Sürpriz idrar daveti

Taiffa

Üye
Kaderde yıllar sonra tekrar buraya gelmekte varmış:)
Eskiden forumun aktif kullanıcısı bi abiniz kardeşinizim. 2020 şubatta evde kabinde grow yaparken 63. gün baskın yedim. Buraları geçiyorum. 3 idrar temiz verdim pandemi var diye seminerler iptaldi dosya kapandı.
Tam 4 yıl sonra 28 aralık perşembe gecesi sabit hattan arandım polis yarın karakola gelmemi söyledi cuma gelemem şehir dışındayım dedim 2 ocak salı gel dedi tamam dedim tutanağa böyle yazıyorum dedi kapattı. Dün (salı) gitmedim tabi. Yıllardır Her akşam 5 - 6 yüksek thc li sigara yatarkende 7 - 8 kapak alan biriyim. Bir sürü bilgi kirliliği var. 5 gündür hergün 5 litre su içiyorum bugün itibarı ilede maydanoz suyuna başlayacam haftaya gitmeyi düşünüyorum idrar söktürücüde alacam bugün. Konuyu fazla kirletmeyelim ki bizzat yaşanacak süreçleri yazacağım. Sadece sürpriz idrar gidenler, kaçıncı gün gittiler, ne kadar içiyorlardı yazarlarsa herkes faydalanır.

Taiffa

Üye
Karakoldan telefon geldikten sonra;

1. Gün - Günde en az 5 - 6 litre su
2. Gün - Günde 6 - 7 litre su
3. Gün - Günde 6 -7 litre su
4 ve 5. Gün - Günde 6 - 7 litre su

6-7-8. Gün - Sabahları aç karnına bir demet maydonozu tencerede en az 40 dk kaynatıp suyunu süzüyorum içine 1 limon sıkıp içiyorum. Bunu geceleri yatarkende yapıyorum. En az 6 - 7 litre suyada devam..

9 ve 10. Gün - Sabahları aç karnına maydonoz kürüne devam öğlen lasix idrar sökücüye başladım. Öğlen aç karnına idrar söktürücü alıyorum.

11-12-13-14-. Gün - Sabahları aç bir bardak kaynatılmış maydonoz suyu, içinde bir limon sıkıyorum 2 diş sarımsak rendeleyip içine katıp karıştırıp ılık şekilde içiyorum. 1 saat sonra lasix idrar söktürücü yine aç karnına içiyorum. Günde en az 7 litre suya devam..

15-16-17. Gün- Sabahları maydonoz suyuna devam. İdrar söktürücüyü bıraktım teste gideceğim için. 10 litre su hergün.

18. Gün - Büyük gün geldi. Yıllardır bir gün bile ara vermeden analı avratlı içen biri olarak bugün idrar testine gidiyorum. Umarım yaptığım bunca şey işe yarar.

Devam edecek..

Son düzenleme:

xxman

Yeni üye
Karakoldan beni aradıklarında eğer idrarim temiz çıkarsa sonra kan tahlili yapacaklarını söylediler buna anlam veremedim çünkü internetten baktığımda en çabuk kanda trmizleniyormus sonra emin olmak için laborant bir tanıdığımı aradım bana 90 güne kadar tespit edilebileceğini söylediler.

Ü

Üye silindi 30843

Guest
öncelikle çok geçmiş olsun bu aralar en çok duyduğum şey ansızın idrar davetiyeleri.. 4 sene önce üzerimde g bile çıkmadığı halde işlem yedim idrara gönderildim ilk idrara gidişimde 2 hafta öncesi içmiştim ki içmediğim gün yoktu neyse ilki temiz çıkınca ikincide 1 hafta falan öncesi içmiştim yine temiz çıktı son gidişimde 3 gün öncesi içmiştim yine temiz çıktı ben yoğurda dadanmıştım full maydonoz ve bol suyu denemedim ama bu idrar muhabbeti bünyeden bünyeye kesinlikle değişkenlik gösterir ayrıca büyük şehirlerde daha titiz davranırlar diye düşünüyorum yoksa benim kanımın temiz çıkması biraz zor olabilirdi sanırım Allah kimseyi bu duruma düşürmesin #esrarımadokunma :)

KafamHigh

Yeni üye
Karakoldan telefon geldikten sonra;

1. Gün - Günde en az 5 - 6 litre su
2. Gün - Günde 6 - 7 litre su
3. Gün - Günde 6 -7 litre su
4 ve 5. Gün - Günde 6 - 7 litre su

6-7-8. Gün - Sabahları aç karnına bir demet maydonozu tencerede en az 40 dk kaynatıp suyunu süzüyorum içine 1 limon sıkıp içiyorum. Bunu geceleri yatarkende yapıyorum. En az 6 - 7 litre suyada devam..

