Azot eksikliği mi kankalar?

YAGA

Kıdemli Üye
Herkese selam
Auto ww. 50.gündeyim, bio grow ve bloom kullanıyorum takvime göre. Su biriktirdiğim yağmur suyu. Ekstra callmag ve potasyum takviyesi yaptım.( ev yapımı) Genel görünüm bu şekilde azot eksikliği mi yoksa başka bi hal mi var? Hasata ortalama 20 gün falan kaldı bitki ölüyor eyvallah ama bu kadar sarartı fazla geldi.
Bio grow 3 ml bloom 2 ml verdim dün.

@Yesil888[/USER]

Son düzenleme:

exudes

Üye
Herkese selam
Auto ww. 50.gündeyim, bio grow ve bloom kullanıyorum takvime göre. Su biriktirdiğim yağmur suyu. Ekstra callmag ve potasyum takviyesi yaptım.( ev yapımı) Genel görünüm bu şekilde azot eksikliği mi yoksa başka bi hal mi var? Hasata ortalama 20 gün falan kaldı bitki ölüyor eyvallah ama bu kadar sarartı fazla geldi.

hasatta biraz daha var gibi değilmi be kankam 70 gün yerine 90 falan yapsan daha iyi olmazmı şişer sömekler
herneyse azot eksikligi ve calmag gibi var gibi 2 sindende ver biraz düzeliyorsa devam edersin
bu arada tohumlar nerden çok iyimiş eline sağlık

YAGA

Kıdemli Üye
hasatta biraz daha var gibi değilmi be kankam 70 gün yerine 90 falan yapsan daha iyi olmazmı şişer sömekler
herneyse azot eksikligi ve calmag gibi var gibi 2 sindende ver biraz düzeliyorsa devam edersin
bu arada tohumlar nerden çok iyimiş eline sağlık
Kanka 2 growumda da 70- 75.günde pistiller rakıya ve bir tık ambere dönmüştü. Buda aynı tohum o yüzden ortalama salladım. Sponsordan tohumlar

Tommy vercetti

Müptezel
kanka bana kalırsa calmag ve potasyum eksikliği çekiyor bitkin yanlış bilgi vermem katiyen istemem araştırmalarını yaparak besleme yapmanı öneririm.

Yesil888

Ordinaryüs
Herkese selam

@Yesil888
Kanka bu azot eksikligi, ondan dolayi yapraklar sarariyor, bitkin asiri derecede yapraklardan azot cekiyor, sömekleri beslemek icin. Gerci hasata yakin yapraklarin sararamasi normal ama senin daha 3 hafta var hasata, Hayir kanka magnezyum degil.Linke bak kanka, blidetesl kankanin bitkisindeki magnezum eksikligi. Bir dahaki sulamada tam doz sadece grow gübresi ver, grow gübresinde azot bloom gübresine göre cok daha fazladir. Aslinda cok kafaya takilacak bir sikinti degil ver azotu is tamam.

YAGA

Kıdemli Üye
Kanka bu azot eksikligi, ondan dolayi yapraklar sarariyor, bitkin asiri derecede yapraklardan azot cekiyor, sömekleri beslemek icin. Gerci hasata yakin yapraklarin sararamasi normal ama senin daha 3 hafta var hasata, Hayir kanka magnezyum degil.Linke bak kanka, blidetesl kankanin bitkisindeki magnezum eksikligi. Bir dahaki sulamada tam doz sadece grow gübresi ver, grow gübresinde azot bloom gübresine göre cok daha fazladir. Aslinda cok kafaya takilacak bir sikinti degil ver azotu is tamam.
Valla kanka başlığa yazdığım gibi ilk aklıma gelen azottu benimde sonra kafamız karıştı. İyi oldu gördüğün. 3 ml bio growu 4 ml e çıkarıyorum o zaman? Yarın akşama toprak kurumuş olur muhtemelen, basayım azotu. Teşekkür ederim kankam yorumun ve detaylar için

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    *** **** ********* ****** ** ******* *** ***** hahahaha **
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    *** hahahaha* ** **** *****
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ********* ***** **** ****** hahahaha* **** hahahaha*** **
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ***** ***** ********* ****** ****** hahahaha****
    +1
    *** * ***** * ****** ******* **** ****** ********* **** ****** ***** *********
  • NewGardener NewGardener:
    +1
  • muadip muadip:
    ***** ******* *** ****** hahahaha****** ***** **** ******* * ***** * ****** ******* **** ****** ********* **** ****** ***** *********
    +1
    **** ****** *** ******** ****** ******** ********* * hahahaha ***** hahahaha* hahahaha
  • Schizophrène Schizophrène:
    ****** *** ** ******* ****** **** **** *** ******** ** ******* ** ****** ** hahahaha*** ** ****** hahahaha ****** ***** ****** ******* ******* hahahaha * ****** ***** * ** ** ***** ****** ***** ***** ****** ******* **** hahahaha******* * *** **** ****** hahahaha*
    *** ***** ****** ******* hahahaha *** ** ******* ****** **** **** *** ******** ** ******* ** ****** ** hahahaha*** ** ****** hahahaha ****** ***** ****** ******* ******* hahahaha * ****** ***** * ** ** ***** ****** ***** ***** ****** ******* **** hahahaha******* * *** **** ****** hahahaha*
    ******** ****** ******* ****** **** ****** ******* hahahaha**** *** ** ******* ****** **** **** *** ******** ** ******* ** ****** ** hahahaha*** ** ****** hahahaha ****** ***** ****** ******* ******* hahahaha * ****** ***** * ** ** ***** ****** ***** ***** ****** ******* **** hahahaha******* * *** **** ****** hahahaha*
  • Schizophrène Schizophrène:
    hahahaha**** ******* ********** **** hahahaha* ** **** **** ********* *********
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ***** hahahaha ********** **** *** ****** hahahaha* **** ********* ********** ********** *********
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    hahahaha**** ** ********
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    hahahahahahahaha
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    hahahaha**** ****** ****** ****** ******* ***
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    Karsiyaka Karsiyaka: **** **********