Bir haftalık kızlar için fikir almam lazım

Kankalar öncelikle herkese iyi growlar. Bir haftalık 8 Adet Northern Lights Auto kızlarım var. Diğer 7 çocuk yollarına gayet iyi gidiyorken aralarından birisi anormal bir şekilde büyüdü. Fikirlerinize açığım

Kulagı Kesik

Kıdemli Üye
Gelişim güzel brom her bitkinin geni aynı değildir değişiklik olabilir özürlü olabilir zamanla. Toparlar

Kankalar bitkiler Ocak 29'da ilk başını verdi ilk growum değil ancak bu hızlı ilerleme beni endişelendirdi

Konuyu açma sebebim de buydu zaten kankam bir anda böyle manyağa bağladılar. Takvime bakıyorum not almışım kusura bakmayın 23 ocakta baş vermişler

Sponsor Tohumu 1000w Mh var şu anda üstlerinde ortalama sıcaklık ışık açıkken 24-32 arası ışık kapalıyken 22-26 arası nem oranı yüzde 50-60 arası. Gübreler Terra Aquatica hydroponics Micro Gro Bloom ve Calmag kullanıyorum. 1 Boş 1 Dolu gidiyorum ve gübreleme yaparken alıştıra alıştıra gittim. Tam doz gübre vermedim. Işık döngüsü 20/4

Son düzenleme:

mami10_

Doktor
Sponsor Tohumu 1000w Mh var şu anda üstlerinde ortalama sıcaklık ışık açıkken 24-32 arası ışık kapalıyken 22-26 arası nem oranı yüzde 50-60 arası. Gübreler Terra Aquatica hydroponics Micro Gro Bloom ve Calmag kullanıyorum. 1 Boş 1 Dolu gidiyorum ve gübreleme yaparken alıştıra alıştıra gittim. Tam doz gübre vermedim. Işık döngüsü 20/4
5 günde kaç kere gübre verdin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Karsiyaka Karsiyaka:
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ********** **** hahahaha* *** hahahaha* *** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    +1
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ** ***** hahahaha** ******** ****** **** ****** ***
  • NewGardener NewGardener:
    *** **** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** ****** ********* ******** ** ***** ****** ********* ********* **** *** ** ****** ***** ********* ***** ***** **** ***** *** ******** ******* ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ****** *** ***** ********* ** **
  • NewGardener NewGardener:
    *** ********* hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** ***** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** ****
  • Night owl Night owl:
    ********* ******* ******* ********* ***** **** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** **** ********* ***** ** hahahaha***
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* ******** *** **** ********* ****** **** ******* ******* **** **** ******* ********* ******** ***** hahahaha* ********** ** ******** ***** ***** ***** ********** ******** ****** ****** ********* **********
  • Night owl Night owl:
    hahahaha **** **** ******* ***** ******** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ***** ******** hahahaha ***** *****
  • I ichbinkrytpon:
    I ichbinkrytpon: ***** ********