Bir haftalık kızlar için fikir almam lazım

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Seed nerden? Gübrre ışık bir az bahs et kanka, gerçekten çok ilgimi çekti yani 5 günlük istatistik bitki bu kaçıncı buğumda 3 mü?
Hatta bir iki kankaları da etiketleyim onlar da bakar
@Xcd @Kanka @progrower:) @OttoMan47 @Canna
@Abu Hay'OT
valla Mami usta gözümün gördüğüne gönlüm inanmak istemedi :D hayatımdaki en baba bitkimin ilk haftasını bu bitkiyle yan yana koysak, benimkinin ruhu bunun ruhundan af dileyip özür dilerdi :)

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
ben bu kadar normalini daha önce hiç görmedim vallaha o_O ödediğim elektrik faturalarına yanıyorum şuan :D

Gün konusunda dediğim gibi 23 Ocakta baş veren çocukların bile bu kadar büyük olması beni şaşırtıyor ama teşekkür ederim kankalarım sponsor herhalde gönderirken kıyak geçti :D veya 1000w mh nin faydası bakalım diğer growda göreceğim olay ampulde mi tohumda nı :D

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Gün konusunda dediğim gibi 23 Ocakta baş veren çocukların bile bu kadar büyük olması beni şaşırtıyor ama teşekkür ederim kankalarım sponsor herhalde gönderirken kıyak geçti :D veya 1000w mh nin faydası bakalım diğer growda göreceğim olay ampulde mi tohumda nı :D
kanka 29 ocak diye okudum ben tansiyonum yükseldi yahu :D ama 10 gün için de maşallah güzel bitki, ayağına taş değmesin

Şu anda yaklaşık 120cm ışık mesafesi var luxmetreden de ölçünce 38k alıyorum. İlerleme güzel gittiği için yaklaştırmadım bu şekilde sabit tutacağım çiçeklenmeden sonra mesafeyi ayarlarım gibi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Narkotik Narkotik:
  • I ichbinkrytpon:
    +1
  • O oziozi:
    ****** *** ****** * ********* hahahaha ****** ****** **** ***** hahahahahahahaha
  • O oziozi:
  • O obeb:
    ****** *** ****** * ********* hahahaha ****** ****** **** ***** hahahahahahahaha
  • O oziozi:
  • O oziozi:
    ******* ******* ***** *** hahahaha** ****** ****** ** ** ********
  • O obeb:
    ******* ****** ** ******* ** ******** **** ****** ****** ******* hahahaha **** *** ********
  • O obeb:
    ******* ******* ***** *** hahahaha** ****** ****** ** ** ********
  • O oziozi:
  • O obeb:
    hahahaha ***** *** ******* ** ** ** ******* ***** *******
  • O oziozi:
  • O oziozi:
  • O obeb:
  • O oziozi:
  • O oziozi:
  • O obeb:
    hahahahahahahaha
  • O obeb:
  • O obeb:
    *** ******** ***** **** hahahaha
  • O obeb:
  • O oziozi:
  • O obeb:
    ***** *** **** ********** **** ***** ******** *** ****** *** ********* ********
  • O oziozi:
    ***** ******* hahahaha
  • O obeb:
    ***** ******* hahahaha
  • O oziozi:
    O oziozi: **** *****