Bir umuttur yaşama tutunması

Rblz

Yeni üye
Sulaman fazla agacım biraz kurut gübreye gelince biraz aç kalmış ekleye biliyosan ucuz yollu grow gübresi ekle durumun varsa sıvı yoksa çiçekçiye git npk gübreside onlar bilir n yüksek olandan al ver evet biraz mantar olmuş ama sarmamış arapsabunu devam et altına üstüne birhaftaya temizlenir spreylemeyi ışık kapalıyken yap yada sprey yaptınmı ondakka ışıgı kapa kuruyunca aç çiçeye geçincede pk yüksek olanlardan vermelisin
Hocam tekrar selamlar kıyamadım bitkiye biraz yol yapıp n yüksek npk gübresi aldım :D , aldığım yerde 5 lt suya 1 çorba kaşığı kullanın dedi. Hazırlamadan sizede sorayım dedim karışım doğrumu ve 1 gün gübreli 1 gün normal su kullanıcam dimi ?

Birde perlitte buldum şansıma, şimdi toprağın üst kısmından biraz yer açıp perlitle karışık toprak koyayım diyorum ne dersiniz ?

OttoMan347

√SEFİR√
Köklere gelmeden karıştırmak çok zor sadece üst zemine perlit eklemek gerekecek. Perlit toprağa tamamen karıştırılması köklerin hava alabilmesi için ama sen yine de şansını dene. Hazır gübrelerden anlamam biri yardımcı olur sana kısa zamanda

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********