Arkadaslar ilk growum balkonda yapiyorum 1. Ayi bilgili ustadlarin bi eli degmesi gerek ne zaman cicege girer

deniz1717

Yeni üye
Selamın aleyküm cümleten arkadaşlar henüz ilk growum 2 tanesini disari aldım 1 tanesini balkonda üzerine poşet geçirip saklayarak yapıyorum daha bugün 1. Ayına girdi indica tohumu degeneticadan almıştım suanki durumu bu 20 günlükken 0.50 ml güvercin gubresi verdim onun dışında bisey yapmadım ozkaynak şu kullanıyorum ph ölçerim yok anladığım kadarıylada bu poşet saksinin içini sıcak tuttuğu için disardakilerden bi tik daha hızlı gelişimi fakat çok anladığım bisey olmadığı için gelişimi nedir topping yapmalımiyim çok bilgi sahibi değilim toppingi youtubede çoğu kanalda farklı farklı anlatıyorlar o yüzden güvenemedim pek bitkim sagliklimi topping nasıl yapılır suan yapilmalimi onun dışında neler yapmam gerekir bi yardımcı olun arkadaşlar günde 7 8 saat kadar güneş alıyor fakat poşet içinde olduğu icin içi baya sıcak poşette hafif açıklık olduğu icin nemi ruzgarida alıyor hafiften dışarıdakiler bütün gün güneş alıyor gelişimi bunun kadar hızlı değil bi yardımcı oluverin bide çiçeğe ne zaman girer ne zaman hasat ederim hiç bilgi sahibi değilim inanın dumaniniz bol olsun

deniz1717

Yeni üye
Tohum bu kanka bilmiyorum valla ne olduğunu auto photo ne onu bile bilmiyorum aynı tohumdan 2 tane disarda bu boylarda var guzel güneş alan bi yerde bunu balkonda yapıyorum ne olur ne olmaz diğerlerine bisey olursa diye

püskütvarmı

Ordinaryüs
Kanka saksın kaç litre ? Topping yapmak zorundasın çünkü baya büyür. 4 ncu boğum çıkınca ordan uçur kafayı . Ve lst yap . Yana eğ bitkiyi . O poşette bir yere kadar kanka .

deniz1717

Yeni üye
5 ay mi kanka ne zaman çiçeğe girer ne zaman hasat edilir peki bu 1 ay oldu ekeli suan @Püskütvarmı ve az önce dediğin ist ne demek kanka nasil yana egebilirim bitkiyi yada süreci nasıl hizlandirabilirim 5 ay çok uzun kanka

Sahbaz

Yeni üye
Knk 1 aya göre biraz küçük kalmış attığın linke göre tohumun auto değil bu senin için daha iyi yaklaşık 4,5 5 ay sonra hasat alırsın uzun dönem bitki senin yerinde olsam lst eğitimi veririm izle araştır onu bence sen biran önce gübre planlaması yap daha fazla hasat istiyorsan gübre Konusunu araştır

deniz1717

Yeni üye
Knk 1 aya göre biraz küçük kalmış attığın linke göre tohumun auto değil bu senin için daha iyi yaklaşık 4,5 5 ay sonra hasat alırsın uzun dönem bitki senin yerinde olsam lst eğitimi veririm izle araştır onu bence sen biran önce gübre planlaması yap daha fazla hasat istiyorsan gübre Konusunu araştır
Kankam ist eğitimi nedir biraz acsan

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ******** **** ** ********* **
  • 420always 420always:
  • K Kea:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    ********* ***** **** ******* *** ***** **** ****** ****** ******* **
  • Didrug Didrug:
    ***** ******** ********* ****** ******** **
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** ***** **** hahahaha** ***
  • E ErdemRS6:
    hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ******** **** ***** ********* *** **** ******* ****** *** ****** hahahaha***
    ***** hahahaha**** ********* hahahaha***** ******** ****** ****** ******* ********** **** *** ***
    TabldotLife TabldotLife: *********