çiçeklenmede 40. gün *** klonların son halleri

cannabis16

Ordinaryüs

klondan gelenlerin halleri .... keyifleri yerli yerinde..bir tık daha gübre artırılabilir,yaprak renklerine göre daha Azota yeri var..
o ikili tepe gidiyor hepsi , o tepelerin birini en sağa,diğerini en sola doğru eğicem belli bir boya geldiklerinde..scrogla yapmaya çalıştığımız şeyi yapıcam,birsürü ışık gören bud kafası olacak tepede..

2 tane bitkiyi tahtalı köye yolladım.. geriye 5 tane pistilleri bembeyaz bitki kaldı.. potasyum eksikliği çeken ve flush vakti gelmiş olan bitkiyi ortamda daha fazla tahammül edemedim.. kaç gündür diplerini kesip içiyorum,kafam çok güzel ediyo..hasadı az olsun,son sıkıma kadar beklemedim ve kestim o ikisini..
geriye kalanlarla hepsi aynı seviyelerde olduğundan tek bir şey yaparak hepsine birden derman olabilecem böylelikle..
son demlenmelerinde mevcut CO2 ve ışık payları da bu 5liye yoğunlaşsın,son budlanma dönemini daha verimli geçirelim..

bu bitkiler 8-10 hafta arası çiçeklenme süreci olan Blue Dream ve Zkittles dan araya birkaç genetik daha karışarak çıktı.. karman çorman ama çok uçuk kafası olan bitkiler alıyorum.. benim grow odamda 10 haftaya kadar çiçeklenme süresi olan genetikler 6. haftada hasat edersen kafası hasat sonuna yakın THC dolu oluyor.. adam gibi vaktini beklersem THC dolu damlacık sayısı ve bud bir tık daha artıyor.. o yüzden kafama göre 6. haftadan itibaren kesime alabiliyorum..

en arkadaki 2 uzun bitki,budlanma yapacak kadar ışığı göremediler..şimdi anca bol ışığa sahipler..diğerleri budlanma yaptı ve devam ediyor..
senenin ilk growu ve pasımızı böylelikle atmış bulunuyoruz..
hasadımız çok olmadı ama kafa raporu bambaşka şeyler diyor..diğer odadakiler 10 güne bu odaya atmalık hale gelir..zira artık onlara da bol hava dolaşımı lazım...
buradakiler de 10 gün içinde mefta...

artık eski bol hasat takıntım kalmadı arkadaşlar..yaptığım growda kafama göre takılıyorum gördüğünüz üzere... siz flush at diyene kadar yanmış bitkiye gübre dayama inadımdan çözmüşsünüzdür :) aklıma gelen ne varsa,kullandığım gübreler,neyi ne için yaptığım ,bunlarla harmanlayıp gönlümlen kelimer katarak sunduğum bir grow daha böylelikle bitmiş oluyor....
bundan sonra son budlanma evresi ve benim hiçbir işe yaramadığım evre..pistiller %30 gibi kararınca flush,sonra da %70 gibi kararınca kesim...
bırakalım da kızlar son demlerini huzur içinde yapsınlar :)

bitkiyi grow odasına almadan önce klon alıp büyütmeli gittiğimden 2 hasat arası süre azalıyor..böylelikle mevcut zamanda çok daha fazla hasat geçmiş oluyor..benim sistemim artık buna döndü..hem çok daha fazla bitki elimden geçmiş oluyor,eğlenmeye daha fazla adam var yani..herbirinin tipi,şekli,huyu ,eksiği farklı çıkıyor..fazla sayıda growun keyfini çıkarıyorum..az bitkiyle çok uğraşıp çokça hasat almak artık aklıma yatmıyor...

sizin budlarınız daha iyi olsun...

Son düzenleme:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    +1
  • LedZeppelin LedZeppelin:
    +2
    hahahaha** ** ***** ******** ***** *****
    +1
    +1
    hahahahahahahaha
    ******** * ******** **** *** **** *
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ****** ********* **** ********* hahahaha** ** ***** ******** ***** *****
    +1
    ******* * ***** ******** * ***** **** hahahaha* ********* ** ***** ***** *******
    ******* ******* *** ******* ****** ** ********** ****** ******** ****** **** ******** ****** ********* *****
    ******* ***** hahahaha* ******** ******** ******
    ***** ***** ***** ******* ******* ********** *** ***** ***** ***** ******* ***** hahahaha* ******** ******** ******
    +1
    ********** **** hahahaha* ** ******* **
    ***** ****** ***** ******* **
    +1
    hahahaha**** hahahaha** ******* *** ***** **** **
    +1
    NewGardener NewGardener: hahahaha**** hahahaha** ******* *** ***** **** ** +1