Çiçeklenmeye mi başladı yardım acemiyim

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Belli olmuyor kanka ben göremedim yani yakınlaştırınca

zehir0t

Üye
Isırgan gübresi devrini geçmiş gibi gözüküyor bitkinin su aşamada arkadaslarn da dediği gibi güneşe ihtiyacı var sana tavsiye olarak
-Bol güneş
- toprağı havalndirmani ,
- varsa güvercin yoksa tavuk boku gubresiyle şerbet yap ( 5/1 oranında dolduruyorsun) üstünu suyla doldur iki gün beklet ara ara karistir akşam güneş batarken kokun etrafina dok )
Bunu somek patlatana kadar yap kümes hayvanlı dan olusturacagin gübre bitkine çok faydalı gelecektir 12 gün arayla 3 yada 2 kere verebilirsin

Mavmek

Yeni üye
Isırgan gübresi devrini geçmiş gibi gözüküyor bitkinin su aşamada arkadaslarn da dediği gibi güneşe ihtiyacı var sana tavsiye olarak
-Bol güneş
- toprağı havalndirmani ,
- varsa güvercin yoksa tavuk boku gubresiyle şerbet yap ( 5/1 oranında dolduruyorsun) üstünu suyla doldur iki gün beklet ara ara karistir akşam güneş batarken kokun etrafina dok )
Bunu somek patlatana kadar yap kümes hayvanlı dan olusturacagin gübre bitkine çok faydalı gelecektir 12 gün arayla 3 yada 2 kere verebilirsin
Teşekkürler kanka cicegemi giriyor anlamadım

zehir0t

Üye
Elindeki npkdan şerbet yap az koy suyla karıştırıp.aksam olurken ver 1 kere gübreli ver toprak kuruyunca bdahki sulamada gübresiz ver bitkiyi yoruyor npk gübreler hatta iki kere bile gübresiz verebilirsin

Bide Kardesm o yok bu yok deme çık dışarı yürü kümes bulursun illaki , git ondan biraz topla gübre yap dediğim şekilde bitkine ver sonra koyun yada keçi bakılan yerden kuru eskimiş diski topla gübre yap ver hayvan illaki vardır

Mavmek

Yeni üye
Elindeki npkdan şerbet yap az koy suyla karıştırıp.aksam olurken ver 1 kere gübreli ver toprak kuruyunca bdahki sulamada gübresiz ver bitkiyi yoruyor npk gübreler hatta iki kere bile gübresiz verebilirsin

Bide Kardesm o yok bu yok deme çık dışarı yürü kümes bulursun illaki , git ondan biraz topla gübre yap dediğim şekilde bitkine ver sonra koyun yada keçi bakılan yerden kuru eskimiş diski topla gübre yap ver hayvan illaki vardır
Toprakta inek keçi gübresi var sıvı gübre olarak bulma şansım çok yok elimden geldiğince ilgileniyorum bitkiyle şimdi tavuk gubresini yaptım iki gün içinde uygulayacağım temiz suyla sulamam gerekiyor gübre vermeden acaba doğrumu düşündüm

zehir0t

Üye
Aynen güzel olur yakışır :) sulamayı akşam üzeri yap toprak kurumadan su verme toprağı elinle koselerinden havalandir , tavuk gubresinide bulmuşsun o ona şimdi ilaç gibi gelir :) verirken suz katı parçalarını dökme saksıya , akşam uzeri ver karışımı olustuturken 5/1 den fazla kaba koyma , bekleme süresinde kabin üstü açık olsun ara ara karistir . Çok iyi gelecektir

Mavmek

Yeni üye
Aynen güzel olur yakışır :) sulamayı akşam üzeri yap toprak kurumadan su verme toprağı elinle koselerinden havalandir , tavuk gubresinide bulmuşsun o ona şimdi ilaç gibi gelir :) verirken suz katı parçalarını dökme saksıya , akşam uzeri ver karışımı olustuturken 5/1 den fazla kaba koyma , bekleme süresinde kabin üstü açık olsun ara ara karistir . Çok iyi gelecektir
Tek tohumla mücadele ediyorum burda kimse paylaşmayı sevmiyor ve sponsorlarda bu ülkeye tohum göndermiyor umarım bitki hasat verir

zehir0t

Üye
Aman aman çok dikkatli bak gübreleri az az ver az gübre bitkiyi öldürmez ama fazla gübre öldürür :) inşallah tohum verir

zehir0t

Üye
Estağfurullah hepimiz kardeşiz hepimizin ortak amacı tek dumanlik sigaralar yetiştirmek ve yakışan şekilde.tuketmek :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    ***** ******* ******* *** ***** ******** hahahaha **********
    +1
  • istr istr:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********** *** ** ******
    +1
  • istr istr:
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    ****** ***** *** *** ******* **** *
    +1