gorursun ustam

ek olarak
https://probitki.com/urun/advanced-nutrients-bud-ignitor-250-ml/ kullandım ılk 3 hafta
ve her sulamam da da

bunlar setımın ıcınde
resımlerde dıkkatını ceker ustadım alt yapraklar hep sararıyor ve zamanla dökülüyor

@Yesil888
@pineapple express

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka o yapraklarin sararmasi normal, bitki isi biten eski fan yapraklarindan besin cekiyor bitkin, hasata iyice yaklastin.Bu sararmalar bitkinin dogasinda var engel olamazsin. Kullandigin gübreyi bilmiyorum ama iyi gübre oldugunu duydum. Cicekte 41. gün diyorsun bunlar auto olanlar degil mi?

Bandaleros

Doktor
Kanka o yapraklarin sararmasi normal, bitki isi biten eski fan yapraklarindan besin cekiyor bitkin, hasata iyice yaklastin.Bu sararmalar bitkinin dogasinda var engel olamazsin. Kullandigin gübreyi bilmiyorum ama iyi gübre oldugunu duydum. Cicekte 41. gün diyorsun bunlar auto olanlar degil mi?
ewet ustadım oto 10 - 12 hafta dıyor acıklamasında cıceklenme
bırde sunu sorayım katalogta 10-12 hafta yazan finali mi bunun

Bandaleros

Doktor
Evet 10-12 hafta tohumdan hasata.
süphelendıgım seyler var

13 saksıya toplam 19 lıtre su hazırlıyorum
son 3 sulamamı akvaryum motoruyla agır agır yapıyorum
normalde masrafayla yaptığımda sulamayı yavaş yavaş yapmama ragmen alttan su akıyordu
sımdı daha agır sulama yaptığım ıcın alttan su akmıyor ve saksılar gülle gibi oluyor

13 saksıya 19 lıtre su acaba az mı gelıyor bundan suphelenıyorum

bırde 2 sulama once kutunun uzerındekı takvımıne gore sulama yapmıştım verdıgım ppm 1200 lerdeydı takvime gore koyduğumda ve sonradan yapraklarda yanma belırtısı gordum
son 2 sulamamı 800 - 900 ppm aralığında verıyorum

acaba 11lt kare plastık saksılara toplamda 13 adet ıcın 19 lıtre su az mı gelıyor

@Yesil888

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka su miktarini takma kafana, ayrica her sulamada da alttan su cikmasi gerekmez. takma kafana. Su anda cok iyi görünüyorlar, yeterki toprak kurudugu zaman bitkileri susuz birakma. Ileri cicekteki bitki cok su tüketir.Kökler iyice sarmistir saksinin icini ve verdigin suyu tutuyorlar.

Bandaleros

Doktor
Kanka su miktarini takma kafana, ayrica her sulamada da alttan su cikmasi gerekmez. takma kafana. Su anda cok iyi görünüyorlar, yeterki toprak kurudugu zaman bitkileri susuz birakma. Ileri cicekteki bitki cok su tüketir.Kökler iyice sarmistir saksinin icini ve verdigin suyu tutuyorlar.
usta sensın ama ben sulama konusunda bı hata yaptıgımı dusunuyorum
gecıktırıyorum buyuk ıhtımalle
saksılar hafıflıyene kadar sulamıyorum ki bunda buyuk ıhtımalle yanlıs yapıyorum
daha onceden fazla sulama yapmıstım photolarda hatırlarsan sanırım onun travmasını yasıyorum sulama yaparken :)

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka sok parmagini saksiya dipine kadar, eger parmagina toprak yapisirsa toprak nemli demektir. Ona göre sulama yap. Bir dahaki growda cocoya gec, sulamada hata yapmazsin, Cocoyu kurutma yeter, ne kadar su versende zarari olmaz.Cocoda yardimci olurum.

