Çok acil yardım. Denetimli serbestlik hakkında

Bugün işedim gidipte adli tıpta bakalım ne olcak. Savcılıktan gelen kağıdında fotoğrafını çektim. 5 sene boyunca senede iki kere idrar tahlili istiyor

kanka11

Üye
Bugün işedim gidipte adli tıpta bakalım ne olcak. Savcılıktan gelen kağıdında fotoğrafını çektim. 5 sene boyunca senede iki kere idrar tahlili istiyor
paylaşabilirmisin dostum ? resmi bir bakalım birde neden adli tıpta işediniz ? hastane yada ametemde oluyordu normalde işemeye gittiğiniz yerde sizden başka kişiler varmıydı veya denk geldiniz mi aynı şekilde çağırılan? zorunlu olarak mı çağıracaklarmış sordunuz mu detayları ve kirli çıkacak sanırım ne olacak davamı açılacak şimdi?

paylaşabilirmisin dostum ? resmi bir bakalım birde neden adli tıpta işediniz ? hastane yada ametemde oluyordu normalde işemeye gittiğiniz yerde sizden başka kişiler varmıydı veya denk geldiniz mi aynı şekilde çağırılan? zorunlu olarak mı çağıracaklarmış sordunuz mu detayları ve kirli çıkacak sanırım ne olacak davamı açılacak şimdi?
Başka kişiler de vardı kanka. Çok soru soramadım kimseye idrar tahlili verip çıktım bakalım ne olcak. Bı hafta boyunca bira maydonoz suyu falan takıldım umarım temiz veririz

kanka11

Üye
Başka kişiler de vardı kanka. Çok soru soramadım kimseye idrar tahlili verip çıktım bakalım ne olcak. Bı hafta boyunca bira maydonoz suyu falan takıldım umarım temiz veririz
inş temiz çıkar knk haber et gelişmeleri bizde ona göre şekil alalım ben yinede bunun usulsuz uygulama oldugunu düşünüyorum ben direnebildiğim kadar direnicem 4 yıl önce yakalanan adamın ailesinden biri yakınından biri içiyorsa aynı evde yaşıyorsa veya eşi içiyorsa sürekli aynı odada oturuyorsa yüksek dumana mağruz kaldıysa idrar verdiğinde ne olacak yani hak ihlali var

Temiz çıkmazsa da koy götüne gitsin be kankam. Bilmiyordun böyle olacağını hiçbi suçun yok. En kötü ihtimal HAGB verip gönderirler bir daha da bununla uğraşmazsın umarım.

kanka11

Üye
Kanka selam,
1-İdrar verirken birisi başında durdu mu? Yoksa kap verip git işe mi dediler?
2-Hastaneye giderken polis eşlik etti mi?
kap verip işetmezler brocum yanında özel güvenlik, sağlık personeli veya bu son uygulamada polis dikeliyo diyolar ki onada cinsel organını göstermek zorundasın aynanın karşısında işiyorsun
@dadoftheyear kanka diyelim ki ağustostan sonra patladık dosya kapandı ne olabilir ne yapabilirler 2 yıl altı yatar yok otomatik imzalı denetime falan mı sevk ederler acaba fikrin nedir ne yapabilirler? ve %100 eminmisin hakimin tekrar denetim vermeyeceğine çünkü bir çok kişi hakim insiyatifinde diyor alan var almayan var deniyor fazlada kasmamak lazım gerçekten devlet süpriz kanun koyup uyguladığı nerde görülmüş yoğun şekilde içilen ortamda bulundum haberim yoktu 2-3 aydır içen arkadaşımın evinde kaldım yada ailemden biri içiyor aynı odada televizyon izlerken içiyodu yanında oturuyordum bitti amaçları ne çözemedim kafayı yemişler adam öldüreni 2 yılda salıpta bunla 5 yıl uğraşmak yok hastanede cihaz yoksa adli tıp kurumuna sevk edin falan ne oluyoruz

kap verip işetmezler brocum yanında özel güvenlik, sağlık personeli veya bu son uygulamada polis dikeliyo diyolar ki onada cinsel organını göstermek zorundasın aynanın karşısında işiyorsun
@dadoftheyear kanka diyelim ki ağustostan sonra patladık dosya kapandı ne olabilir ne yapabilirler 2 yıl altı yatar yok otomatik imzalı denetime falan mı sevk ederler acaba fikrin nedir ne yapabilirler? ve %100 eminmisin hakimin tekrar denetim vermeyeceğine çünkü bir çok kişi hakim insiyatifinde diyor alan var almayan var deniyor fazlada kasmamak lazım gerçekten devlet süpriz kanun koyup uyguladığı nerde görülmüş yoğun şekilde içilen ortamda bulundum haberim yoktu 2-3 aydır içen arkadaşımın evinde kaldım yada ailemden biri içiyor aynı odada televizyon izlerken içiyodu yanında oturuyordum bitti amaçları ne çözemedim kafayı yemişler adam öldüreni 2 yılda salıpta bunla 5 yıl uğraşmak yok hastanede cihaz yoksa adli tıp kurumuna sevk edin falan ne oluyoruz
Forumda rooster ve thcbody adlı arkadaşlar HAGB almıştı eski konulara bakarsan görürsün direkt kurtulmuşlar sürprizde patladıktan sonra. Tabii ki hakimin insiyatifinde tekrardan denetim veren de var kesin konuşmak zor

