çevremizdeki insanlara sigaranın esrardan daha zararlı olduğunu nasıl anlatırız ?

thc li cigara değil kanka o cbd kullanılıyor diye biliyorum oda sigara gibi sararak içilerek değil ilaç yapılıyor
Yanlışın var dostum kanserli hücrelerin gerilemesine hatta yok olmasına sebep olan madde THC. Ayrıca kanserli hastalarda kemoterapi sebepli ağrıları kesen de THC. CBD ise insanları daha iyi hissettirdiğinden kanser hastalarının hayata daha çok tutunabilmesini sağlıyor ve bu sayede vücut kanserle daha iyi savaşabiliyor.
Sigara yapılıp içilmemesi konusunda haklısın RSO denilen ekstraksiyon halinde tüketiliyor

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
İnsanlar da felaket bır duvar var bu cıgaraya karşı ama yavaş yavaş bılınclenıyor ınsanlar 10 sene öncesıne kadar daha bılınclı toplum , vallahı ben anama babama bıle övuyorum bu cıgarayı adamlar bakıyor bu manyak ne dıyor dıye dıye onların bıle kafasında ıyı bı yere getırmeyi başardım . Ben cıgaranın 10 sene ıcerısınde yasal olacagını dusunuyorum kankalar bu ınternet cagında yenı gelen nesıl daha özgürlükçü bir anlayış kaçınılmaz bana göre , o zaman da hep beraber parti verip kutlarız.

İnsanlar da felaket bır duvar var bu cıgaraya karşı ama yavaş yavaş bılınclenıyor ınsanlar 10 sene öncesıne kadar daha bılınclı toplum , vallahı ben anama babama bıle övuyorum bu cıgarayı adamlar bakıyor bu manyak ne dıyor dıye dıye onların bıle kafasında ıyı bı yere getırmeyi başardım . Ben cıgaranın 10 sene ıcerısınde yasal olacagını dusunuyorum kankalar bu ınternet cagında yenı gelen nesıl daha özgürlükçü bir anlayış kaçınılmaz bana göre , o zaman da hep beraber parti verip kutlarız.
kanka yeni nesile özgürlükçüde başta muhafazakar yobazlar var

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
kanka yeni nesile özgürlükçüde başta muhafazakar yobazlar var
Ben sana bişe diyimi kanka bunu yasal yaparsa zaten tayyıp yapar onun ben yaptım oldu demelerı meshurdur , başka sıyası partıler bu topun altına gırmekte tırsabılırler , baksana abdurrahman dılıpak cayır cayır konuşuyor bazen dıyorum güzel sıgaraya denk gelmıs o kadar içten anlatıyor , ekonomıyı görüyorsun ülkenın durumu pert böyle bır atılım yapılabılır hıc surprız olmaz.

Ben sana bişe diyimi kanka bunu yasal yaparsa zaten tayyıp yapar onun ben yaptım oldu demelerı meshurdur , başka sıyası partıler bu topun altına gırmekte tırsabılırler , baksana abdurrahman dılıpak cayır cayır konuşuyor bazen dıyorum güzel sıgaraya denk gelmıs o kadar içten anlatıyor , ekonomıyı görüyorsun ülkenın durumu pert böyle bır atılım yapılabılır hıc surprız olmaz.
kanka bende senin gibi düşündüm ama tayyip de o riske girmez çünkü kitlesi cahil ama o yaparsa da kitle inanır şimdi çözemedim birisi yapsında artık kim olursa olsun :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • quorthon quorthon:
    ***** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • T Turco:
    * *
  • T Turco:
    T Turco: ****