İlk Grow ilk günlük ilk heyecan Auto günlük

cannabis16

Ordinaryüs
30. Gün lemon kızımı tutamıyoruz gelişcem diyor :D
maşallah.. ne güçlüler bak..şimdi şu ışığı daha daha aşağıya indirip,mesafeyi azaltmaca daha bi verim artırır..benim 400w HPS 40cm diyor normalde o eski ilimde,ben 20cme kadar ışık stresi görmedim,ısıdan dılayı yapraklar budlar yanmasın diye de devamlı ışıkla bitki arasına hava vurduruyorum..sen de öyle yap yakınlaştırırsan..LED var 300 wat..onu 10cme kadar bi sorun çıkmadan hatta bolca bud yaptırarak ben kullandım...ona göre watına karşılık ortalama bi mesafe bulursun..denersin,faydasını görmemen için Karbondioksit dolaşımı yetersizdir..bunu da çözersin ..

NewGardener

Müptezel
maşallah.. ne güçlüler bak..şimdi şu ışığı daha daha aşağıya indirip,mesafeyi azaltmaca daha bi verim artırır..benim 400w HPS 40cm diyor normalde o eski ilimde,ben 20cme kadar ışık stresi görmedim,ısıdan dılayı yapraklar budlar yanmasın diye de devamlı ışıkla bitki arasına hava vurduruyorum..sen de öyle yap yakınlaştırırsan..LED var 300 wat..onu 10cme kadar bi sorun çıkmadan hatta bolca bud yaptırarak ben kullandım...ona göre watına karşılık ortalama bi mesafe bulursun..denersin,faydasını görmemen için Karbondioksit dolaşımı yetersizdir..bunu da çözersin ..
İndirip bulucam üstat en yakın mesafeyi vantilatör hep bitki ile ışık arası vurmuyorum salınım yok vantilatörde çok sagolsın yardımların için

TroubleStyla

Müptezel
Üstad benim ışık Samsung LMH301 100-120w led beyaz ışık kabin 120-60-180 bitki ile ışık arası mesafe ne kadar olmalı ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********