çiçeklenmedeki auto kızlarımın aydınlık süresini arttırsam sorun olur mu ?

King

Kıdemli Üye
suanki periyot 18/6 . aydınlığı ışıklar açıkke 1-2 saat daha arttırsam sonrasında bu şekilde devam etse sizce sorun yaşarlar mı?

suanki periyot 18/6 . aydınlığı ışıklar açıkke 1-2 saat daha arttırsam sonrasında bu şekilde devam etse sizce sorun yaşarlar mı?
Karanlıkta tricom pistller artar şişme sömeklerdr karanlıkda başlar 18 6 ideal hatta ben 18 6
20 4
24 0
12 12

denemiş birisi olarak en verim aldığım 18 6 veg
Flower ilk 2 hafta 18 6
2. Haftadan sonra 12 12 çektiğimde çok faydalı olmuştu cidden bitki başı 6 7 gr arttırmıştı o yöntem

Zeh.icee

Yeni üye
Arkadaşlar bende auto aldm ama yanlış karar verdim heralde. Hızlı kolay oluyor diye gördm. Daha zormuş acemiler için. Bana yardımcı olabilecek arkadaş varmı. Çimlendikten sonra ne yapmam lazım nasıl siteese giriyor ışık nasıl olmalı. Çok kafam karıştı ya (cinsi Bubblelicious auto flower)

Arkadaşlar bende auto aldm ama yanlış karar verdim heralde. Hızlı kolay oluyor diye gördm. Daha zormuş acemiler için. Bana yardımcı olabilecek arkadaş varmı. Çimlendikten sonra ne yapmam lazım nasıl siteese giriyor ışık nasıl olmalı. Çok kafam karıştı ya (cinsi Bubblelicious auto flower)
Alakası bile yok. ilk growum sponsor auto blue dreamdi, gayette sorunsuz geçti

Zeh.icee

Yeni üye
Alakası bile yok. ilk growum sponsor auto blue dreamdi, gayette sorunsuz geçti
Araştırıyorum. Herkes strese girdimi 10-20 gr alırsın vs yazmış. En ufak sorunda strese girer demiş. Ama yurtdışındaki autoflower yetiştirenlere bakıyorum kabine sürekli girip çıkıyor. Alt yaprakları veya aralardaki yaprakları koparıyo. Stres yapıyo verim vermiyo diyolar o sebepten tedirgn oldum birde acemiyim ilk olacak araştırmalarımla başlayacağim öyle karadüzen

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Houp53 Houp53:
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • Houp53 Houp53:
    ***** ****** ** ****** ******* **** ******* ******** ** **** ****** ********** ****** ******* ***** ** ********** **********
    ** ***** ****** hahahaha* **** **
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    ** ********** ***** **** hahahaha**** *** ******* ***** **** ********* * * *****
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha
  • yoqyaa yoqyaa:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
  • A angeshar:
    hahahaha**** **** ** **** *** **** ***** hahahaha* ******** **** ** ** ***** *** *** hahahaha** ***
  • A angeshar:
    ***** ***** *** ******* ***** hahahaha** **
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahaha**** **** *** *** ********* ***** ********* ******* ******* * ***** **** **** ** ****** ******* ** ****** ********* ****** ******* ***** ********* ******* **** hahahaha* ********* **** ******** ****
  • Houp53 Houp53:
    ***** ***** *** ******* ***** hahahaha** ******* ******** ***** ******* ****** hahahaha** *********
  • yoqyaa yoqyaa:
    *** *** ********* ***** ******** ****** hahahaha*** **** ********* *******
    +1
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha**** **** *** *** ********* ***** ********* ******* ******* * ***** **** **** ** ****** ******* ** ****** ********* ****** ******* ***** ********* ******* **** hahahaha* ********* **** ******** **** ***** ****** ****** ** *** ***** ********** ***** ********* ********* ** ********** ********** ***** ***** ****** ****** ********** *** ******** *** ********* hahahaha*****
    ***** ******** ***** ******* ****** hahahaha** ********* ****** ***** ***** ****** **** ****** ***** ***** ********** ***** *** ******* ***** ***** ******* ****
  • yoqyaa yoqyaa:
    ********** ** ** ** *** ***** ****** ****** ** *** ***** ********** ***** ********* ********* ** ********** ********** ***** ***** ****** ****** ********** *** ******** *** ********* hahahaha*****
    yoqyaa yoqyaa: ********** ** ** ** *** ***** ****** ****** ** *** ***** ********** ***** ********* ********* **...