Çiçeklenmeye ne zaman girer

OttoMan347

√SEFİR√
İyi durumdalar şuan. Biraz daha iyi olabilirdi ama çok yakın ekmişsin ve etrafındaki otları temizlememişsin. Başka köklere karışmayı sevmez kenevir. Outdoor bakıyorsun mevsimsel girer çiçeklenmeye. 12 saat karanlık 12 saat aydınlık periyoda geçince havalar çiçeğe girer. Outdoorda doğanın elinde herşey

OttoMan347

√SEFİR√
Outdoor bakacaksınız automatic genetik almayın kanka. Photo alın. Auto indoor yetiştirmede çiçeğe girişi kendin ayarlama için uygun. Outdoor bakınca az ve geç hasat alırsınız. Bidahakine photo tohum al

Reis saksı ile beraber gömdüm lst ve topping yaptım tahmini kaç gram kuru alırım ve eylül başına kadar hasat vakti gelirmiş sizce?

OttoMan347

√SEFİR√
Ben organikciyim hazır gübrelerden anlamam ama çiçeğe zorlamak istiyorsan fosfor ve potasyum vermen gerek. Yarım dozda git duruma göre arttır

Abi şimdi sence zorlamanın bir anlamı varmı yoksa kendi başına girmesimi daha iyi olur ilk growlarım çok soru soruyorum kusura bakmayın

OttoMan347

√SEFİR√
Estağfurullah biz sen sor diye takılıyoruz burda amacımız yardım. Ben outdoorcuyum herzaman. Benim fikrimi soracak olursan akışına bırak bitki hiç strese girmesin yeniyse besin yakmasın. Hem daha iyi hasat alırsın

OttoMan347

√SEFİR√
Ben can dostumla 6 senedir sigara yetiştiriyorum ama hiç tartmadık :) hadi gramajdan anlıyorum diyelim, kendim yetiştirmedim bitki nekadar verir hiç kestiremem bu konuda yardımcı olamicam kusura bakma

Demo5798

Yeni üye
İyi durumdalar şuan. Biraz daha iyi olabilirdi ama çok yakın ekmişsin ve etrafındaki otları temizlememişsin. Başka köklere karışmayı sevmez kenevir. Outdoor bakıyorsun mevsimsel girer çiçeklenmeye. 12 saat karanlık 12 saat aydınlık periyoda geçince havalar çiçeğe girer. Outdoorda doğanın elinde herşey
Auto için o geçerli değil kenks dış mekanda ise

OttoMan347

√SEFİR√
Auto için o geçerli değil kenks dış mekanda ise
Kankeyta ben anladım ne demek istediğini ama sen anlamadın :) yapıyorsak elimizden gelenin en iyisini yapmak için buradayız. Outdoor bakacaksak, hemde çayır çimende.. Photo daha uygun. Evet auto daha erken hasat veriyor ama outdoorda biraz uzuyor. Ne ederek var birazcık zaman farkı için daha iyisinden vazgeçmeye ;)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kawinnnz kawinnnz:
    ******* ***** ****** ** ******* ***** hahahaha*** ******* ******* ** ******** ** ****** ******** ***** * ********* ******** **** ****** ** ** ***** ******* **** ** ********** **
  • 2 2008Grower:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • 2 2008Grower:
    ******** ********* ****** ** ***** **** ** ****** ******** **** ********* ********* ******* **** *****
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ******** ***** ****** *** **** **** ******* ***** ****** ******** ********** ** hahahaha hahahaha* hahahaha**** ********* ***** ********** **** ***** ****** ******** **** hahahaha** ******** ******** ******* ** ***** hahahaha
  • T Toki:
    hahahaha ******** ******* **** ********** ******* ****** ********* *** ******* ****** **** hahahaha ***** ***** ********* ****** hahahaha** **
  • Night owl Night owl:
    ******* **** **** **** **** *** ***** ****** **** **** * ***** ****** ******* ****** hahahaha ******** ******* **** ********** ******* ****** ********* *** ******* ****** **** hahahaha ***** ***** ********* ****** hahahaha** **
  • T Toki:
    ******* **** **** **** **** *** ***** ****** **** **** * ***** ****** ******* ****** **** ****** hahahaha ********* *** ******* *** ***
  • Night owl Night owl:
    *** **** ******** ********* ******* ********* ***** ****** ** ******* **** ****** hahahaha ********* *** ******* *** ***
    +1
  • T Toki:
    *** hahahaha*** *** ********* ****
  • T Toki:
  • 2 2008Grower:
    ******* ******** **** hahahaha *** **** *** ***** ****** ********** hahahaha* ******* ***** hahahaha* *****
  • T Toki:
    ****** *** ******** ****** ******* ** **** ******* hahahaha ****** **** **** hahahaha* ******** ****** * ******** *** ******* **** ********
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • A angeshar:
  • 2 2008Grower:
    +1
  • 2 2008Grower:
  • A angeshar:

***** ****** **** ********** *** ***** ******* ********* *** *** ***** hahahaha ******* ** ******** *** *** ***** *****
    ** ** ****** ****** ********* hahahaha** *** **** ******* * ****** *** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    **** ***** ** ** ****** ****** ********* hahahaha** *** **** ******* * ****** *** hahahaha**
    Night owl Night owl: **** ***** ** ** ****** ****** ********* hahahaha** *** **** ******* * ****** *** hahahaha**