İlk deneyimim olacak 35 bin TL harcadım geçen yıl iş sebebiyle sistemi kuramadım bu ay kuruyorum eksik varmı bakarmısınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

1Duman

Yeni üye
Tohum photo : 3 adet ışık altında max 10 adet düşünüyorum
Işık : MARSHYDRO TS 3000 3 adet
Oda: 340x340 evimin boş bir odası var mylar ile kaplayacağım
Havalandırma giriş : TD 500/150/160 Slient SP marka
Havalandırma çıkış :TD 1000/200 Slient SP marka
Ses ısı izole boru 152 cm 2 adet 5 metre
Ses ısı izole boru 202 cm 2 adet 5 metre

Karbon filtre : 2200m3 dr karbon filtre
Nem makinası: Dijital soğuk buhar Kanz marka
Toprak : Plagron light mix
Perlit 50 lt
Rootit 24 lü
Co2 tablet
Cata marka dijital priz
Sonoff cihazı
Saksı: 26.5 litre air pot
PH metre : adwa
EC metre : adwa
Lüx metre 280 TL almıştım
Nem ölçer : thermopro edge tp55
Ve zurnanın son deliği :) gübreler advanced nutrients, Connoisseur A,Connoisseur B,Nirvana,Big bud,Revive,Sensizym,Voodoo,Tarantula,Rhino skin,Over drive,Bud cany,Flawless finish,Piranha,Bud ignitor,B52,Sensi cal mag,Terpinatör,Purpinatör

Son düzenleme:

1Duman

Yeni üye
İşler yoğun herhalde kanka
Öncelikle ne düşündüğün beni ilgilendirmez ben kamu görevlisiyim yalnız yaşıyorum bu otu yıllardır içiyorum bu formun kurucusu tohumsuz ile 6 yıl önce görüşüyordum şimdi nerede bilmiyorum zaman zaman buraya üye olup bütün konuları okudum yakalanma riski herşeyi düşündüm elbette kolay bir karar değil benim için torbacıya verdiğim para ile 5 tane daire alırdım sizin gibi her yıl uğraşacak vaktim yok bir Sefer yapıp bana 1 yıl içeceğim çıksa yeter seviyorum bu naleti işte yapacak bişey yok

Elektrik faturana dikkat et kanka, bu sistemi birden bire çalıştırdığında önceki aylar ile çalıştırdıktan sonraki devasa fatura farkından etiket olabilirsin.(bitcoin madenciliği yapanlar bu yöntem ile çok etiket oldu). Bu sistemi grow sitelerinden kendi kartın ile aldıysanda etiket olabilirsin. (hele ki ikamet adresinde bu işi yapıyorsan). Neden etiket olma kısmının üstüne düştüm; çünkü bu sistem ve 10 kök ile yatarın olur kanka, denetim kurtaramazsın. Maceraya girme derim, 3-4 kök usul usul içimliğini çıkart. Senelerdir bu forumu takip ediyorsan 2 kök ile bile 1 yıl içimliğini çıkartabilirsin

Tohum photo : 3 adet ışık altında max 10 adet düşünüyorum
Işık : MARSHYDRO TS 3000 3 adet
Oda: 340x340 evimin boş bir odası var mylar ile kaplayacağım
Havalandırma giriş : TD 500/150/160 Slient SP marka
Havalandırma çıkış :TD 1000/200 Slient SP marka
Ses ısı izole boru 152 cm 2 adet 5 metre
Ses ısı izole boru 202 cm 2 adet 5 metre

