İştahsızlık ?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 899
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 899

Guest
Arkadaşlar sizde de iştahsızlık oluyor mu ? günde 2-3 tane sarıyorum sarmıyorsam eğer 5-6 kapak bong alıyorum.

Özellikle son 20-25 gündür iştahsızlık artarak devam ediyor. sanki daha bikaç dakika önce yemişim gibi hissediyorum..

size de böyle etkileri oluyor mu ?

OttoMan347

√SEFİR√
Sebebini baska seylerde ara bence kanka. Tmm cok ictiginde istah olur yedirir icmedigin zaman istahsizlik yapar ama icip de istahsizlik yapmasi zor

u.g

Üye
senin gibi bi arkadaşım var, incecik kaldı çocuk. ben 3 sene aktif kullanımla 20 kilo aldım kjsdhasdksjgda

Spectre

Yeni üye
kanka o genetiğe göre değişir. kimi genetik daha 2 duman aldığında kafası gelmeden açlık hissi verir ( hiç sevmem ) bazı genetiklerdede aç iç doyarsın :) genetiği değiştirmeye bak sorun düzelmezse bi görün derim

Woppy

Ordinaryüs
Knklar bendede aynı durum var 1 senedir 1 fiil günde 2 -3 sigara içiyorum ( 13 yıldır kullanıyorum) öncelieri yediiryordu şimdi ögünlerim azaldı yerken isteksiz iştahsız bu durumda yersem mide bulantısı oluyor.

Ü

Üye silindi 25578

Guest
Knklar bendede aynı durum var 1 senedir 1 fiil günde 2 -3 sigara içiyorum ( 13 yıldır kullanıyorum) öncelieri yediiryordu şimdi ögünlerim azaldı yerken isteksiz iştahsız bu durumda yersem mide bulantısı oluyor.
Ayni durum bendede var sorun ak ciyer kanka Doktora gorun

Ü

Üye silindi 899

Guest
kanka benide ürküttün şimdi.

yanlız bendeki şöyle bir durum tamamen cigarayla alakalı. 1 hafta içmezsem iştahım ufaktan yerine geliyor, 1 ayda tamamen eski haline dönüyor

Woppy

Ordinaryüs
Knk ilk zamanlar bu ar verip başladıgın zamanlarda da iştah acıyor zamanla iştah gidiyor yada bizmi yapıyoruz bilmiyorum onuda sundan söyledim birşey yiyip içersen kafa acılıyor diye yemiyordum haliyle bilinç altı ve beden alıstı buna uzun yıllardan snra.

Ü

Üye silindi 899

Guest
yok kanka dediğin hesap ilk zamanlar iştah açıyor ama ben yanlız takılınca sıkınıtı oluyor. yemek yemeyi unuta unuta heralde miğde kücülüyor mu artık nedir kestiremedim.

Woppy

Ordinaryüs
Unutuyorsan o baska knk bende olay dediğim gibi artık cözdüm :) dediğin gibi ne maksatla yemezsen yeme mide ufalıyor alışıyor bu duruma

Woppy

Ordinaryüs
Knk ben yaglı yemegi asla yemem sevmem eşim ne yapacaksa ne kadar azla yapabiliyorsa o kadar koyduruurum ama bu hep böyleydi. Doktor ne teşhis koydu ne dedi knk

Ü

Üye silindi 25578

Guest
Knk ben yaglı yemegi asla yemem sevmem eşim ne yapacaksa ne kadar azla yapabiliyorsa o kadar koyduruurum ama bu hep böyleydi. Doktor ne teşhis koydu ne dedi knk
Kanka turkceyi forumda oğrendim şimdi ben kendi dilimde soylicem sen yine anlamicaksin turkçe bildigim kelimeler forumda konuşulandan öteye gitmiyor

mandarine

Ordinaryüs
ben de bi ara anoreksiya oldum sandım altı ay kadar boyunca haftada bikac defa az biseyler yiyordum. stresle alakalı sandım cünkü normalde de pek yemek insanı degilim ama 75 lerden 55 e düstüm. bir de tek yasamaya basladım kendime yemek yapmaya üsenir oldum ve memleket battı yemek siparisleri bok gibi oldu ve zaten herkesin aksine sigara icince her zaman istahım kapanır. iste bunların hepsiyle alakalı. uzun zaman icince mideni kücültüp yeme alıskanlıgını kaybediyorsun. bir sekilde kendine bir düzen kurup icinden cıkman lazım.

Ü

Üye silindi 899

Guest
ben de bi ara anoreksiya oldum sandım altı ay kadar boyunca haftada bikac defa az biseyler yiyordum. stresle alakalı sandım cünkü normalde de pek yemek insanı degilim ama 75 lerden 55 e düstüm. bir de tek yasamaya basladım kendime yemek yapmaya üsenir oldum ve memleket battı yemek siparisleri bok gibi oldu ve zaten herkesin aksine sigara icince her zaman istahım kapanır. iste bunların hepsiyle alakalı. uzun zaman icince mideni kücültüp yeme alıskanlıgını kaybediyorsun. bir sekilde kendine bir düzen kurup icinden cıkman lazım.

aynen kanka tamamen onunla alakalı. işlerden ve özel hayattan dolayı fazla stresli bir dönem geçiriyordum, yemek icin fırsatım pek olmuyordu, oldugunda da pek iştahım olmuyordu. düşününce yemiye yemiye mideyi küçülttük ondan porsiyonlarım kuş kadar kaldıgını gördüm. 1 aydır toparladım, 2 hafta zorla yedim, şu anda iyice normale döndü iştahım.

velasıl kelam; sigara içip üşengeçlik yaparak, gerginliği sigara kahve ile atlatayım kafasında olunca mideyi küçültüyoruz.. öğünleri eski haline getirince iştahım da haliyle açıldı. işin güzeli 2 ay önce sigara ictigimde artık halsizlikten adam akıllı kafa yaşıyamıyordum hem cok agır geliyordu hem de kısa süre sonra sızıyordum. şu anda sigaranın kafasını taşıyabiliyorum ve özlemişim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ***** hahahaha ****** ** **
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    hahahaha* hahahaha*
    ****** ** ******** ***** ***** ****** ********** **
  • Didrug Didrug:
    ***** ***** hahahaha**
    ******** hahahaha*** ********** ******
  • Didrug Didrug:
    ** hahahaha*
  • Didrug Didrug:
    ***** ****** hahahaha *** ******** ******** ********* *** **** ** ****** ******** **** ** *******
  • Didrug Didrug:
    ***** ******** **** *** ***** ******* **** ** hahahaha* ***** ****** hahahaha *** ******** ******** ********* *** **** ** ****** ******** **** ** *******
  • Didrug Didrug:
    ***** ******** ****** *** hahahaha****
    +1
  • Didrug Didrug:
  • Sleepless Sleepless:
    ***** ***** ********** ** ***** ********* hahahaha ***** ****** **** ****** ***** **
    **** ***** ***** ******** ****** *** hahahaha****
  • Sleepless Sleepless:
    hahahaha* **** **** ******** ********** ******
    ********* hahahaha ***** **
  • Sleepless Sleepless:
    ****** ***** ***** *** **** **
    ** hahahaha** ***** ***** ******* **** ** ****** ****** **
    nicozaniolo nicozaniolo: ** hahahaha** ***** ***** ******* **** ** ****** ****** **