İlk deneyimim olacak 35 bin TL harcadım geçen yıl iş sebebiyle sistemi kuramadım bu ay kuruyorum eksik varmı bakarmısınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ü

Üye silindi 26240

Guest
Co2 tüp ve regulatör orda satıyorlarmı veya toprakvesu magicplnt dan mı alsam bilemedim
co2 tupu toprakvesu vs gibi magazalar satmaz kanka. gd de bi dost vardi ona yonlendiricektim seni onun dışında letgodan bulabilirsin. full set olmalı regulatorlu seleonidli

1Duman

Yeni üye
co2 tupu toprakvesu vs gibi magazalar satmaz kanka. gd de bi dost vardi ona yonlendiricektim seni onun dışında letgodan bulabilirsin. full set olmalı regulatorlu seleonidli
Letgodan baktım ama bulamadım sadece tüp buldum 500 TL’ye regulatör büyük olanları var çok pahalı onlarda magicplant da gördüm birde

Ü

Üye silindi 26240

Guest
Letgodan baktım ama bulamadım sadece tüp buldum 500 TL’ye regulatör büyük olanları var çok pahalı onlarda magicplant da gördüm birde
bro magicplantte falan alma cok pahali. full set 600 700tl ye bulabilirsin. 2dk gd hesabi açarsan gosteririm sana

1Duman

Yeni üye
Eyb
kanka grow işi parayla olmuyor çok özür dilerim. ilk seferin için gerçekten gereksiz bir masrafta bulunmuşsun. iyi tohum iyi bakımla 5 bitkiden 500 gram civarı çok rahat alırdın tek ts3000 ile. Yine de sistemin iyi güzel kurmuşsun. Her anında buradan yardım al ki ilk growun hüsran olmasın. bu kadar masrafına arkadan olmaya çalışırız.
Teşekkür ederim dostum

higthead

Jolly Green
Dostum bosuna sp marka alma her grow ortası debi düşme problemi var ve ıcını acıp sureklı temızlemen gerekıyor. 10 cıhazda debi metre ile ölçülüp denendi debi düşmesi buda sana iklim dengesizliği ve taze hava problemi getirir.
Ayrı atrı urunler alıcagına suan sponsorumuz drkarbonda ınanılmaz ındırım var.

Çıkışl fan 1160m3 vortice quite ultra sessiz seri. sp slientten daha sessiz ve daha ıyıdır daha güçlüdür ve debi dusme problşemı yasamazssın. 2200m3h dr karbon filtre. growsan karbonlar koku salınımı yapıyor forumumuzda searhc kısmına yaz kullanıcıların koku sorunu yorumlarını oku

Giriş fanı 550m3 vortıce quıte ultra sessız model.

Dostum 3 ana unsurdan butcesel kısma bunlar 1 kabın(alan) - havalandırma-ısık bu 3 ana demırbasın olucak ve sureklı kullanıcaksın. bu 3 demır basını saglam kurkı zemının saglam olsun. Bu attıgım lınklerden alırsan havalandırma ıle ılgılı alıcak bırseyın kalmaz. zaten drkarbonfıltrenın urunlerının kalıtesını anlatmaya gerek yok.

1Duman

Yeni üye
Dostum bosuna sp marka alma her grow ortası debi düşme problemi var ve ıcını acıp sureklı temızlemen gerekıyor. 10 cıhazda debi metre ile ölçülüp denendi debi düşmesi buda sana iklim dengesizliği ve taze hava problemi getirir.
Ayrı atrı urunler alıcagına suan sponsorumuz drkarbonda ınanılmaz ındırım var.

Çıkışl fan 1160m3 vortice quite ultra sessiz seri. sp slientten daha sessiz ve daha ıyıdır daha güçlüdür ve debi dusme problşemı yasamazssın. 2200m3h dr karbon filtre. growsan karbonlar koku salınımı yapıyor forumumuzda searhc kısmına yaz kullanıcıların koku sorunu yorumlarını oku

Giriş fanı 550m3 vortıce quıte ultra sessız model.

Dostum 3 ana unsurdan butcesel kısma bunlar 1 kabın(alan) - havalandırma-ısık bu 3 ana demırbasın olucak ve sureklı kullanıcaksın. bu 3 demır basını saglam kurkı zemının saglam olsun. Bu attıgım lınklerden alırsan havalandırma ıle ılgılı alıcak bırseyın kalmaz. zaten drkarbonfıltrenın urunlerının kalıtesını anlatmaya gerek yok.
Dostum hatırlarsan 8 ay önce yine konu açmıştım can lite alacaktım sen 2200 lük önerdin aldım gelen 2200 lük kargoda parçalanmış halde geldi yenisini gönderdiler herhalde bu attığın linkteki geldi fanları falan hep sen önermiştin 1 sene oldu herhalde gübreleride senin söylediklerine göre almıştım şuan tüm malzemeleri aldım yani

higthead

Jolly Green
Dostum bu konu bugun acılmıs. Ben nerden hatırlıyayım 8 ay once konustuklarımızı hergun onlarca kısıye destek verıyoruz=)))))

Ü

Üye silindi 26274

Guest
bu elektrik faturasını günümüz şartlarında fazla abartıyorsunuz beyler , zaten anasının nikahı kadar zamlandıkça zamlanıyor 7-24 ısıtıcı yakanlar klima kullananlar ısınmak için zaten bunları ödüyorlar, arkadaş elbet tedbirli olsun ama fazlada tribe sokup korkutmayın. bu ağaçlardan daha fazla yapanlar var burada aramızda onlar sana daha çok yardımcı olacaktır bu konularda. şimdiden başarılar umarım emeğinin karşılığını alırsın

Ea64

Üye
Kendim ts3000 kullanıyorum %100 çalıştığında 310tl geliyor faturam, bu sistemde de geleceği bence bu kadar ediyor. Nesi alakasız geldi?
bro taoplam kaç watt gidiyor sisteminde ts3000 e baktım şimdi 450w çekiyormuş duvardan. indirimli saatlerde mi kullanıyorsun öyle bir şey duymuştum gece 12 den sabah 5-6 ya kadar indirimli felan oluyormuş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İstanbul İstanbul:
    *** * ******** hahahaha**** ********* ********* ****** ******* **
  • muadip muadip:
    *** ****** ********* ********* ****** **** hahahaha*
  • İstanbul İstanbul:
  • muadip muadip:
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha** * *********
  • muadip muadip: