Durum kontrol :)

Adamların 52 çeşit gübresinin aynı olduğunu tespit etmen dahiyanece dostum. Kapitalist düzene meydan okuyan Che gibisin gerçekten. helal sana şampiyon.
nickler fake cıkarıyolar ama asıl ana madde aynı oranları farklı mesela an grow blom over bunlarda aynı maddeler war daha cok war oyle maddeler aynı bazıları da 1 2 war bazılarıda 1 2 3 war degişik degşik ama maddeler aynı groblomm ower mesela hep 3 sayı 1 2 3 gubreler 2 li olanlar 1 2 felan onlar daha ii mesela ayrı ayrı potasyum 0 0 1 ayrı wersin bintane şesit war usta ayıktırıyom ayıkmıyonz

cemsid

Üye
nickler fake cıkarıyolar ama asıl ana madde aynı oranları farklı mesela an grow blom over bunlarda aynı maddeler war daha cok war oyle maddeler aynı bazıları da 1 2 war bazılarıda 1 2 3 war degişik degşik ama maddeler aynı groblomm ower mesela hep 3 sayı 1 2 3 gubreler 2 li olanlar 1 2 felan onlar daha ii mesela ayrı ayrı potasyum 0 0 1 ayrı wersin bintane şesit war usta ayıktırıyom ayıkmıyonz
Bio bizz de bloom ve grow da npk var. Diğerleri ek besin gibi. Humik asit vs. Firma yazmamış şişelerin üstüne. Overda dediğin gibi fosfor fazla. Neredeyse biobizzin bloomu kadar fosfor var. Oradan fosforunu veriyorum vermiş oluyorum. Bloom vererek.

Bu arada bir buçuk hafta sadece keçiboynuzu vermiştim, somekler gevsekti. Bloom ve top Max verdim bir kere, hemen sıkılaşma ve trikom oluşumu başladı. Haftaya falan hasat edecek gibiyim. 10 hafta sürecek çiçeklenme galiba.

Bio bizz de bloom ve grow da npk var. Diğerleri ek besin gibi. Humik asit vs. Firma yazmamış şişelerin üstüne. Overda dediğin gibi fosfor fazla. Neredeyse biobizzin bloomu kadar fosfor var. Oradan fosforunu veriyorum vermiş oluyorum. Bloom vererek.

Bu arada bir buçuk hafta sadece keçiboynuzu vermiştim, somekler gevsekti. Bloom ve top Max verdim bir kere, hemen sıkılaşma ve trikom oluşumu başladı. Haftaya falan hasat edecek gibiyim. 10 hafta sürecek çiçeklenme galiba.
aynen an bloomu sandım ben baskan her markanın gubreleri farklı bio bloom guzel gubre ben mesela çiçek ilk çiçege girdigi hafta weriyom diyom bu tenekeler ayıkmıyo 1 lt 2 ml felansa ben onu haftaya boluyom yani mesela bio nun bloomu anın oweri bence bio bloom kullanıyorum deseydin direk bloom derdim diger gubreler mineral gubreler felan cok fazla gubre wermek cicegi cok olgunlastırıyo kafası hafif cicek buyuk oluyo tek gubre werirsen hem kafası ii olur hem cicekde guzel sıkı olur kıwamında bence gubreyi mesela cizelgede ne diyosa kac ml diyo mesela suya onu koy o sudan alıp karıstırak werirsini

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ****** *** ******* *** ********* ** ******** ** hahahaha**** **********
  • A acemiöğrenci12:
    hahahaha ********* ********* ******* ********** ******** ********* ***** ****** ** *** ******* *** ***
    **** *** hahahaha***
  • A acemiöğrenci12:
    ***** ****** ***** ******** ********* ******** hahahaha *** ********** hahahaha
    *** *** ****** **** ** **** **** ******** ***** **** hahahaha
  • A acemiöğrenci12:
  • A acemiöğrenci12:
  • C CHaRaMBoL:
    ***** ****** *** ******* *** ********* ** ******** ** hahahaha**** ********** ***** ****** ** ****** ****** ****** ***** *** *** ******* ******* ******* ***** ****** **** hahahaha hahahaha* ***** *** hahahaha * *******
    ***** ******** hahahaha hahahaha**** ********** ** ****** ***** ******** hahahaha**** **** ******** ****** ***** ********* ***** ***** ******** hahahaha****
    **** ***** ***** ** ****** hahahaha ******* *** **** ********** *** ****** ***** ******* ********** ** ****** ***** ****** ********* ******* ********** ********** ******** ********* *** ***** ******* **********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ***** ***** ****** ******* ******* *** ******** hahahaha* **** ********* **** ******** * ********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • NewGardener NewGardener:
    ** ***** ****** ******* **** ********* ******** ********** ********* hahahaha** hahahaha******* **** *
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    NewGardener NewGardener: ****** ********* ********* *****