Kanka selam,
1-İdrar verirken birisi başında durdu mu? Yoksa kap verip git işe mi dediler?
2-Hastaneye giderken polis eşlik etti mi?
Kanka amatemde ayna karşısında işetiyolardi yanında da biri oluyodu. Burada kabı verdi elime git tuvalete şuraya kadar işe gel dedi. Adlı tıpta verdim hastanede değil. Bilseydim ayna yok yanında biri yok. Arkadaşın çişini getirirdim yanımda. Ama kısmet böyle oldu işte. İnşallah temiz veririm 1 haftada

Yok kanka tek başıma işedim tuvalette

kanka11

Üye
Yok kanka tek başıma işedim tuvalette
bro sorması ayıp kaç gr ile yakalanmıştın şansına iyi denk gelmiş ufak yerdesin sanırım hastanede cihaz yok sanırım adli tıp a göndermiş geçen gönderilen biride polis bekliyor demişti normalde ölüsü güvenlik görevlisi duruyordu ametemde hastanede personel geliyodu

Kanka yanlışın olmasın bütün forumu takip ediyorum. Kanka kim hangi konuda yazmıştı polis bekliyor diye link atabilir misin konunun?

Kanka amatemde ayna karşısında işetiyolardi yanında da biri oluyodu. Burada kabı verdi elime git tuvalete şuraya kadar işe gel dedi. Adlı tıpta verdim hastanede değil. Bilseydim ayna yok yanında biri yok. Arkadaşın çişini getirirdim yanımda. Ama kısmet böyle oldu işte. İnşallah temiz veririm 1 haftada
Ne yaptın kanka belli mi tahlil sonuçları?

Kanka kabın neresine kadar işetti? Tahmini miktar verebilir misin? Kabın yarısı, üçte biri gibi

bro sorması ayıp kaç gr ile yakalanmıştın şansına iyi denk gelmiş ufak yerdesin sanırım hastanede cihaz yok sanırım adli tıp a göndermiş geçen gönderilen biride polis bekliyor demişti normalde ölüsü güvenlik görevlisi duruyordu ametemde hastanede personel geliyodu
Kanka 7 tane sigara sarmıştım. Antalyaya tatile giderken jandarma çevirmesinde köpeğe denk geldim. 2.5 Gr falandı sanırım Total ağırlık

harmangenc

Kıdemli Üye
kanka sonuç gelince haber et lütfen umarım tertemiz atlatmışsındır.

ve öğrendikten sonra ne kadar süre erteleyebildin ve nasıl yaptın kanka

kanka sonuç gelince haber et lütfen umarım tertemiz atlatmışsındır.

ve öğrendikten sonra ne kadar süre erteleyebildin ve nasıl yaptın kanka
Nasıl ogrenicem sonucu bı fikrim yok. Adlı tıpa gidip sormaya götüm yemez muhtemelen. Pazartesi aradı çalışıyorum dedim hafta içi bı gün ayarla gel dedi. Gitmedim. Cuma günü yine aradı pazartesi saat 10 da adlı tıpın önüne gel dedi. Dün gidip işedim işte

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    ****** ******* ***** ***** hahahaha*** ** * ** ******** ****** *****
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    hahahaha**** ********* *** ******** hahahaha* ***** ******* ****** ********** ***** ** ***** ** **** ****** ****** *********
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ****** **** ***** ****** ***** **** ********** ******* ****** ******** ******** ****** ****** ***** ** ** ***** ******** ******** **** *** ***** ****** hahahaha*** **** ** ***** ******
    +1
    hahahaha ***** *** *****
  • kkush kkush:
    **** ******** hahahaha ** ******** ****** *******
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ****** ******* ***** ***** ******* ** ***** ********** ***** **** ****** **** ***** ********* ******* ******
  • kkush kkush:
    **** hahahaha ***** ** ****** ******* **** hahahaha hahahaha ****** hahahaha**** ********** ********* hahahaha ********** ** ******** ********
    +1
    ****** ****** ****** ****** hahahaha ***** ***** ********** ******* ***** *** **** ****** ******* ******* ********* hahahaha ****** ****** ******** ***** ********* ****** hahahaha*** **** ** ***** ******
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ******** ***** ****** ****** ******* *** **
  • kkush kkush:
    ****** hahahaha**********
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    **** hahahaha ***** ** ****** ******* **** hahahaha hahahaha ****** hahahaha**** ********** ********* hahahaha ********** ** ******** ******** ****** ******* **** * ** ******** *****
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ****** hahahaha********** ******* ****** ** **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • kkush kkush:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ** ** ******* **
  • kkush kkush:
    ** ** ** hahahaha* ********* *****
  • kkush kkush:
    **** ***** **** hahahaha***** **