İşik çok geliyor

ewening

Üye
Kankalar işim 400w hps işik kabine ve bitkilere çok geliyor , dimmer kullanarak ısıgı %60-70 çalıştırmak isiyorum fakat balans olduğu için bi sorun olurmu, olmas ise nasıl bi dimmer kullanmalıyım

escobi1

Yeni üye
Sa hangi marka ışık alıyım way bilmiyorum biliyosun sana zahmet söyle maire kat litre toprak alıyım

nasa

Doktor
Kankalar işim 400w hps işik kabine ve bitkilere çok geliyor , dimmer kullanarak ısıgı %60-70 çalıştırmak isiyorum fakat balans olduğu için bi sorun olurmu, olmas ise nasıl bi dimmer kullanmalıyım
kanka kullandığın balasta göre değişir sadece eletronik balastlar dimmlenebiliyor diğer balastların kendilerinden dim desteği yok sen buna verdiğin elektriği dimmlersen eğer büyük ihtimal %70 - 80 yangın çıkartırsın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • C Cetegrian:
  • I ichbinkrytpon:
  • I ichbinkrytpon:
  • Avare Avare:
    **
  • Avare Avare:
  • I ichbinkrytpon:
  • I ichbinkrytpon:
    hahahahahahahaha
  • I ichbinkrytpon:
    ****** hahahaha *****
  • I ichbinkrytpon:
  • I ichbinkrytpon:
  • I ichbinkrytpon:
    hahahaha ******** ****** ** ****** ** **** ********
  • K kiryue0:
  • K kiryue0:
    hahahahahahahaha ***** ********** hahahaha*** ** ******** hahahaha* ******** ******* **** *** ***
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    *** ******** *** **** hahahaha*** hahahaha**** ********
  • T Tatata:
    ***** ****** ******* ******* hahahaha*** ********** ***** ** ****** ********* ******* **** **** ******* **** ** hahahaha** hahahaha******* **** *** ***
    T Tatata: ***** ****** ******* ******* hahahaha*** ********** ***** ** ****** ********* ******* ****...