çiçeklenme döneminde gübre seçimi

doktor53

Üye
arkadaşlar merhaba 3 adet photo blue dram bitkilerime takviye gübre almak istiyorum
bitkilerim 71 gününde 60 gününde çiçeklenmeye girdiler bu güne kadar pro organic grow ve pro organic bloom kullandım son zamanlarda pro organic bloom sadece kullanıyorum desem yeridir bu aşamada 250 tl gibi bir bütçe ayırmak istiyorum takviye gübre konusunda hangi marka gübre kullanmalıyım ve faydası bitkilerime ne olur
ilk deneyimim olduğu için gübre konusunda hiç bir fikrim yok hazır set aldığımda growkentin verdiği gübrelerle bugüne kadar geldim bana göre görünürde hiç bir sıkıntı yok bitkilerde ama yatırım yapmak istiyorum forumda diğer arkadaşlar 5,10 çeşit gübre kullanıyorlar faydası olur diye düşünüyorum yardımlarınızı bekliyorum
fd622741-e813-4e02-a617-1272f790acbf.jpge254b0ac-ec09-4745-8176-1979c21484f2.jpgdcc143a5-b40c-47cc-9161-1e518fcf0161.jpgda6b2bd4-461d-47cb-9a62-039d6e686751.jpg

Aguş

Doktor
pro organic grow kullanıyorsun onlar organik ben seni organikçi sandım ondan dedim AN nin şu 3 nü alaiblirsin bloomda yararlı olur
birine paran yetiyorsa Bigbud al

doktor53

Üye
pro organic grow kullanıyorsun onlar organik ben seni organikçi sandım ondan dedim AN nin şu 3 nü alaiblirsin bloomda yararlı olur
birine paran yetiyorsa Bigbud al
hocam ilk denegimim olduğu için kafalar karışmış olabilir
bugune kadar verdiğim gübrelerden dolayı sanırım seninde dediğin gibi organikciyim organikci olduğunda o şekilde devam edilmesi gerekiyor benim anladığım bu big bud şimdi sordum 250gm mevcut toprakve suda
bunun yanında önericen net olarak ne olabilir 250 gm li olduğu için 150 tl daha bir gübre alabilirim

Aguş

Doktor
Bud candy ve overdrive da al zaten zamanları gelmiş big bud ve bud candy ye başlayabilirsin overdrive alırsan son hafta kullanılıyor o

Aguş

Doktor
Ayrıca alt taraflardan ışık görmeyen yerleri buda boşuna enerji çekmesinler üstte gitsin besin gübre 2-3 kat rahatlıkla alabilirsin altlardan

doktor53

Üye
şimdi hocam sorun şu sanırım Türkiye de bu ürünlerin organiği yok bundan önceki kullandığım gübreler organik
organiği olmayan ürünleri bu aşamada kullanırsam bir sorun olurmu
bu söylediğin üç ürünün ikisini sipariş vericem seninde dediğin gibi Bud candy ve big bud
overdrive artık son hafta alırım o biraz pahalıymış 250 tl 250 mg
merak ettiğim konu benim kullandığım bloom la birliktemi bu iki gübreyi kullanıcam yoksa bloom kullanmayı artık kesmeli miyim bu konu dada yardımcı olursan çok sevinirim şimdiden ellerine sağlık hocam

Aguş

Doktor
Hayır bi sorun olmaz bazı insanlar full organik istiyor onlardansın diye düşündüm,
Bloom gübreni kesmiycen litreye 1 ml olarak bu ikisinden ekliycen seninki ana besin bunlar ek besin gibi düşün

doktor53

Üye
Ayrıca alt taraflardan ışık görmeyen yerleri buda boşuna enerji çekmesinler üstte gitsin besin gübre 2-3 kat rahatlıkla alabilirsin altlardan
hocam bu güne kadar hep korkuyordum yanlış yaparım diye şimdi senin sözünle gaza geldim iki dakkaya hallettim işallah fazla ileri gitmemişimdir :)
469bbdf3-2d2b-4362-8872-c67de524c112.jpgff4d85a8-d72a-4a29-8b42-4a6de4bd45bd.jpg

Aguş

Doktor
Güzel olmuş şimdi sadece stress yaşatmadan bu kızların döngüsünü tamamlamasını bekliycen eğitimin çok başarılı olmuş hasatın baya iyi olcak

doktor53

Üye
Güzel olmuş şimdi sadece stress yaşatmadan bu kızların döngüsünü tamamlamasını bekliycen eğitimin çok başarılı olmuş hasatın baya iyi olcak
çok mutlu oldum hocam eyvallah sizlerin sayesinde oldu ne olduysa hiç bir bilgim yoktu öğreniyorum aşama aşama
inşallah artık aşırı sitrese girmez girerse de artık yapacak bir şey yok artık

doktor53

Üye
son 4 saattir ( mainlining )ne dediğin hakkında hiç bir fikrim yokken uzunca bir araştırma yaptım ve birde ne görüyüm telaffuz olarak bilmediğim ama görsel olarak bildiğim yetiştirme şekline hayranlıkla baktığım olaymış tavsiyene uyucam mutlaka
dikkate aldım hocam eyvallah

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Karsiyaka Karsiyaka:
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ********** **** hahahaha* *** hahahaha* *** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    +1
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ** ***** hahahaha** ******** ****** **** ****** ***
  • NewGardener NewGardener:
    *** **** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** ****** ********* ******** ** ***** ****** ********* ********* **** *** ** ****** ***** ********* ***** ***** **** ***** *** ******** ******* ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ****** *** ***** ********* ** **
  • NewGardener NewGardener:
    *** ********* hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** ***** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** ****
  • Night owl Night owl:
    ********* ******* ******* ********* ***** **** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** **** ********* ***** ** hahahaha***
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* ******** *** **** ********* ****** **** ******* ******* **** **** ******* ********* ******** ***** hahahaha* ********** ** ******** ***** ***** ***** ********** ******** ****** ****** ********* **********
  • Night owl Night owl:
    hahahaha **** **** ******* ***** ******** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ***** ******** hahahaha ***** *****
  • I ichbinkrytpon:
    I ichbinkrytpon: ***** ********