Çok yeme sorunsalı

Hyperone

Müptezel
Kankalar son zamanlarda iyice artan yeme isteğinden sonra ciddi kilo aldım , şuan eski kiloma kavuştum fakat içtiğimde çok pis düşüyorum , var mı bunun bi çözümü ?

Bende fena yiyorum kontrolden çıkıyorum normal de hiç iştahım yoktur ama akşam sigarayı içtikten sonra deli gibi yiyorum çatlayana kadar biraz iradeye hakim olmak lazım

HighBoy

Üye
valla kafa iyiken yedıgın şeyındde tadı ayrı oluyor bende kılo aldım baa spor yapmak bence en güzel çözüm spor yap istediğnii ye :)

HighDose

Yeni üye
tuzlu birşeyler ye -kapak al, tatlı birşeyler ye-kapak al. (sabaha kadar adımları tekrarla)
bazen boyle oluyo bana ertesi sabah yediklerimi hala miğdemde hissediyorum :D

Son düzenleme:

Azer

Üye
kardeşim aynı durumdaydım pek sağlıklı olmasada kola bu için ilacı güzel bi sigara içeceksin acıktırınca yanına alacaksın soğuk kolanı içeceksin o şeker dengeli açlığı alıyo çokta güzel gidiyo ha ben bira içerim genelde o olmazsa 1 litre kolay alır içerim

WickedK

Yeni üye
Bazı sigaraların çok yedirme gibi özellikleri var evet. Bir de sen istekliysen kombo oluyor ki zamanz aman ben de yaşıyorum. 2 önerim var. 1; içtiğin sigarayı değiştir. 2; bol su tüketmek o yeme isteğini bastıracaktır.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • D despotdes:
    ***** ******** *** **** ******* ********** ******* ********* ********* ******** ******* ******* hahahaha** ******* ***** ***** ******* ******* ***** ****** ** ********* ******* ***** ***** ***** ********* ******** ********** ********** *** ******** ********** ******* ********* * ***** ** ******** ******** ******* *******
  • D despotdes:
    *** ******* ********* hahahaha****
  • D despotdes:
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** ***** ******** *** **** ******* ********** ******* ********* ********* ******** ******* ******* hahahaha** ****
  • Night owl Night owl:
    *** ******** **** ***** *** *** ******* ******** ****** *** ****** *** **** ****
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
  • Night owl Night owl:
    ****** ********** *** ***** ********** **** ****** **** ** ***** ****** *** **** ******** *** ******* ******** **** ** *** ****** ** ******* **** ******* ** *** ******* ** ***** ******** **** ****** ***** ****** *** ******* ******** ***** hahahaha hahahaha
  • Night owl Night owl:
  • A ax-b:
    **** ********** ***** ** hahahaha ******** ***
    +1
  • Night owl Night owl:
  • G Groww:
    *** ********** ********* ******** ******* ** ***** ***** ** ******* ***** **** ****** ** *** *** ****** **** *******
  • Night owl Night owl:
    hahahaha* ********* *** hahahaha*** ****** ***** ******** ***** **** ******** ******* ******* ***** ***** *** ***** ********* **** ***** ** **** *** ****** ***** hahahaha ****** ********* hahahaha* ******** **** ****** ********* ** ******** ****** ********** ** **********
  • Night owl Night owl:
    **** **** ****** ****** ***** **** ********* ****** *** ***** hahahaha**** ****** hahahaha**** *** **** ** ****** ****** ***** ****** ***
  • D despotdes:
    ***** ******* hahahaha*** ********** ***
  • A ax-b:
  • A ax-b:
  • D despotdes:
    ***** ** ****** **** *** ********* ***** ****** hahahaha*
  • D despotdes:
    ******* hahahahahahahaha hahahaha****
  • Night owl Night owl:
  • D despotdes:
    ** ***** ******** ***** **** *** ***** *** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    ***** *** *** ****** ******* ****** ** *** ****** ***** *** ******** ******* ***** * ****** ***
  • Night owl Night owl:
    ******** **** ******** **** ******* hahahahahahahaha hahahaha****
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
    ******** **** ** ******* *** hahahaha* ****** ******* ******* hahahahahahahaha hahahaha****
  • D despotdes:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • D despotdes:
    ***** ******* **** hahahaha ******
    D despotdes: ***** ******* **** hahahaha ******