Bandaleros

Doktor
Kanka sok parmagini saksiya dipine kadar, eger parmagina toprak yapisirsa toprak nemli demektir. Ona göre sulama yap. Bir dahaki growda cocoya gec, sulamada hata yapmazsin, Cocoyu kurutma yeter, ne kadar su versende zarari olmaz.Cocoda yardimci olurum.
tamam ustadım

dun konusmustuk yazdıgım yazıların lınkını gonderıyorum

@Yesil888
@pineapple express

Bandaleros

Doktor

Ustadlarım son hali bu.
4 tane saksı bu sekılde
Flush zamanıngelmiş gibime geldi

@Yesil888
@pineapple express
sen neler yapmışsın ya kurban olduğum mükkemel abi bencede flush vakti gelmiş tricomları yakından görebiliyozmu dicem de gerek yok yanından geçsek kafamız zehir gibi olur maşallah

Bandaleros

Doktor
Al dusun altina at flush, bekle toprak kurusun vur baltayi. Topragida at, zaten cocoya geceksin. Cocoda hasatin en az %25 fazla olur.
Üstadım dün sulamıştım hatırlarsan bugun kurumuştu gene gübreli sulama yaptım
Yarın bu ürünle flush atıcam

Flush tan sonra ışık altında mı kalacak karanlıkta mı
Birde tek flush yeter li mi
@Yesil888
@pineapple express

ustad son durumum bu
detay verecek olursam

27 nısan ilk ufak saksıya tohumu koyusum
19 mayıs ılk çiçeklenmeler

çiçekte 41. gün şuanda resimlerden anladıgım kadarıyla
emerald hernest gubre setı part2 diye geçer linkini koyuyorum linkte içeriğinde neler var gorursun ustam

ek olarak
https://probitki.com/urun/advanced-nutrients-bud-ignitor-250-ml/ kullandım ılk 3 hafta
ve her sulamam da da

bunlar setımın ıcınde
resımlerde dıkkatını ceker ustadım alt yapraklar hep sararıyor ve zamanla dökülüyor

@Yesil888
@pineapple express
emrald harvest benim araştırdığıma göre top 1 abi pahalı bir ürün 0.95 seti 10 11 k denk geliyor inanılmaz hasat verimi varmış abi cannayı tecrübe ettikten sonraki gübrem emrald abi

Bandaleros

Doktor
Üstadım dün sulamıştım hatırlarsan bugun kurumuştu gene gübreli sulama yaptım
Yarın bu ürünle flush atıcam

Flush tan sonra ışık altında mı kalacak karanlıkta mı
Birde tek flush yeter li mi
@Yesil888
@pineapple express
Bu kankam @pineapple express

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Yılmaz27 Yılmaz27:
  • K Kowaa:
  • K Kowaa:
  • bafici bafici:
    **** ********** ********** ** ********* ******* hahahaha
  • bafici bafici:
  • ax-b ax-b:
    **** ******* ******** ***** *** ******** ********* **** ***** * ******* ********
  • Yılmaz27 Yılmaz27:
  • U ulas0o:
    ** hahahahahahahahahahahaha* hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha* hahahahahahahahahahahaha***** hahahaha****
  • K Kowaa:
    ****** ***** ***** ***** ******* ***** * ****** ********* ****** ***** *****
  • U ulas0o:
  • K Kowaa:
    * *
  • Yılmaz27 Yılmaz27:
    hahahahahahahaha********
  • Yılmaz27 Yılmaz27:
    ** ** hahahaha* **** ** ** **** *******
  • Yılmaz27 Yılmaz27:
  • U ulas0o:
    ** hahahahahahahahahahahaha* hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha* hahahahahahahahahahahaha***** hahahaha**
  • U ulas0o:
    ** hahahahahahahahahahahaha* hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha* hahahahahahahahahahahaha***** hahahaha****
  • U ulas0o:
  • istr istr:
    ***** *** hahahaha ***** **** ******* ******** ********* **** ****** ******** ********** ** ** * ***** hahahaha***** ** ****** *** ******* **** **** hahahaha***
  • A akrepco:
  • Yılmaz27 Yılmaz27:
  • istr istr:
    ***** ***** ***** ********** ***** **** ***** **** ****** ********** *********

****** ***** ***** ***** ******* ***** * ****** ********* ****** ***** *****
  • istr istr:
    ******* ***** * hahahaha hahahaha ***** * ******** **********
  • istr istr:
    **** hahahaha* ****** ********* ***** ******** *** **** *******
  • istr istr:
    **** **** ****** **** hahahaha*** ******* ****** ********** hahahaha***** ****
  • istr istr:
    ***** ****** ******* ** hahahaha****** ******* ******
    istr istr: ***** ****** ******* ** hahahaha****** ******* ******