Mdf’den yaptığım kabinimde devam growum “1x Super Lemon Haze”

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
hüseyin canım kardeşim benim iyi miyetinden ve bilginden hiç şüphem yok vallahi, sert çıktıysam da özür dilerim kankacıım, sadece şunu anlamanı istiyorum senin kafan mühendis gibi çalışıyor ve senin terminolojinle bizimki aynı değil bazen anlamıyoruz demek istediğin şeyi. söylediklerin yanlış değildir elbet ama çözümler çok basit, seni bu yüzden halk ağzına davet ediyorum :) baş tacısın yoksa o ayrı konu

husyn

Doktor
hüseyin canım kardeşim benim iyi miyetinden ve bilginden hiç şüphem yok vallahi, sert çıktıysam da özür dilerim kankacıım, sadece şunu anlamanı istiyorum senin kafan mühendis gibi çalışıyor ve senin terminolojinle bizimki aynı değil bazen anlamıyoruz demek istediğin şeyi. söylediklerin yanlış değildir elbet ama çözümler çok basit, seni bu yüzden halk ağzına davet ediyorum :) baş tacısın yoksa o ayrı konu
dostum, tartışma olmazsa bilgi dönmez. ben her zaman tartışmaya açıyım hiç kaçınmam. ben bu konuştuklarımı yalın ve bilgi haznesi açık olan üreticilerden öğreniyorum. bu konu için ben bir konu açmıştım ve orda düşüncelerimi belitmiştim. sen bitkiye nasıl sulama yapılacağını bildiğini önceden biliyordum, o yüzden senin bitkilerin güzel olduğuna inanan biriyim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********