Çok acil yardım. Denetimli serbestlik hakkında

Arkadaşlar selam çok acil fikrinize ihtiyacim var. Ben geçen Şubat'ta denetimli serbestlik dosyamı tamamladım. Dosya kapandı dedi yetkili memur. Bugün polis merkezinden bı amir aradı. Antalya'dan yazı geldi idrar tahlili isteniyor hakkında diye. Pazartesi günü idrar vermem için beni çağırdı. En son önceki pazartesi içmiştim. Yasal olarak hala benden idrar tahlili isteme hakları varmi dosya kapanmasına rağmen. Pazartesi günü 10 da adli tıp önüne gelmemi söyledi polis memuru. 1 haftada temiz çıkacağımı zannetmiyorum. Nasıl bir yol izlemem gerekli? Deneyimi ya da fikri olan biri yardımcı olabilir mi. Deli gibi stres yaşıyorum şuanda

@harmangenc haydaaa sümük gibi yapıştılar millete zulüm ediyolar sözde usul değişikliği olmuşta erteleme süresi içindeki bütün kişlieri çağırma yetkileri varmış mış mış mış itiraz et adliyeye gidip 1 hafta süren var polis memurunuda ara neye göre hangi kanun maddesinden beni çağırabiliorsunuz de itiraz edicem benim dönemimde böyle birşey yoktu haklarını kullan en kötü itiraz ettiğinde o karar kesinleşene kadar tahlil alamamaları gerek ama bilmiyorum yine alma yetkileri olabilir maddi durumun varsa hemen avukatla işlemlere başla sözde ceza muhakeme kanununda geriye dönük işletebiliyorlarmış yaptıkları değişiklik TCK da ne hikmetse cmk'ya bağlamışlar herkes aynı durumda benimde morelim 0 ha kirli verirsin dersin kardeşim ben ne yasadan ne değişiklikten haberim yoktu neye göre değiştirdiniz yasayıda tuzak kanun koyup kendi vatandaşınızı mağdur ediyorsunuz ben içmedim içilen ortamda yoğun dumana mağruz kaldım ne yapabilirim evime tebligat gönderseydiniz o zaman yada kanun değiştiğinde arasaydınız kanun değişti diye polise aratmasını biliyorsunuz de bir şekil yokuşa sür işi kuzu kuzu tabi efenim yapma itiraz hakkın var 1 hafta süre içinde polisede söyle doğru düzgün evine resmi tebligat göndersin itiraz edeceğini söyle telefonu açmışssın artık adam ulaşmış sana bu saaten sonra gitmezsen sıkıntı olur savcıya gelmedi der dosyanı kapattırma riski var gerçi oda karmaşık mevzu "ısrar" mevzusu var yargıtay ona müdahale etmişti tekrar teblig etmesi gerek am bunlar kanun nizam dinlemiyolar hayt huyt hadi ver kafasında takılıyolar panik yapma akılcı düşün hukuk dili ile konuş ciddi olduğunu anlasın itiraz edeceğini söyle hatta avukatını arat polise de böyle böle müveklimi aramıssınız itiraz edecez yada adliyeye git itiraz et bi şekil yap işte
Stresten gözlerim karardı yemin ediyorum. Aynı süreci tekrar yaşarsam ne olurum bilmiyorum. Avukat tanıdıkta yok. Benim aklımda pazartesi günü 10dan önce denetimli serbestlik bürosuna gidip bilgi almak var. Yanlışlık var diye umut edebiliyorum şuanda sadece

istr

Ordinaryüs
Kanka geçen hafta pazartesi içtiysen harbiden bir şey çıkmaz, en baba içicide bide 5 6 güne temizleniyor idrar, yeni kanunla beraber 5 sene içerisinde seni en az 2 kere idrara çağırmaları gerekiyor

