Çiçeğe girmiş mi?

OttoMan347

√SEFİR√
eyv bro teşekkür ederim bir sorum daha olucak izninle. Calmag 1 lt suya kaç ml koymam gerekir dicem ben organikciyim dicen şunu sorayım ne kadar zamanda bir vermem gerekiyor calmag
Callmag veg döneminde 1 dolu 1 boş bazen her sulamada veriyorum. Çiçeğe girince haftada 1e düşüyor ilk 6 haftadan sonra bitki isterse veriyorum yoksa vermiyorum kanka

Contravoltaa

Yeni üye
Callmag veg döneminde 1 dolu 1 boş bazen her sulamada veriyorum. Çiçeğe girince haftada 1e düşüyor ilk 6 haftadan sonra bitki isterse veriyorum yoksa vermiyorum kanka
Hocam çok teşekkür ederim başını ağrıtmak istemem fakat son bir soru sormak istiyorum aklıma tek tek geliyor hep lütfen kusuruma bakma. Potasyum silikat aldım ben bunu toprağa her dolu veya boş sulamada veriyorum. Bir de ayrı olarak fısfıs olarak yaprağa uyguluyorum silikatlı suyu. Bu yaprağa uygulamayı sürekli yapmalı mıyım?

OttoMan347

√SEFİR√
Hocam çok teşekkür ederim başını ağrıtmak istemem fakat son bir soru sormak istiyorum aklıma tek tek geliyor hep lütfen kusuruma bakma. Potasyum silikat aldım ben bunu toprağa her dolu veya boş sulamada veriyorum. Bir de ayrı olarak fısfıs olarak yaprağa uyguluyorum silikatlı suyu. Bu yaprağa uygulamayı sürekli yapmalı mıyım?
Bak kanka burda geniş ayrıntısıyla konusu var.
Bidaha da duymiyim başını ağrıtmak falan sen en ufak ayrıntıyı sor ben vaktim oldukça yardımcı olmaya çalışırım bildiğim kadarıyla

Smokycat

Müptezel
Potasyum silikat aldım ben bunu toprağa her dolu veya boş sulamada veriyorum.
Meyve döneminin 2. haftasına kadar her sulamada değil 12-15 günde bir 2 litre suya 2,5 ml (bir dolu çay kaşığı) vermeniz gerek, malum herşeyin fazlası zarardır. Suda çok iyi karıştırın, mümkünse 1-2 saat bekleyip tekrar karıştırın, besinden ayrı verseniz daha iyi ama şart değil, besinle vermek istiyorsanız önce silikonu dediğim şekilde iyice karıştırdıktan sonara besini ekleyin. Sonraki growlarda bitki 15 cm civarına geldiğinde silikona başlarsanız çok güçlü bir bitki elde edersiniz.

Ayrıca her türlü strese karşı deniz yosunu da güçlü bir takviyedir..

Contravoltaa

Yeni üye
Meyve döneminin 2. haftasına kadar her sulamada değil 12-15 günde bir 2 litre suya 2,5 ml (bir dolu çay kaşığı) vermeniz gerek, malum herşeyin fazlası zarardır. Suda çok iyi karıştırın, mümkünse 1-2 saat bekleyip tekrar karıştırın, besinden ayrı verseniz daha iyi ama şart değil, besinle vermek istiyorsanız önce silikonu dediğim şekilde iyice karıştırdıktan sonara besini ekleyin. Sonraki growlarda bitki 15 cm civarına geldiğinde silikona başlarsanız çok güçlü bir bitki elde edersiniz.

Ayrıca her türlü strese karşı deniz yosunu da güçlü bir takviyedir..
Teşekkür ederim hocam değerli bilgilerin için 2. Haftadan sonra vermiyorum o zaman

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    **** ****** ****** ********* ***** ** ******** ** ***** ******* hahahaha ***** ******* *** * **** ******* ********** ******** **** *****
  • C clackster:
    * **** *** ***** ***** ** ***** *** ********** ***** ****** ***** ********* ********
  • C clackster:
    hahahaha ***** ***** ** *** *** ** **** ***** *******
    ****** ***** ******* ******** ** ********** **
    hahahaha ***** ***** ** *** *** ** **** ***** hahahaha* *****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahaha***** ** ***** ******* hahahaha ***** ******* *** * **** ******* ********** ******** **** *****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahaha***** ** ***** ******* ***** ****** ******* ***** ***** **
  • deyorke deyorke:
  • C clackster:
  • deyorke deyorke:
    ***** **** ********* ********** **
  • C clackster:
    ***** ****** ********* ****** ***** **** **** ****** ***** ** **** ********* **** ********** ******* ******* **
    +1
  • C clackster:
    ** ******* **** ***** ** ****** ****** ** ***** ******** ******* ****** ********* ********
  • O obeb:
    ******** ****** ****** *** ********* *** ** ******** ********** ********** ***** ********* ********* ** ******** **** ** ***** ** ********* hahahaha *****
    ** ******* **** ***** ** ****** ****** ** ***** ******** ******* ****** ********* ******** ******* ********* ****** ***** ***** ******* ********* ******** ****** ****** ***** ** hahahaha*** ***** **** ******* ****** ****** ** ***** hahahaha
  • C clackster:
  • C clackster:
    ***** hahahaha** **** ** *********
    ******** ****** ****** *** ********* *** ** ******** ********** ********** ***** ********* ********* ** ******** **** ** ***** ** ********* hahahaha ***** ********* ******* ** ******** ******* *** ****** ** **** *** ********** ****** ******** *** ********* ********* ******** ***** ********
    ***** hahahaha** **** ** ********* ********** ****** ***** *****
  • C clackster:
    *** ****** **** hahahaha* ******
  • C clackster:
    ****** ****** ****** ***** ********* ********* **
  • O obeb:
    ******** ***** hahahaha* ***** ** ******* ***** ********* ******* **** ****** ****** hahahahahahahaha
    ********* ******* ** ******** ******* *** ****** ** **** *** ********** ****** ******** *** ********* ********* ******** ***** ********
    O obeb: ******** ***** hahahaha* ***** ** ******* ***** ********* ******* **** ****** ******...