Üstadlarla başlangıç

C

Canna

Guest
Masallah kzlar costuk ca cosuyor,:) 3600 ciktiysa mesafe 1 metreden fazla olamali, indir o mavi isigi 80 cm lere filan. ayrica 2 günde bir sakilarin yerini degistir, sira ile hepsi ani sekilde esit isik alsin

GlockGen5

Müptezel
Masallah kzlar costuk ca cosuyor,:) 3600 ciktiysa mesafe 1 metreden fazla olamali, indir o mavi isigi 80 cm lere filan. ayrica 2 günde bir sakilarin yerini degistir, sira ile hepsi ani sekilde esit isik alsin
Kaç ölçmem lazım maviyi reis kızlara kendi nazarım değecek valla reis harbi coştu maşallah :D

C

Canna

Guest
Dostum sen 80 cm indir yeter, o zaman tahminim 5000 civari ölceceksin, ama yazdigim gibi saksilarin yerini degistir, bütün bitkiler o isiktan faydalansin. Ne yaptin sinekleri, Neem yagi aldin mi?

C

Canna

Guest
Dostum onu saksiya baglayabilirmiyiz bilmiyorum, evet son zamanda bir cok seyrettigim videolar da da yapanci growcularda bez saksiya dönmüsler, sen kendin dikdirdimistin degil mi bez saksilari, Sinekler ne oldu

GlockGen5

Müptezel
Evet ben diktirdim saksıları,sinekler demeyelimde reis o tek sinek piyasada yok bitkiyi sallıyorum yok,diplerine bakıyorum yok kabindede göremiyorum :D

C

Canna

Guest
Tamam o zaman sinek yoksa dert de yok, hangi kumastan dikdiridin, ben de diktireblirim, cünki benim 40 lt saksiya ihtiyacim var

C

Canna

Guest
Ben daha gitmeden TR ye diktirteyim de hazir olsun diye düsünüyorum.

C

Canna

Guest
Tamam anladim, yani su bildigimiz kece, sicak tutsun diye ayakkabinin icine filan koydugumuz.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • S sodamoda:
    ********** hahahaha
    S sodamoda: ********** hahahaha