ilk defa içmek isteği

merhaba beyler, ben tohum satın almak istemiyorum, istanbulda oturuyorum, ilk defa kullanmak istiyorum. direk içmek için kime başvurmalıyım :D çevrem yok torbacı tanıdığımda yok. online yada farklı bir yolla alabilirim. ve bu ürün sizce iyimidir sipariş versem? https://gardenweeddispensary.com/product/ak-47-dank-vape/
Kanka senin peder torbacıydı Eskiden öyle bi konu açmıştın diye hatırlıyorum Pederden yardım al çözer işini :)

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Bu dünya hassas kalpler için bir cehennem mayk,üzerler seni bırak bu işleri yol yakinken :D yada illa icecem diyorsanda babanı kolla,eşyayı gördün mü bı üçlü çal içinden müptezel muptezelin halinden anlar bir şey olmaz :D

nasa

Doktor
merhaba beyler, ben tohum satın almak istemiyorum, istanbulda oturuyorum, ilk defa kullanmak istiyorum. direk içmek için kime başvurmalıyım :D çevrem yok torbacı tanıdığımda yok. online yada farklı bir yolla alabilirim. ve bu ürün sizce iyimidir sipariş versem? https://gardenweeddispensary.com/product/ak-47-dank-vape/
o ürün o kutuda geliyorsa almazlar. o kutuda gelmiyorsa bile gümrükte sıvı bir ürünü geçiremezsin gümrükçe yasak sıvı herhangi bir madde tahlil olmadan sokamazsın ülkeye her türlü patlar o iş

LucaChangretta

Kıdemli Üye
Kardeşim torbacıya para vericeksen hiç içme kendim yetiştirmek istiyorum dersen burda her bilgi var. Biz satmıyoruz bizdeki mal yeni başlayana gelmez gelsede ilk etapta çok yaslanırsın geriye burdaki cigaralar en az 10-12 thc yani sokaktakinin iki katı yapar kafanı

jonskywalker

Yeni üye
cevaplarınız için teşekkür ederim :d araştırdım buldum adam gr için 75tl dedi çok ucuz alayımmı sizce? yaşım 18 bu arada eve yetiştiremem reisler :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • universesingularity universesingularity:
  • kkush kkush:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    ****** ******* *** ******* ***** * ***** ****** *** ******** ****** **** ***** *******
  • kkush kkush:
    *** **** hahahaha ******* ***** ********** hahahaha** ******* *** ******* ***** * ***** ****** *** ******** ****** **** ***** *******
  • kkush kkush:
    ** ********** ****** hahahaha hahahaha** ******* hahahaha* **** ****** **** ******* hahahaha*
  • kkush kkush:
    hahahahahahahaha
  • kkush kkush:
    ***** ****** ***** ****** ********** ****** hahahaha hahahaha** ******* hahahaha* **** ****** **** ******* hahahaha*
    ***** ***** ***** ***** *** ****** * ******** ****** **** ***** ***** **** ******* *****
  • kkush kkush:
    *** ***** hahahaha*** ******* ****** **** hahahaha ****** ** ** ** hahahaha* hahahaha*
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    ****** ** hahahaha *********
  • kkush kkush:
    ***** ********* **** **
    ***** hahahaha** ******* *****
  • kkush kkush:
    *** ** ********** **** *** ********* ******* **
    ******** ******** **