Arkadaslar ilk growum balkonda yapiyorum 1. Ayi bilgili ustadlarin bi eli degmesi gerek ne zaman cicege girer

Sahbaz

Yeni üye
Kankam ist eğitimi nedir biraz acsan
Kankam şimdi yazarım fakat anlarmısın bilmiyorum yanlış anlama izleyerek öğrensen daha iyi şimdi ana dalı yatay şekilde toprağa bakır kabloyla sabitle kırmadan dalı aynı şekilde ana dalın tam tersine gözüne kestirdiğin ana dala büyüklük olarak yakın olan bi dalı sabitle bakır kabloyla video izlesen daha sağlıklı ama

deniz1717

Yeni üye
@Püskütvarmı bide ben evdeki saksıdan kısa dönem sandığım için bunları yazlık bi eve aldım sahibi gelmeden isim biter diye temmuz sonu gibi adam geliyor yerini tekrar değiştirmem gerek simdi 2.ye yer değişikliği yaparsam bitkiye sıkıntı çıkartırmiyim başkan son kez bunu söylesen bana

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ****** *** ******* *** ********* ** ******** ** hahahaha**** **********
  • A acemiöğrenci12:
    hahahaha ********* ********* ******* ********** ******** ********* ***** ****** ** *** ******* *** ***
    **** *** hahahaha***
  • A acemiöğrenci12:
    ***** ****** ***** ******** ********* ******** hahahaha *** ********** hahahaha
    *** *** ****** **** ** **** **** ******** ***** **** hahahaha
  • A acemiöğrenci12:
  • A acemiöğrenci12:
  • C CHaRaMBoL:
    ***** ****** *** ******* *** ********* ** ******** ** hahahaha**** ********** ***** ****** ** ****** ****** ****** ***** *** *** ******* ******* ******* ***** ****** **** hahahaha hahahaha* ***** *** hahahaha * *******
    ***** ******** hahahaha hahahaha**** ********** ** ****** ***** ******** hahahaha**** **** ******** ****** ***** ********* ***** ***** ******** hahahaha****
    **** ***** ***** ** ****** hahahaha ******* *** **** ********** *** ****** ***** ******* ********** ** ****** ***** ****** ********* ******* ********** ********** ******** ********* *** ***** ******* **********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ***** ***** ****** ******* ******* *** ******** hahahaha* **** ********* **** ******** * ********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • NewGardener NewGardener:
    ** ***** ****** ******* **** ********* ******** ********** ********* hahahaha** hahahaha******* **** *
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    ********** **** **** ****** ********* ** ******* ****** ****** *** ***** *** ** ***** ** ******** *** *** ********** *****
    Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti: ********** **** **** ****** ********* ** ******* ****** ****** *** ***** *** ** ***** **...