Karbon filtre : 2200m3 dr karbon filtre
Nem makinası: Dijital soğuk buhar Kanz marka
Toprak : Plagron light mix
Perlit 50 lt
Rootit 24 lü
Co2 tablet
Cata marka dijital priz
Sonoff cihazı
Saksı: 26.5 litre air pot
PH metre : adwa
EC metre : adwa
Lüx metre 280 TL almıştım
Nem ölçer : thermopro edge tp55
Ve zurnanın son deliği :) gübreler advanced nutrients, Connoisseur A,Connoisseur B,Nirvana,Big bud,Revive,Sensizym,Voodoo,Tarantula,Rhino skin,Over drive,Bud cany,Flawless finish,Piranha,Bud ignitor,B52,Sensi cal mag,Terpinatör,Purpinatör
merhaba kardeşim büyük bir işin alltına giriyorsun cesareinden dolayı seni taktir ediyorum her kes bu muhabete giremez sana diyeceğim elektrik faturanı e faturaya çevir mail olarak gelsin apartman dairesinde yaşıyorsan arkadaşın da dediği gibi şüpheyle bakabilirler onun dışında her şeyi eksiksik olarak tamamlamışsın zaten benim zannımca şimdiden hasat tahmini yazıyorum BİR BUÇUK KİLO :)

1Duman

Yeni üye
Elektrik faturana dikkat et kanka, bu sistemi birden bire çalıştırdığında önceki aylar ile çalıştırdıktan sonraki devasa fatura farkından etiket olabilirsin.(bitcoin madenciliği yapanlar bu yöntem ile çok etiket oldu). Bu sistemi grow sitelerinden kendi kartın ile aldıysanda etiket olabilirsin. (hele ki ikamet adresinde bu işi yapıyorsan). Neden etiket olma kısmının üstüne düştüm; çünkü bu sistem ve 10 kök ile yatarın olur kanka, denetim kurtaramazsın. Maceraya girme derim, 3-4 kök usul usul içimliğini çıkart. Senelerdir bu forumu takip ediyorsan 2 kök ile bile 1 yıl içimliğini çıkartabilirsin
Öncelikle tabiki tedbirlerimi aldım kendi kartımdan almadım malzemeleri 1.5 yıl oldu alalı tabiki ikamet adresinde de yapmayacağım 1.5 2 yılda bir böyle 5-6 aylık bir vaktim oluyor bana da 1.5 2 yıl içeceğim çıksa yeter o yüzden 10 kök yapmak istiyorum yoksa 150x150 kabin içindede yapabilirim elektrik faturası birden yüklenmemek için ne yapmam gerekiyor peki bi önerin varmı

1Duman

Yeni üye
merhaba kardeşim büyük bir işin alltına giriyorsun cesareinden dolayı seni taktir ediyorum her kes bu muhabete giremez sana diyeceğim elektrik faturanı e faturaya çevir mail olarak gelsin apartman dairesinde yaşıyorsan arkadaşın da dediği gibi şüpheyle bakabilirler onun dışında her şeyi eksiksik olarak tamamlamışsın zaten benim zannımca şimdiden hasat tahmini yazıyorum BİR BUÇUK KİLO :)
1 kilo alsam şükür namazı kılarım herhalde :) bana 1 1.5 yıl yetsin yeter müptezelim öyle Böyle değil olsun sabah kahvaltısını sandviç arası sömek le yine yaparım :) inşallah sorunsuz kazasız yaparım 6 yıldır cesaret edemedim bi türlü ama hergün bi torbacı peşinden koşmaktan yoruldum para yetiştiremiyorum birde üstüne bok gibi sıgaralar içiyoruz elektrik faturası çok fazla gelirmiki? O yüzden led seçtim

1 kilo alsam şükür namazı kılarım herhalde :) bana 1 1.5 yıl yetsin yeter müptezelim öyle Böyle değil olsun sabah kahvaltısını sandviç arası sömek le yine yaparım :) inşallah sorunsuz kazasız yaparım 6 yıldır cesaret edemedim bi türlü ama hergün bi torbacı peşinden koşmaktan yoruldum para yetiştiremiyorum birde üstüne bok gibi sıgaralar içiyoruz elektrik faturası çok fazla gelirmiki? O yüzden led seçtim
kanka sana tavsiyem e faturaya geç ağzını sıkı tut 3 ay eve sinek girmesin evden işe işden eve yap faturaları da otomatik ödemeye aldığında mis gibi ne gören ne duyan photo yaparsan da vegde 2 tane cihazı çalıştırır çiçekte 3. açarsın

kaiser

Kıdemli Üye
Aşırı dikkat çekici bi fatura gelmez şimdi başlarsan kışın rahatça bitirirsin bu faturalarla aklına takılmaz

ve artı olarak kışın sana sorduklarında ısıtıcı çalıştırıyorum dersin doğalgazı açmana da gerek yok :)

