Sürpriz idrar daveti

caaranasıl

Yeni üye
Beyler kafayı yicem yardımcı olun denetimli serbestlikteyim,vaka sorumlum uyumlu gibi önceden tarihlerini söyleyerek 2 kere sürpriz idrara yolladı.Seminerdeki diğer kişilerin denetimiyle benimki aynı sürede bitiyo ama onları 1 kez yollamışlar,vaka sorumlum kanunen 2 kere yollaması gerektiğini söyledi 2 kere yollamış oldu.Şimdi sorum denetimim temmuzda bitiyor beni tekrar sürpriz idrara yollar mı?bi de denetim bittikten sonra herkes savcılık çağırmış falan demiş bu gerçek mi?yasa 2023te çıkmış ben 2022de yakalandım geriye dönük işlememesi gerekiyor benim bildiğim,lütfen beni aydınlatın dostlar

ramo3537

Yeni üye
Arkadaslar benide karakoldan aradilar gidip adli tipanidrar verdim sonuclarina nasil bakarim lutfen aydinlatir misiniz

ramo3537

Yeni üye
uyaptan nasil bakabilirim mesela oyle okumustum sanirim ama nereye girmem lazim dosyalarda filan gozukmuyor e nabizda da yok artik ne yapabilirim normalde e nabizda gozukuyordu

KurtlarVadisi

Yeni üye
Beyler kafayı yicem yardımcı olun denetimli serbestlikteyim,vaka sorumlum uyumlu gibi önceden tarihlerini söyleyerek 2 kere sürpriz idrara yolladı.Seminerdeki diğer kişilerin denetimiyle benimki aynı sürede bitiyo ama onları 1 kez yollamışlar,vaka sorumlum kanunen 2 kere yollaması gerektiğini söyledi 2 kere yollamış oldu.Şimdi sorum denetimim temmuzda bitiyor beni tekrar sürpriz idrara yollar mı?bi de denetim bittikten sonra herkes savcılık çağırmış falan demiş bu gerçek mi?yasa 2023te çıkmış ben 2022de yakalandım geriye dönük işlememesi gerekiyor benim bildiğim,lütfen beni aydınlatın dostlar
Kanka denetim bitince yılda 2 defa kalan 4 senen boyunca devam malesef yasalar baya kötü durumda

KurtlarVadisi

Yeni üye
Kanka geriye dönük nasıl işletiyolar yasayı kaç avukata sorduysam böyle bi şey olamaz diyo,burda herkes farklı bi şey söylüyo ben anlamadım
Kanka git forumda gez dediğimi anlıyıcaksın denetim bitsede veriyor hagb alsanda veriyor idrarı gelen geçenin ırzına geçtiler sen hala nasıl işetiyorlar diyorsun kanka sadece forumda gez ve postları okı kaç kişinin başını yakmışlar ki ben normal hayatımdada 3-4 kişi en az denetimi bitip yaktıkları insanı gördüm

akaaka123

Yeni üye
Enabizinda kreatininde spot idrar yaziyo 20 300 referans araligi benim 14 cikmis anlik idrar demekmis sulu verdim ve testim pismi sayilacak Allah icin yardim edin

Son düzenleme:

KurtlarVadisi

Yeni üye
Kanka 2019 daki adamı son senesinde idrara çağırıyorlar açık konuşcam hangi avukatla konuştuğunun bir önemi yok yasa yasadır ve çağırıyorlar herkesi

akaaka123

Yeni üye
Kanka tam emin değilim ya ama ne kadar düşükse değerler o kadar iyi oluyor diye tahmin ediyorum
Kanka olasi en kotu durum icin. Bi arkadasla blogunuzu gordum. Bilgin var diye sormak istiyorum.

Daha once hic sucum yok, olayim yok. 2021de yakalandim ustumde sigarayla. Hagb verilip denetim basladi. 3 temiz verdim. Denetim bitti. Hagb bitmesine daha var 1-2 yil. Simdi eger bu supriz idrari sulu diye pis sayarlarsa, benim mantigima gore hagb iptal olup ceza, sabika falan olmasi lazim ama. Sizin konustugunuz 1.8 verip, tekrar hagb verip bundan sonraki yakalanma veya supriz idrar vsde cezaevi, sabika falan oluyo galiba degilmi?

Yani 2 sansimiz olan muhabbet 3e cikmis gibi bir sey olmus kotu diyoruz ama iyi olmus o zaman?

(Hocam eger oyleyse adli sicil kaydinda olmuyor degil mi?)

KurtlarVadisi

Yeni üye
Kanka olasi en kotu durum icin. Bi arkadasla blogunuzu gordum. Bilgin var diye sormak istiyorum.

Daha once hic sucum yok, olayim yok. 2021de yakalandim ustumde sigarayla. Hagb verilip denetim basladi. 3 temiz verdim. Denetim bitti. Hagb bitmesine daha var 1-2 yil. Simdi eger bu supriz idrari sulu diye pis sayarlarsa, benim mantigima gore hagb iptal olup ceza, sabika falan olmasi lazim ama. Sizin konustugunuz 1.8 verip, tekrar hagb verip bundan sonraki yakalanma veya supriz idrar vsde cezaevi, sabika falan oluyo galiba degilmi?

Yani 2 sansimiz olan muhabbet 3e cikmis gibi bir sey olmus kotu diyoruz ama iyi olmus o zaman?

(Hocam eger oyleyse adli sicil kaydinda olmuyor degil mi?)
Öncelikle hagbyi 18 yaş altıysan 3 sene verir sen sanırım 18 yaş altı bir arkadaşımızsın pardon 2021 de yakalandım dedin 2026 ta dosyan kapanıcak demek oluyor hagbliyken bir daha hagb almazsın idrar alırsan ve pis verirsen hagbyi yakmış olursun 1.8 vermez 2.2 verir girdi çıktı yaptırır sicilini kirletir adli sicil kaydına girerler kısacası hagbyi yaktığında game over bir daha hagb verilmiyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İstanbul İstanbul:
    hahahahahahahaha *******
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    +1
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha ********* ******** hahahahahahahaha******* *******
    +1
  • M Mpt77:
    +1
  • needrich10 needrich10:
  • needrich10 needrich10:
    hahahaha** ********* *******
  • M Mpt77:
    ******* ***** ***** ********** hahahaha** ***** *** ***
  • M Mpt77:
    **** *** **** ***** ***** ***** ********** hahahaha
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • bandaleros bandaleros:
  • İstanbul İstanbul:
  • bandaleros bandaleros:
  • İstanbul İstanbul:
    ********* ***** ******* **
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ******* **
  • İstanbul İstanbul:
  • bandaleros bandaleros:
  • İstanbul İstanbul:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** ******* *** ** **
  • İstanbul İstanbul:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    ****** *** hahahaha ** *** ** ******** ****** ******* hahahaha*
    bandaleros bandaleros: ****** *** hahahaha ** *** ** ******** ****** ******* hahahaha*