çevremizdeki insanlara sigaranın esrardan daha zararlı olduğunu nasıl anlatırız ?

kankalar bildiğiniz gibi ülkemizde aşırı cahil bir şekilde sorgulamasız bir tabu var bunu nasıl çevremizde yok edebiliriz gerçekten çok sinir bozucu bir olay kimse hakkında bir şey bilmediği bitkiyi bu kadar çabuk yargılayabiliyorlar

yorumlar için şimdiden teşekkürler

arsenal

Yeni üye
anlatamazsın kanka yobaz zihniyet denedim bi kaç kere direk linç sırıtarak dinlemeler falan müptezel tipi bakmalar, s.ktr et kafanı yorma

nasa

Doktor
kankalar bildiğiniz gibi ülkemizde aşırı cahil bir şekilde sorgulamasız bir tabu var bunu nasıl çevremizde yok edebiliriz gerçekten çok sinir bozucu bir olay kimse hakkında bir şey bilmediği bitkiyi bu kadar çabuk yargılayabiliyorlar

yorumlar için şimdiden teşekkürler
kanka torbacı, esrarkeş, eroinkeş diye etiket yemek istemiyorsan uğraşma derim boşuna çabalamış olursun ayrıca bizim milletin ağzı laf tutmaz sonradan başına iş çıkar boşver salla gitsin

çok sinir bozucu bir durum yani bu kadar da cahil olunmaz ki abi bi araştır bi oku dimi
sağolun kankalar denemkten vazgeçtim anlatmayı

piyasadaki otlar bok kanka zaten kendi growumuzdan bahsediyorum sence içerisinde 500 tane kansolejen madde olduğu kanıtlanmış sigara mı yoksa kendi growumuz mu

kanatsizkush

Yeni üye
ben böyle bi gerçek olduğunu düşünmüyorum ister sigara olsun ister esrar olsun ikisine de bağlandığın sürece hayatın sikilir, şu daha zararlı bu daha zararsız demenin bir manası yok

kanka ben sigararnın bir hastalığa falan iyi geldiğini duymadım hiç aksine direk kanser ediyor ama cannabis kanser tedavisinde kullanılıyor

kanatsizkush

Yeni üye
kanka ben sigararnın bir hastalığa falan iyi geldiğini duymadım hiç aksine direk kanser ediyor ama cannabis kanser tedavisinde kullanılıyor
kanka adi ustunde kanser tedavisinde kullaniliyor hicbi doktor cikip kafaniza gore icin dememis zaten
bana gore de sigaradan zararsiz fakat boyle olmasi eline ne gecirir, ikisi de uyusturucu bunun savunmasi mi yapilir ****

not: demek istedigim eyvallah ben de iciyorum, seviyorum ama bunu bi sekilde masum gostermeye calismak "bence" yanlis

sarandal

Üye
Explained diye netflixin belgeselleri var kısa kısa orda bahsi geçiyor. En azından bilimsel olarak açıklamış adamlar bir bakabilirsin tarafsız olarak incelemişler ne itin götüne sokuyor ne de güzellemesini yapıyolar. Buna benzer makale, belgesel bilen faydalı olduğunu düşünen kankalar varsa yazarsa sevinirim bence güzel bir konuya değinilmiş.

Ü

Üye silindi 22139

Guest
kanka tanındığın her mekanda arkadaş grubunda iş yerinde fişlenmek istemiyorsan bunu yapmak zorundasın. yoksa parmakla gösterirler bu esrarkeş diye saygınlığından olursun. halk esrarı tanımıyor ve bu hala bizim toplumumuzda tabu. çene var ama kafa boş bu gece
Aynen kanka doğru söylüyorsun ama çene sağlam sen sağlam derken hepimiz adına söyledim yani çene ne kadar sağlam sen beladan o kadar uzak anlamında bende bu aralar harmanım hasada 2 ay var kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    * ***** hahahaha** ****** ****** *********
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******** ******* *** * ***** hahahaha** ****** ****** *********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • D doğadostu1004:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • D doğadostu1004:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha hahahaha** hahahaha****** *** * *** **** ********** ******** *** ********** ***** ****** *** ******* **** ***** ****** ******* ** **** ****
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ********** **** ***** ***** ***** ********* ********* ******** ***** ***** *****
  • Night owl Night owl:
    ******** ** ** **** ***** ******* ****** ** ********** ******** **** *** ***** *** ********* ****** ********* ***** *** ******** *** ***** ********** ****** ********* **** ******** *** * * **** ***** ********* ******** ******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    **** ***** ********** *** ********** ********** hahahaha ********** ****
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    *** **** **** ********** ****** *** ******** *
  • G gardastohumlazim:
  • Night owl Night owl:
    ****** ********** **
  • Night owl Night owl:
    **** ***** ******* ** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    ********* **** ***** *** ***** ** ***** ********** ***** *** ******** ******** **** * ******** ******* *********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** *** ***** ******** ** ***** * * **** **** hahahaha ******* *** **** * ******** *
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ********* ********* ******** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    *** **** ********* ******** *** ********* **** ***** *** ******** **** ********* hahahaha ******* ********** ***** ********* ********** *** ***** *** ***** ******** ** ***** * * **** **** hahahaha ******* *** **** * ******** *
  • G Groww:
    ****** hahahaha*** ********** hahahaha
  • D doğadostu1004:
    hahahaha** ******** ***** **** ********** hahahaha ********* *** ******** **** ******** ***** hahahaha* ***** ***** ******** ***** **** ** hahahaha ****** ****** ****** **** ****** **
  • D doğadostu1004:
    D doğadostu1004: ******* ********* *******