Mdf’den yaptığım kabinimde devam growum “1x Super Lemon Haze”

husyn

Doktor
hiç bir boka yaramaz bence ama gübre içerisinde bazı asidik içerikler var onlar kök hücrelerine tahribat yaptıkları için gelişim sinyali ve canlandirma olabilir. ben kendi bildiğimi diyeyim kalsiyum birikmesi olursa toprakta kalsiyum carbondan sonra elementleri bağlayıci özelliği olan ve bir çoğu sektörde yapıştırıcı olarak kullanılan bir maddedir.

Rizzazzo

Yeni üye
hiç bir boka yaramaz bence ama gübre içerisinde bazı asidik içerikler var onlar kök hücrelerine tahribat yaptıkları için gelişim sinyali ve canlandirma olabilir. ben kendi bildiğimi diyeyim kalsiyum birikmesi olursa toprakta kalsiyum carbondan sonra elementleri bağlayıci özelliği olan ve bir çoğu sektörde yapıştırıcı olarak kullanılan bir maddedir.
Umarım sorun çözülür kötü hissettim şimdi

husyn

Doktor
bak aga ben neyapacağım limon asidi ile topraktaki tuzlanmayı parçalıyacağım özellikle kök bölgesindeki çoğu kısmı temizlenirse kökler hava alacak ve parçalanmış besinleri çekmeye başlıyacak, toprak nemi biraz düşünce ardında yoğun bir bakteriyel uygulama yapacağız tekrardan tuzlanmayı yavaşlatması için

husyn

Doktor
merak ettim şimdi yaprakların sertleşme varmı tıkır tıkır mı?
toprağını enson ne zaman sulanın yada elindeki nem ölçerle gene bir resim atsana

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Umarım sorun çözülür kötü hissettim şimdi
kankacım last call... son çağrım.. bitkindeki en temel problem calmag eksikliği.. eğer calmag vermezsen sonuç daha kötüye gidecek.. calmag hayati derecede önemli olan, endüstriyel gübre kullanan tüm growerların almak ve kullanmak zorunda olduğu temel bir besindir. özellikle de çiçekten hemen önce ve çiçeğe girilen ilk 2 hafta bitki kalsiyum magnezyum diye ağlar...

husyn

Doktor
kankacım last call... son çağrım.. bitkindeki en temel problem calmag eksikliği.. eğer calmag vermezsen sonuç daha kötüye gidecek.. calmag hayati derecede önemli olan, endüstriyel gübre kullanan tüm growerların almak ve kullanmak zorunda olduğu temel bir besindir. özellikle de çiçekten hemen önce ve çiçeğe girilen ilk 2 hafta bitki kalsiyum magnezyum diye ağlar...
kanka ben tarım kireci kullanıyorum, kasiyum karbonat magnezyum karbonat, aynı zamanda toprak düzenleyici özelliği vardır.

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
1 kg'nı 250 bitkine kullanırsın 20tl
hüseyin aynı şey değil kardeşim benim, ya nolur yapma böyle bak vallahi yazık bu çocuklara, dünyanın parasını ve emeğini harcıyorlar, olmadık şekilde kafalarını karıştırıyorsun, nolur be kardeşim, vallahi üzülüyorum bu çocuklara billahi üzülüyorum, zarar veriyorsun onlara ama farkında değilsin

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
bide şunu ekliyim bu adamlar bizim deneme tahtamız , kobayımız falan değil.. sadece calmag vererek düzeltebileceği bir bitki var ortada, adamı growdan soğuttun Allah lillah aşkına bi sus artık be

husyn

Doktor
hüseyin aynı şey değil kardeşim benim, ya nolur yapma böyle bak vallahi yazık bu çocuklara, dünyanın parasını ve emeğini harcıyorlar, olmadık şekilde kafalarını karıştırıyorsun, nolur be kardeşim, vallahi üzülüyorum bu çocuklara billahi üzülüyorum, zarar veriyorsun onlara ama farkında değilsin
dostum az önce gözlemlirimi yazdım ben onları kafamdan atmadın, peki.

husyn

Doktor
sen doğru diyor olabilirsin bilgine yanlış yapmak istemem, bu konuya karışmıyacağım sadece takip edip yanlışımı görmek işterim o bikiyi düzet kanka sen yaparsın

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
sana kullandığın ürünün içeriğini sorsan yazamassın doğrumu
verdiğim her gübrenin temel içeriğini bilerek veriyorum , ayrıntılı dökümü umrumda değil. bu gübreler endüstriyel ve sadece bu iş için üretiliyor. yıllardır hem kendi bitkilerimde hem dostların bitkilerinde bir çok hamle ile kurtardık bitkileri. bir daha söylüyorum hüseyin bu bitki yeryüzünün ennn kolay yetiştirilen bitkisi, biz de uzay mekiği üretmiyoruz, basit hamlelerle verimi en üst seviyeye taşıyabiliyoruz. o yüzden kızıyorum sana kardeşim benim, ben ilk başladığımda senle tanışsam, bu iş uzmanlık istiyor diyip bırakırdım... bak sana bir link yolluyorum

12 litre saksıda neler yapılabiliyor bi bak, bu bir deney bitkisidir üstelik...

bide şu var kardeşlere anlatıyoruz tek bir hamleyle bitkisini nasıl düzelteceğini , orda da bi sürü laf karıştırıp çorbaya çeviriyorsun işi.. vallahi gerek yok bu kadar bilimsel takılmaya, taşta bile yetişebilen arsız bir ot bu

husyn

Doktor
verdiğim her gübrenin temel içeriğini bilerek veriyorum , ayrıntılı dökümü umrumda değil. bu gübreler endüstriyel ve sadece bu iş için üretiliyor. yıllardır hem kendi bitkilerimde hem dostların bitkilerinde bir çok hamle ile kurtardık bitkileri. bir daha söylüyorum hüseyin bu bitki yeryüzünün ennn kolay yetiştirilen bitkisi, biz de uzay mekiği üretmiyoruz, basit hamlelerle verimi en üst seviyeye taşıyabiliyoruz. o yüzden kızıyorum sana kardeşim benim, ben ilk başladığımda senle tanışsam, bu iş uzmanlık istiyor diyip bırakırdım... bak sana bir link yolluyorum

12 litre saksıda neler yapılabiliyor bi bak, bu bir deney bitkisidir üstelik...

bide şu var kardeşlere anlatıyoruz tek bir hamleyle bitkisini nasıl düzelteceğini , orda da bi sürü laf karıştırıp çorbaya çeviriyorsun işi.. vallahi gerek yok bu kadar bilimsel takılmaya, taşta bile yetişebilen arsız bir ot bu
ben zaten senin güzel bitki baka bildiğini ben biliyorum çok önceden konuşmusuzdur diye tamin ediyorum, burdaki durum başka gibi geliyor bana neyse ben saçmalamayayım şimdi, takipdeyim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********