Çiçeklenmenin son 3 haftası ? Bu hastalık nedir ?

cannabis16

Ordinaryüs
yaprakların renginden de belli zaten üstte HammerWeed arkadaşın dediği gibi gübre kalıntıları toprağında tuzlanma yapmış..kökleri zehirliyor artık ve acilen flush atman lazım..

Ratata

Kıdemli Üye
Bu bildiğin callmag eksikliği, bitki kalsiyum istiyor. Arkadaşın bahsettiği internet sitesinde resimleri var. İlk sulamada callmag vermelisin

34Tripp

Üye
Arkadaşlar gerekeni söylemiş knka ama çok fazla yaprak var keşke son 3 hafta girmeden bi budama yapsaydın sömeklere gitseydi güç açıldaydı bi bitki ışık alırdı aşşağıları

Arkadaşlar gerekeni söylemiş knka ama çok fazla yaprak var keşke son 3 hafta girmeden bi budama yapsaydın sömeklere gitseydi güç açıldaydı bi bitki ışık alırdı aşşağıları
Bro zaten altlardan budama yaptıydım üstlere dokunulmaması gerektiği yazmakta forumda o yüzden kesmedim.

varmibisey

Kıdemli Üye
Son 3 hafta olduğuna eminmisin kanka ortada pek bi sömek yok varda çok ufacıklar sanki bitki verdiğin gubreleri alimamis ve sömek şişirememiş gibi

Son 3 hafta olduğuna eminmisin kanka ortada pek bi sömek yok varda çok ufacıklar sanki bitki verdiğin gubreleri alimamis ve sömek şişirememiş gibi
Hocam bende aynı kanaatteyim fakat ne yapacağımı bilemedim. Dün 4lt 8ml calmag verdim. Yapraklar hem kuru hemde benekleri iyice çoğaldı. Ph metre ile ayarlıyorum iksirleri böyle olmamıştı ilk çiçek ikincisinde patladık sanırımm. Senin herhangi bir tavsiyen var mı ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • lavrens lavrens:
    *** **** ******** ******* ******** ****** ******** ********* hahahaha**** ****** ******* ******** ******* * **** **** ****** ******** ** ******
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha* ******* ** ***** hahahahahahahaha*******
    +1
  • lavrens lavrens:
    ****** ****** ******* ********** hahahaha*** hahahaha ***** **** ***** ** **** **** ****** **** ****
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ********** ****** ** ******* hahahaha* ***** **** ***** hahahaha ***** **** ***** ** **** **** ****** **** ****
  • içiciadam içiciadam:
  • Lew4nd0w5k1 Lew4nd0w5k1:
    *** *** ****** hahahaha* hahahaha**** *** ***** *** ***** ********* ****** ***** *** ******* ******** * ***** ******* ** hahahaha******** ******* ** *****
    +1
  • Houp53 Houp53:
  • içiciadam içiciadam:
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha
  • içiciadam içiciadam:
    ***** **** **** ********** *** **** ** ***** *** *** ****** hahahaha* hahahaha**** *** ***** *** ***** ********* ****** ***** *** ******* ******** * ***** ******* ** *******
    ***** ******* * ***** ****** ****** *** ********** **** **** ********** *** **** ** *****
    +1
    **** **** **
  • NewGardener NewGardener:
  • Houp53 Houp53:
    ***** ******* ********** ****** ****** **** ****** ***** ********* ****** ****** ********* **** hahahaha* **** *********
  • içiciadam içiciadam:
  • NewGardener NewGardener:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** *** hahahaha**** ***** ***** hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    ** ******** ******* ***** ******* ******* **** ****** ******* ******* **** *******
    ***** * ** ****** **** ****** *** ********* ***** ******** hahahaha **** *** ******* ***** ****** **** ** ******* **** hahahaha* ****** ******* ********* ***** ******** **** *********
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha ****** ***** ********* ****** ******* ******* ********** hahahaha ****** ****** **
    ****** ** hahahaha*** hahahaha* ***** *** hahahaha**** ***** ***** hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    *** ****** hahahaha*** *********
    Houp53 Houp53: *** ****** hahahaha*** *********