Toz Yarasa gübresi kullanımı

CahilKush

Doktor
Kanka bende zaten marka gübre kullanmıyorum hiçte kullanmayi düşünmüyorum belki maks cal mag alırım bir gün yada revive o kadar gerçeği dün 3 gündür stresten büyümeyen bitkime kendi usulum revive yaptım bugün tekrar büyümeye başladı hemde daha hızlı
Bence fazla çıkar 20 g verse bitki başı elinde dediğin kadar olur

Dahadeli

Yeni üye
Kanka bende zaten marka gübre kullanmıyorum hiçte kullanmayi düşünmüyorum belki maks cal mag alırım bir gün yada revive o kadar gerçeği dün 3 gündür stresten büyümeyen bitkime kendi usulum revive yaptım bugün tekrar büyümeye başladı hemde daha hızlı
Rerive dediğin nedir kanka

CahilKush

Doktor
Umarım olur sabırsızlıkla harman bir şekilde olsunlar diye bekliyorum günde 10 defa gidip bakıyorum kızlara
Merak etme herkes öyle gidip kurcalama ama gereksiz yere uzaktan uzaktan bak konuş sıkıntı yok revive yenileme demek kanka bitkine stresli işlemler yaptıktan sonra vererek o stresi en kısa sürede atlamasını sağlar

Ü

Üye silindi 24524

Guest
Dostum toz yarasa ve solucan gübreleri ile yakmak öyle kolay değirdir kormana gerek yok fazla bile yapsan bitkin tolere edebilir özellikle toprakla karistirmada daha da zor asıl az verirsen sıkıntı var kormayin aga kenevir o kadar da kız gibi değil bitki sağlıklı ise çoğu seyi bloke eder daha güçlüdür...
Daha güçlü bitki için gübreleme kısmı organikte mühim...
Kanka bitkim çiçeklenme ye başladı hafiften 15lt saksıya alıcam elimde toz yarasa gübresi , toz solucan gübresi ve güvercin şerbetim var yarasa gübresini nasıl kullanmalıyım? solucan gübreside ilave etmelimiyim toprağa ?
artık güvercin gübresini kesmelimiyim?

Ü

Üye silindi 23588

Guest
yarasa gübresini çay veya şerbet olarak kullanmayıda düşünebilirsin. Çay yapacaksan melas ile birlikte kullanabilirsin.

CahilKush

Doktor
Kardeşim şu kendi yapmış olduğun revize tarifini verir misin. Benimkileri saksı değişikliği yaptığım için sanırım strese girdiler doğal bir çözümü arıyorum
Kankam temele yaptığım stressten çıkması için elimdeki gübreleri uyguladigim oranın 2 fazlasini verdim ama unutma bende an ve biobizz tarzi gübre yok solucan yarasa ve güvercin serbeti

CahilKush

Doktor
Kanka bitkim çiçeklenme ye başladı hafiften 15lt saksıya alıcam elimde toz yarasa gübresi , toz solucan gübresi ve güvercin şerbetim var yarasa gübresini nasıl kullanmalıyım? solucan gübreside ilave etmelimiyim toprağa ?
artık güvercin gübresini kesmelimiyim?
Kanka geç görüyorum bak toprak üstüne 2 su bardağı toz yarasa 2 bardakta solucan ekle ve güvercin serbetini azalt kesme direkt çiçeğin 10. Gununde kesersin solucan gübresini daha da verebilirsin korkma yakma sorunu olmaz ama abartma tabi

Ü

Üye silindi 24524

Guest
Kanka geç görüyorum bak toprak üstüne 2 su bardağı toz yarasa 2 bardakta solucan ekle ve güvercin serbetini azalt kesme direkt çiçeğin 10. Gununde kesersin solucan gübresini daha da verebilirsin korkma yakma sorunu olmaz ama abartma tabi
Sağol dostum bilgi için

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    *** ******** ** ********* hahahahahahahaha**
  • T Tropikal.MR:
    *** hahahaha** ******* hahahaha**
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ******* ****** hahahaha
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    *** ****** hahahaha* ** **
  • 420x 420x:
    * ***** **** *** ** ** ***** ***** ***** ******* ******** **** ******** **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ********** **** ********* **
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ******** * ***** hahahaha
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    +1
  • 420x 420x:
    ****** ****** **** ******** **
    +1
    ***** ***** ******** ** *** ******** ******* *** ***** ********** ******* ****** **
    +1
  • Ofelaket Ofelaket:
  • Ofelaket Ofelaket:
    **** ********** ********** ****** ***** ******** *** **** ***** ****** ********* ********* **********
  • Ofelaket Ofelaket:
    hahahaha** *****
  • Ofelaket Ofelaket:
    ********* hahahaha *******
  • 420x 420x:
    **
  • T Tropikal.MR:
    hahahaha*** ******* ******** ****** ***** hahahaha*** *** ******* ********* hahahaha** *** ******* ********* *******
    T Tropikal.MR: hahahaha*** ******* ******** ****** ***** hahahaha*** *** ******* ********* hahahaha**...