9 ve 10. Gün - Sabahları aç karnına maydonoz kürüne devam öğlen lasix idrar sökücüye başladım. Öğlen aç karnına idrar söktürücü alıyorum.

11-12-13-14-. Gün - Sabahları aç bir bardak kaynatılmış maydonoz suyu, içinde bir limon sıkıyorum 2 diş sarımsak rendeleyip içine katıp karıştırıp ılık şekilde içiyorum. 1 saat sonra lasix idrar söktürücü yine aç karnına içiyorum. Günde en az 7 litre suya devam..

15-16-17. Gün- Sabahları maydonoz suyuna devam. İdrar söktürücüyü bıraktım teste gideceğim için. 10 litre su hergün.

18. Gün - Büyük gün geldi. Yıllardır bir gün bile ara vermeden analı avratlı içen biri olarak bugün idrar testine gidiyorum. Umarım yaptığım bunca şey işe yarar.

Devam edecek..
Abi bu kadar su içme idrar temiz çıkacak diye su içmekten ölürsün valla çok içiyorsun

Taiffa

Üye
Hocam selamlar. İlk sorum süreci 18 güne nasıl uzatabildiniz ? İkinci sorum ise sonuç belli mi :)
İlk karakoldan aradıklarında şehir dışında çalışıyorum 5 gün sonra gelecem dedim. 5 gün sonra telefonu kapadım. Çünkü telefonla tebliğ olmaz cezası olmaz. 13. gün sonra telefonu açtım 15.gün aradı hani 2 ocakta gelecektin dedi abi kuran nimet çarpsın unutmuşum aklımda bile kalmadı dedim. Yarın (cuma) gel dedi pazartesi temelli dönüyorum pazartesi gelirim dedim, kesin gel ama dedi kapattık telefonu. Pazartesi 18. Gün oldu.

Bakın birde şöyle bir şey var.

Pazartesi gittim karakola kağıdı verdi baktım kağıtta tükenmez kalemle 2 ocakta gelecek yazmış sonra üstüne 15 ocakta gelecek yazmış. Sonra kağıdı bana verdi, kendine kalan kağıda bir nüshasını aldım yazıp imzaladım ve amateme idrar vermeye gittim. Burada çok önemli bir detay var hayat kurtarır oda şu;

Aldığım kağıtta bu kağıdı aldıktan sonra 10 gün içerisinde idrar vermeye gidecektir yazıyordu. Yani karakoldan kağıdı aldıktan 10 gün sonra bile gitsen bir sıkıntı olmaz onu gördüm.

Sonucu burada yazacam tekrar.
Sonuç: Negatif, temiz

Son düzenleme:
İlk karakoldan aradıklarında şehir dışında çalışıyorum 5 gün sonra gelecem dedim. 5 gün sonra telefonu kapadım. Çünkü telefonla tebliğ olmaz cezası olmaz. 13. gün sonra telefonu açtım 15.gün aradı hani 2 ocakta gelecektin dedi abi kuran nimet çarpsın unutmuşum aklımda bile kalmadı dedim. Yarın (cuma) gel dedi pazartesi temelli dönüyorum pazartesi gelirim dedim, kesin gel ama dedi kapattık telefonu. Pazartesi 18. Gün oldu.

Bakın birde şöyle bir şey var.

Pazartesi gittim karakola kağıdı verdi baktım kağıtta tükenmez kalemle 2 ocakta gelecek yazmış sonra üstüne 15 ocakta gelecek yazmış. Sonra kağıdı bana verdi, kendine kalan kağıda bir nüshasını aldım yazıp imzaladım ve amateme idrar vermeye gittim. Burada çok önemli bir detay var hayat kurtarır oda şu;

Aldığım kağıtta bu kağıdı aldıktan sonra 10 gün içerisinde idrar vermeye gidecektir yazıyordu. Yani karakoldan kağıdı aldıktan 10 gün sonra bile gitsen bir sıkıntı olmaz onu gördüm.

