ilk defa içmek isteği

C

CanoDior

Guest
merhaba beyler, ben tohum satın almak istemiyorum, istanbulda oturuyorum, ilk defa kullanmak istiyorum. direk içmek için kime başvurmalıyım :D çevrem yok torbacı tanıdığımda yok. online yada farklı bir yolla alabilirim. ve bu ürün sizce iyimidir sipariş versem? https://gardenweeddispensary.com/product/ak-47-dank-vape/
Anlattiklarin benim 5 sene önceki halimi anlatıyor sanki benim babamda su anda 55 yaşında 19undan beri esrar kullanan bi adam ilk merak ettiğim zaman direk babamın yanına gittim merak ettiğimi söyleyip rica ettim başkalarının yanında icicegine gel benim yanımda iç demişti keyifci adam halden anlar.Sokakta,arkadaş ortamında ne içtiğini bilmeden içmektense git babana rica et yada tırtıkla :)

LucaChangretta

Kıdemli Üye
cevaplarınız için teşekkür ederim :d araştırdım buldum adam gr için 75tl dedi çok ucuz alayımmı sizce? yaşım 18 bu arada eve yetiştiremem reisler :D
75 tl lik sigaraya sokak tabirinde fıslı derler yani bildiğin düz ota kimyasal sıkıp millete satıyor ibneler kesinlikle bulaşma kardeşim içinde ne bok olduğu belli olmaz ölürsün ucuz etin yahnisi olmaz ben sadece kendi yetiştirdiğim bitkiyi içiyorum kafam rahat ucuz etin yahnisi olmaz unutma

jonskywalker

Yeni üye
güncelleme: 75tllik olanı almadım arkadaşlar, bugün cesaretimi toplayıp babamla konuşucam, 9 gibide buraya yazarım ne cevap verdi diye, eğer 9 a kadar yazamazsam, peder beni kesmiştir demektir :D

Turkish man

Doktor
güncelleme: 75tllik olanı almadım arkadaşlar, bugün cesaretimi toplayıp babamla konuşucam, 9 gibide buraya yazarım ne cevap verdi diye, eğer 9 a kadar yazamazsam, peder beni kesmiştir demektir :D
En mantıklı kararı vermişsin. Yurt dışından buraya sigara getiren arkadaşlarım var ama artık getiremiyorlar. Uyandı gümrük görevlileri işi. Bir de zaten rütbe mevzusu var bu işler de. Nekadar çok çalışıp yasa dışı bir şey bulursan o kadar çok rütben artıyor. Göz açtırmıyorlar anlayacağın. Bende thc yağı getirtmek istiyorum ama sonucunun neyle biteceğini bildiğim için kendimi durduruyorm.Artık seneye hollanda ya gidince ne diyelim :)

jonskywalker

Yeni üye
güncelleme: beyler babamla konuştum birsürü küfür etti yaşına başına bakmadan birde esrarmı içeceksin dedi. sanki uyuşturucu içiyoruz ya. illa farklı yollara sokacak beni :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • quorthon quorthon:
    ***** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • T Turco:
    * *
  • T Turco:
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ******** ****** *** ******* *** **** *** ******** ******** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • Bomberx Bomberx:
    ***** ********* ****** ***** hahahaha*
  • O obeb:
    O obeb: ******** ***** ******* ***** ******** *** *** ********