1Duman

Yeni üye
ve artı olarak kışın sana sorduklarında ısıtıcı çalıştırıyorum dersin doğalgazı açmana da gerek yok kom
ve artı olarak kışın sana sorduklarında ısıtıcı çalıştırıyorum dersin doğalgazı açmana da gerek yok :)
Komşulardan yana sıkıntı yok faturalarla ilgili zaten otomatik ödeme talimatı var sabah çıkıyorum akşam geliyorum eve evde klima doğal gaz çalıştırmıcam sistem olduğu için

Komşulardan yana sıkıntı yok faturalarla ilgili zaten otomatik ödeme talimatı var sabah çıkıyorum akşam geliyorum eve evde klima doğal gaz çalıştırmıcam sistem olduğu için
o zaman 3 ay sonra mis gibi alırsın kanka sigaranı hayırlısıyla ama bak bir ince püf nokta da şu kanka sigara kesince muazzam kokuyo gerçekten kokunun nirvana yaptığı dönem her şey de olumlu giderse 1 kilo sigara baya kokacaktır onun için bak aklında bulunssun hasat zamanıgeldiğinde önce kabinin içinde yaprak temizliği yap sonraki gün sigarayı kes as direk saksılar oturma odasına gelince uğraşması çok zevkli ama cazibesiyle de koku sıkıntı yaratyıro

kanka sana tavsiyem e faturaya geç ağzını sıkı tut 3 ay eve sinek girmesin evden işe işden eve yap faturaları da otomatik ödemeye aldığında mis gibi ne gören ne duyan photo yaparsan da vegde 2 tane cihazı çalıştırır çiçekte 3. açarsın
E-fatura sadece komşular için önlem olur. Bu zamana kadar ortalama 2x - 3x fatura gelen konuta birden bire 15x - 20x gelirse o zaman sana "kom" selamın aleyküm der, içerideki vaziyeti gördüklerindede narkotiği çağırırlar. Dikkat et kanka, silivri soğuktur. 2-3 kök yetiştir. Buradaki kankalarıda, hakimide içici olduğuna ikna edemezsin 10 kök ile.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • New Rookie New Rookie:
  • kkush kkush:
    hahahaha* ******** *********
  • kkush kkush:
    ******* hahahaha** **** hahahaha **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • New Rookie New Rookie:
    *** *** *** **
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    ****** ****** ******** ****** *** **
  • New Rookie New Rookie:
    *** ***** ****** ******* ****** ******* **** hahahaha **
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    ******** hahahaha** ***** ***
  • New Rookie New Rookie:
    *** *** ****** ******** ** ****** hahahaha** ********* hahahaha** ***** *** hahahaha*
  • New Rookie New Rookie:
    hahahaha***
  • kkush kkush:
    ****** ****** ******** **
  • kkush kkush:
    ******* ** hahahaha***** *** hahahaha**** ******* ******* ***** ****** ****** ******* ****
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    **** ***** hahahaha*** *** ****** *******
  • R Raven Drugs:
    **** hahahaha* ***** ** *** ***** hahahaha
  • R Raven Drugs:
    ******** ***** ********** ***** ** **** ******* **** ** ********** ** ******* * ***** ******* hahahaha* ******** *** ******** **** hahahaha ******* **** hahahaha* * **** ******* ******** ******* **** ********* ******** ********* ******* ***** ******** ****** ******* ***** ** ******** ***** * ** ******* ********** * ********** **** ******* *** **** ****** ****** ***** ******** ***** *** ** *******
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ********* hahahaha* ***** ** *** ***** hahahaha
  • T terbiyeligunahkar:
  • elchavoo elchavoo:
  • elchavoo elchavoo:
    ******** ********* **** *** *** *** ****** ****** ********** **** ** hahahaha****** *
  • T thescq:
    **** ** ** ******* ** ******* *** ***** *** ******* hahahaha ********** *** *** ****** ****** ** hahahaha***
    T thescq: **** ** ** ******* ** ******* *** ***** *** ******* hahahaha ********** *** *** ****** ******...