Sonucu burada yazacam tekrar.
Hocam ilaç niteliğinde bir bilgi. Teşekkürler. Lakin ben her hafta imza veriyorum o yüzden bu senaryoyu tam olarak gerçekleştiremem sanırım

Taiffa

Üye
Hocam selam sadece sunlari sormak istiyorum

18 gun kendin uzattin kagidi aldiktan sonra 10 gun daha uzatabilir missin yani abladigim kadariyla 10 gun daha neden uzatmadin

Boy kilon kactir hocam

10 gün daha uzayabilir miyim bilmiyorum ama karakolda bana kağıdı imzalatıp verdiler amateme git idrar ver kağıdı bıse getirirsin dedi o kağıtta 10 gün içinde gitmesi gerek diye yazıyordu

Boy 175 cm kilo 82
İçme sıklığı tam gaz analı avratlı olanlar detoksu yapabilir ben o tempoda 18. Günde temiz verdim

weedhunter

Yeni üye
Kaderde yıllar sonra tekrar buraya gelmekte varmış:)
Eskiden forumun aktif kullanıcısı bi abiniz kardeşinizim. 2020 şubatta evde kabinde grow yaparken 63. gün baskın yedim. Buraları geçiyorum. 3 idrar temiz verdim pandemi var diye seminerler iptaldi dosya kapandı.
Tam 4 yıl sonra 28 aralık perşembe gecesi sabit hattan arandım polis yarın karakola gelmemi söyledi cuma gelemem şehir dışındayım dedim 2 ocak salı gel dedi tamam dedim tutanağa böyle yazıyorum dedi kapattı. Dün (salı) gitmedim tabi. Yıllardır Her akşam 5 - 6 yüksek thc li sigara yatarkende 7 - 8 kapak alan biriyim. Bir sürü bilgi kirliliği var. 5 gündür hergün 5 litre su içiyorum bugün itibarı ilede maydanoz suyuna başlayacam haftaya gitmeyi düşünüyorum idrar söktürücüde alacam bugün. Konuyu fazla kirletmeyelim ki bizzat yaşanacak süreçleri yazacağım. Sadece sürpriz idrar gidenler, kaçıncı gün gittiler, ne kadar içiyorlardı yazarlarsa herkes faydalanır.
Usta evde kabin kurmayı düşünüyorum merak ettim baskın olayın nasıl ve neden kaynaklandı kısa kısa paylaşırsan sevinirim teşekkürler

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A Ahmet84:
    hahahahahahahaha
  • A Ahmet84:
    hahahaha ** hahahaha ******* ***** ****** ****** ** *****
  • keşkaşif keşkaşif:
  • S sefilzenci:
    ******* ******* **** ** ****** *** *** ***** ******** hahahaha** ***** ******** ********** ** ******
  • S sefilzenci:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ***** *** ***** ******** ********** ***** hahahaha** hahahaha****** *** **** ** ***** ***** ******* **** ** ***** ********* *** *** *** * ******** ********** ******** *** *** ******* **** ********* ***** ** * ** *** hahahaha *** ***** ****** ******** ****** hahahaha*** *
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********** *** ********* **** ****** ***** **** ******** ********** ***** hahahaha** hahahaha****** *** **** ** ***** ***** ******* **** ** ***** ********* *** *** *** * ******** ********** ******** *** *** ******* **** ********* ***** ** * ** *** hahahaha *** ***** ****** ******** ****** hahahaha*** *
  • C CHaRaMBoL:
    ***** *** ********* ******** *** ** ** ***** ****** ****** ****** **
  • C CHaRaMBoL:
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    ***** ****** *** ******* *** ********* ** ******** ** hahahaha**** **********
  • A acemiöğrenci12:
    hahahaha ********* ********* ******* ********** ******** ********* ***** ****** ** *** ******* *** ***
    **** *** hahahaha***
  • A acemiöğrenci12:
    ***** ****** ***** ******** ********* ******** hahahaha *** ********** hahahaha
    *** *** ****** **** ** **** **** ******** ***** **** hahahaha
  • A acemiöğrenci12:
  • A acemiöğrenci12:
  • C CHaRaMBoL:
    ***** ****** *** ******* *** ********* ** ******** ** hahahaha**** ********** ***** ****** ** ****** ****** ****** ***** *** *** ******* ******* ******* ***** ****** **** hahahaha hahahaha* ***** *** hahahaha * *******
    C CHaRaMBoL: ***** ****** *** ******* *** ********* ** ******** ** hahahaha**** ********** ***** ****** **...