Kanka 2021 yazında Antalya'ya giderken jandarma çevirmesinde yakalandım. 9 ay sonra kağıt geldi. 2023 ocakta seminerler idrar tahlilleri falan bitti dosya kapandı. Pazartesi günüde polis aradı işte

sana bir denetim süresi vermiş olmaları lazım en az 5 sene den başlıyor senin seminerin bitmiş denetim devam ediyor 5 sene içinde aynı suçtan bir daha yargılanmaman lazım sana süpriz idrar istiyorlar bence

istr

Ordinaryüs
kardeşim itiraz et dslik mevzu yok pozitif çıkarsa onada itiraz et mahkemeye çık içmedim içilen ortamda uzun süre bulundum kanundan haberim yoktu kabul etmıyorum de en baba içicide nasıl 5-6 günde çıkıyomuş @istr neye göre bunu dediniz
kankam günde haftada en az bir sigara içen bir dostumun sigaradan bir kere 6, bir kere de 3 gün sonra denetime girdiği oldu, ikisi de temiz çıktı.
Aynı şekilde forumda okuduğum ama şimdi nickini unuttuğum bir kişi günde en az 2 sigara içtiğini ama 6. veya 7. gündü temiz çıktığını söylemişti.
Zaten bilimsel olarak da sporla ilgilenen kişiler bilecektir ki idrarda çıkan şeyler 3 4 güne temizlenmiş oluyor iyi kondisyonlu bi vücutta

Arkadaşlar selam çok acil fikrinize ihtiyacim var. Ben geçen Şubat'ta denetimli serbestlik dosyamı tamamladım. Dosya kapandı dedi yetkili memur. Bugün polis merkezinden bı amir aradı. Antalya'dan yazı geldi idrar tahlili isteniyor hakkında diye. Pazartesi günü idrar vermem için beni çağırdı. En son önceki pazartesi içmiştim. Yasal olarak hala benden idrar tahlili isteme hakları varmi dosya kapanmasına rağmen. Pazartesi günü 10 da adli tıp önüne gelmemi söyledi polis memuru. 1 haftada temiz çıkacağımı zannetmiyorum. Nasıl bir yol izlemem gerekli? Deneyimi ya da fikri olan biri yardımcı olabilir mi. Deli gibi stres yaşıyorum şuanda
Kanka selam birkaç tane soru sormak istiyorum

1-Antalyada yakalanmışsın anladığım kadarıyla muhtemelen oranın savcısı denetim verdi? Seni ikamet adresinin bulunduğu şehirden mi aradılar?
2-Seni önce karakola çağırıp tebligat teslim etmesi gerekiyor direk olarak hastaneye mi çağırdı?
3-Sabit telefondan mı normal telefondan mı aradı?
4-Ekstra süre istemedin mi?
5-Karakol aradıgında nerede oldugu vs sordu mu direk çağırdı mı?
6-Senden ricam süreci bize ayrıntılı şekilde anlatman. Gelişme oldukça yazabilirsen çok sevinirim.

310

Üye
Arkadaşlar bu kadar takılmayın madem üflüyoz başa gelen çekilir bizide çağırcaklar ama ne zaman belli deil

Ben diyorum şuan illa içicem diyosanız son 5 yılda denetim yiyenler HAGB alabiliyorken şansınızı öyle deneyin. Ağustos 2024'te HAGB kalktığında hepimiz girdi çıktı yapmak zorunda kaldığımızda bu forum çok daha aktif olacak...

