çiçeklenme 37.gün****klonların son halleri

Kanka bu arada sen daha iyi bilirsin ama bu sıkıntılı yaprakları budasan bitkin tam fotosentes yaparmı ? Yaralı yapraklar zanımca bitkiyi zorluyor olabilir nefes alması için. Olabilirmi ? Şu mantıkla yaklaştım derimiz yandığında gözeneklerde yandr ve ter çıkışı olmaz . Bunum gibi düşündüm ne dersin.

Abi sana ilk yazdığımda attığım fotograftaki ışık sitedeki en güçlü ve pahalısı tahminimce ozaman onu alıyorum
sistem gibi sistem diyorum...ileriki growlarda içeri girişi bir tık daha artırırsın...tek diyeceğim bu..
sen bi başla ,ne kadar sorunsuz gideceğini ve bolca gübre dayayarak kolayca büyüyeceğini görünce..iyiki havalandırma teşkilatını düzgün kurmuşum diyeceksin zaten...ben ne zaman ne veriyorum yazdım hep haftadan haftaya..benim bitkilerden daha hızlı olacak seninkiler..çok hızlı ve güçlü büyüyecekler..
Abi ben zaten havalandırmaya hep önem veriyorum.Mesela şuan 240-120 bir kabinde growun sonlarına geldim.O kabinde bile 1000 m3 çıkış, 550 m3 giriş ile yaptım growu.Havalandırma kuvvetli olunca sömekler daha iyi şişiyor.Bide abi şuanki growda hesi gübre kullandım ancak süpervit ve trikologic tarzı mantarlardan kullanmadım,o halde iyi verim aldım hesi’den.Bir sonraki growa yine hesi ve besleyici mantar,bol gübre dayamalı bi şekil yapacağım.Grow işinin mantığını senden öğrendim abi.Bu mantığa göre yapacağım bundan sonra bu işi…

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Ayhan Chat bot:
  • K kujo07:
    hahahahahahahaha
  • K kujo07:
    ****** ********* **** ****** ****** ***** ** ***** ********** ****** ********* ***** ** hahahaha***
  • elonmusk elonmusk:
    hahahaha ********* ***** hahahaha ***
    +1
  • elonmusk elonmusk:
    *** hahahaha *** hahahaha* *****
    +1
  • K kujo07:
    ********* **
  • S Chat bot:
    hahahaha** *** ****** *** *****
    S Chat bot: hahahaha** *** ****** *** *****