ilk grow set ilk deneyim

higthead

Jolly Green
Giriş fanı ekleme kabının yan alt pencerelerını aç pasif havalandırma yapsın. sanırım cıkıs fanın 300m3 aksıyel tıpı. gırıs fanı eklemeden kabın yan pencerelerını acıp pasıf hava ceker ordan tadındanda yenmez=)

tohumke

Yeni üye
Giriş fanı ekleme kabının yan alt pencerelerını aç pasif havalandırma yapsın. sanırım cıkıs fanın 300m3 aksıyel tıpı. gırıs fanı eklemeden kabın yan pencerelerını acıp pasıf hava ceker ordan tadındanda yenmez=)
  • Eksenel vantilatör 105 m³/h, 100 mm bağlantı
  • Filtre, optimum hava akımı 160 m³/h, 100 mm bağlantı.
  • Aludec alüminyum flex boru 100 mm, 3 metre boyunda
kutusunda bu sekilde yaziyor, dediginiz gibi yapacagim cok tesekkürler :)

Ü

Üye silindi 25993

Guest
  • Eksenel vantilatör 105 m³/h, 100 mm bağlantı
  • Filtre, optimum hava akımı 160 m³/h, 100 mm bağlantı.
  • Aludec alüminyum flex boru 100 mm, 3 metre boyunda
kutusunda bu sekilde yaziyor, dediginiz gibi yapacagim cok tesekkürler :)
Dostum okumanda problem olabilir mi çıkış fanin 300m3 ise bu şekilde demiş galiba

Deex

Üye
Kanka everest in veya başka bir markanın 90~100 lira arasında USB fanlari var alabilirsin.

Havalandırma borusundan 100mm boruyu kabin içerisine sokarak girişi fanı yapabilirsin kabine ve gayet uygunda olur .
Kanka onları prizde nasıl kullanıcaz? Adaptörle prize bağlasak yakar mı

Deex

Üye
Kanka ben powerbank araciligi ile kullanıyorum. Hiç bir sıkıntı olmuyor. Sürekli sara durumunda pozisyonunda da tutuyorum. Tutmasamda 10.000 mah bendeki powerbank saatlerce çalıştırıyor bazen gün geçiyor. Sen evd eski vs kullanmadigim power bankta olsa kullanabilirsin, sarzda bırakırsın biter iş.
Kabin içi vantilatör olarak 2 tane kullansak yeterli olur mu kank kabin ölçüsü 100*100*200

acemiceday

Müptezel
@acemiceday kanka konuyu açan arkadaş farklı :D
Kanka yeni spordan geldim efor çok harcadım farkedemedim konuyu açan arkadaş sensin diye dusumerek yazdim pardon :)
Kanka senin kabin olculerin icin bilemem inan ki uzman degilim, benim ilk Grow um ve bir ton hatalar yaptım.
Ancak arkadaşın ufak kabini için benim kullandığım kabine yakın ölçüleri olduğu için USB giriş fanı aracılığı ile temiz hava almak ideal diye düşünerek yazdim

Deex

Üye
Kanka yeni spordan geldim efor çok harcadım farkedemedim konuyu açan arkadaş sensin diye dusumerek yazdim pardon :)
Kanka senin kabin olculerin icin bilemem inan ki uzman degilim, benim ilk Grow um ve bir ton hatalar yaptım.
Ancak arkadaşın ufak kabini için benim kullandığım kabine yakın ölçüleri olduğu için USB giriş fanı aracılığı ile temiz hava almak ideal diye düşünerek yazdim
Anladım kanka. Benim giriş fanım var kabin içi hava sirkülasyonunu nasıl yapabileceğimi araştırıyorum

acemiceday

Müptezel
Anladım kanka. Benim giriş fanım var kabin içi hava sirkülasyonunu nasıl yapabileceğimi araştırıyorum
Kanka Grow için klipsli normal prizle çalışan otomatik dönen fan alabilirsin bütçen varsa eğer, 550~600 lira gibi fiyatı. Birde zaman ayarlı prize bağlarsan güzelde olur, ayarlarsin yarımşar saat aralıklarla çalışır yada kendine göre ayarlarsin.
USB fanlar açıkçası çok uzun vadeli sağlıklı olmuyor, USB fanin elektirik motoru ilk randumanini koruyamiyor
Ben ondan almayı düşünüyorum ve aksiyel mini 100m3 fan dan dusunuyorum almak için. Butceye göre bakayim hangisi uygun gelirse kanka.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ******** **** ** ********* **
  • 420always 420always:
  • K Kea:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    ********* ***** **** ******* *** ***** **** ****** ****** ******* **
  • Didrug Didrug:
    ***** ******** ********* ****** ******** **
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** ***** **** hahahaha** ***
  • E ErdemRS6:
    hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ******** **** ***** ********* *** **** ******* ****** *** ****** hahahaha***
    ***** hahahaha**** ********* hahahaha***** ******** ****** ****** ******* ********** **** *** ***
    TabldotLife TabldotLife: *********