kanka11

Üye
Ben diyorum şuan illa içicem diyosanız son 5 yılda denetim yiyenler HAGB alabiliyorken şansınızı öyle deneyin. Ağustos 2024'te HAGB kalktığında hepimiz girdi çıktı yapmak zorunda kaldığımızda bu forum çok daha aktif olacak...
dostum tamam o şekil yapalım da hakim veya sistem sana 1.8 vs verdik işeme muhabbetinde denetim muhabbetinde bitti demiyor ki eminmisinn öyle birşey olduğuna hem ceza veriyor hemde tekrar baştan denetim veriyor diye söylüyorlar hagb kalkıyor fakat yeni yasada 2 yılın altı yatarıda yok imzalı denetim verebilirler belki bir şekil yaparlar diye düşünüyorum

dostum tamam o şekil yapalım da hakim veya sistem sana 1.8 vs verdik işeme muhabbetinde denetim muhabbetinde bitti demiyor ki eminmisinn öyle birşey olduğuna hem ceza veriyor hemde tekrar baştan denetim veriyor diye söylüyorlar hagb kalkıyor fakat yeni yasada 2 yılın altı yatarıda yok imzalı denetim verebilirler belki bir şekil yaparlar diye düşünüyorum
Kanka sürprizden patlayıp HAGB alanlar 5 yıl bu suçu bir daha işlemezse hiçbir şey olmamış gibi dosya kapanıyor. Denetim tekrar falan başlamıyor hatta seminer programı vs bitmediyse kalanlara bile gitmiyorsun

kanka11

Üye
Kanka sürprizden patlayıp HAGB alanlar 5 yıl bu suçu bir daha işlemezse hiçbir şey olmamış gibi dosya kapanıyor. Denetim tekrar falan başlamıyor hatta seminer programı vs bitmediyse kalanlara bile gitmiyorsun
Allah Allah kimiside diyor ki öyle birşey yok hem ceza veriyor hemde denetime tekrar sevk edip idrar vs baştan başlıyor 2. ihlaldede yatırıyorlar diyolar sizin başınıza geldimi?

harmangenc

Kıdemli Üye
hagb ve 1.8 ceza almak farklı şeyler kanka

hagb hükmün açıklanmasının geri bırakılması demek yani sana hüküm verilmiyor

kanka11

Üye
hagb ve 1.8 ceza almak farklı şeyler kanka

hagb hükmün açıklanmasının geri bırakılması demek yani sana hüküm verilmiyor
tamamda biz zaten habg aldık habg alan kişi tekrar nasıl habg alabiliyor çokta önemli değil yani sormak istediğim tekrar denetime sevk ediyorlarmı olmazsa girdi çıktı yapalım 5 sene işkence çekeceğimize

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Didrug Didrug:
    +1
  • istr istr:
  • içiciadam içiciadam:
  • Didrug Didrug:
    +1
  • Almora Almora:
    hahahaha ********* **** ****** *** ** *****
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Almora Almora:
    ********* *** **** **** ** ***** ******* ********** **
  • ROCCO ROCCO:
    ****** hahahaha** ****** ****** ***** ******
  • istr istr:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***** *****
  • istr istr:
    ** **** ****** hahahaha* ** ***** **** ***** *** *** ***** **
  • istr istr:
    **** ****** ********* *** ** ****** hahahaha** ****** ****** ***** ******
  • Almora Almora:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ****** ***** ** ***** ***** *** ***** ******* hahahaha ********* **** ****** *** ** *****
  • içiciadam içiciadam:
    ***** **** **** ** *** ******** ***** ******** ******* ** hahahaha* ****
  • H Heisenberg01:
  • içiciadam içiciadam:
    ** ******* ** **** ****** ********* *** **
  • istr istr:
    ****** ****** **** ********** ***** ****** ***** ********** hahahaha ********** ******* **** ****** hahahaha* hahahaha*** ****** ***** **** ***** ** ** ** ****
  • Almora Almora:
    ****** ****** **** ********** ***** ****** ***** ********** hahahaha ********** ******* **** ****** hahahaha* hahahaha*** ****** ***** **** ***** **
  • Almora Almora:
    ******* *** ***** ***** hahahaha*
  • istr istr:
  • istr istr:
    **** ********* ***** ******* hahahaha** ***** ********** **
  • Didrug Didrug:
    **** **** ***** ******* *** *** ***** ***** ******* **
    Didrug Didrug: **** **** ***** ******* *** *** ***** ***** ******* **